Dodaj do ulubionych

Podpisów jednak nie było

28.11.19, 18:12
Z tego wynika, że podpisów nie było.

www.tvn24.pl/kancelaria-sejmu-wydala-komunikat-w-sprawie-postanowienia-sadu-okregowego-w-olsztynie,989034,s.html

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • sverir Re: Podpisów jednak nie było 28.11.19, 18:56
      Z preambuły do rozporządzenia RODO (motyw 20, zdanie drugie):
      "Właściwość organów nadzorczych nie powinna dotyczyć przetwarzania danych osobowych przez sądy w ramach sprawowania wymiaru sprawiedliwości - tak by chronić niezawisłość sprawowania wymiaru sprawiedliwości"

Art. 55 ust. 3:
      "Organy nadzorcze nie są właściwe do nadzorowania operacji przetwarzania dokonywanych przez sądy w ramach sprawowania przez nie wymiaru sprawiedliwości"

RODO w sposób wyraźny upoważnia sądy do przetwarzania danych osobowych i żaden Prezes UODO nie może tego po prostu ani zabronić, ani na to zezwalać. Dopuszczają to już same przepisy. Pan Grzegrzółka idzie jednak dalej i nie tylko absurdalnie zasłania się RODO, ale jeszcze w sposób całkowicie nieuprawniony, dokonuje analizy postanowienia sądu. Jeśli nawet prawdą jest, że sądy nie są powołane do weryfikacji prawidłowości procedur sejmowych, to szef CIS nie jest w ogóle uprawniony, do jakiejkolwiek kontroli postępowania sądowego.

Mam szczerą nadzieję, że gdy kaczyzm w końcu upadnie, to funkcjonariusze państwowi odpowiedzialni za utrzymywanie kaczyzmu, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Karnej, politycznej, cywilnej, administracyjnej.

--
      "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
        • sverir Re: Podpisów jednak nie było 28.11.19, 23:12
          " Tłumaczenie na zasadzie: to sie nie liczy bo ja jeszcze sie nie schowałem"

A konkretnie to jaki stawiasz mi zarzut?

--
          "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
    • j-k a PO znowu dala c.i.p.y ? 28.11.19, 19:11
      bo d... ją od dawania jusz uwiera :)

otusz:

Sad Okregowy w Olsztynie moze byc w calosci przeniesiony delegacją do.. .(wymyslmy jakas niezla dziure)

np. do Tarnobrzega.
    • pies.na.czarnych Re: Podpisów jednak nie było 29.11.19, 10:07
      Komunikat Kancelarii Sejmu to jest uzurpacja władzy, ponieważ ta instytucja nie ma żadnego prawa, żeby oceniać zgodność z prawem tego wezwania, które niezależny, niezawisły sąd wystosował do Kancelarii Sejmu - powiedział we "Wstajesz i wiesz" dr Mikołaj Małecki. Odniósł się w ten sposób do wezwania Sądu Okręgowego w Olsztynie w sprawie przekazania list poparcia kandydatów do KRS.
      www.tvn24.pl/komunikat-kancelarii-sejmu-dr-mikolaj-malecki-urzednicy-nie-maja-kompetencji-do-polemiki-z-sadem,989198,s.html
      --
      Uwaga szczur!
      • sverir Re: Podpisów jednak nie było 29.11.19, 10:13
        "Komunikat Kancelarii Sejmu to jest uzurpacja władzy, ponieważ ta instytucja nie ma żadnego prawa, żeby oceniać zgodność z prawem tego wezwania, które niezależny, niezawisły sąd wystosował do Kancelarii Sejmu - powiedział we "Wstajesz i wiesz" dr Mikołaj Małecki"

Proszę, proszę, zatem dr Małecki tak samo jak ja musiał prawa uczyć się u Dudy.

--
          • sverir Re: Podpisów jednak nie było 29.11.19, 10:26
            Sztama:)

--
            • sverir Re: Podpisów jednak nie było 29.11.19, 17:37
              " Ty tak na każdego szczekasz. "

Ale umie przeprosić, przyznać się do błędu, posypać głowę popiołem. Tym się różni od pedziów z Olgino.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka