Dodaj do ulubionych

Andrzej D., czyli w jeden dzień od bezdomności...

02.12.19, 08:52
... do zamożności.

Biorąc pod uwagę to, z jak zadziwiającą skrupulatnością służby specjalne badają stan majątkowy oraz interesy wysokich urzędników państwowych, postanowiłem jeszcze raz wrócić do tamtego szczęśliwego dnia 9 lutego 2012 roku, w którym bezdomny do tej pory, czterdziestoletni poseł Andrzej D., został obdarowany przez rodziców dwoma mieszkaniami o łącznej wartości 900 tys. zł.

I mając pewność, że wszystkie możliwe i niemożliwe służby specjalne prześwietliły tę sprawę gruntownie, czyli "do spodu", mam następujące pytania:

- ile mieszkań otrzymały od rodziców dwie siostry posła Andrzeja D.?
- czy rodzice posła Andrzeja D. uzyskali w ciągu 2-3 lat przed 9 lutego 2012 roku jakieś nadzwyczajnie wysokie i nietypowe dochody?

PS
Agenci, którzy badali tę sprawę, proszeni są o zwrócenie do internetu oświadczeń majątkowych posła Andrzeja D., ponieważ kiedyś było ich tam kilka, a teraz ostało się tylko jedno - to ostatnie.

--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
      • witek.bis Re: Andrzej D., czyli w jeden dzień od bezdomnośc 02.12.19, 10:15
        Z tym jest pewien problem, bo kiedy kilka lat temu po raz pierwszy pisałem o tej sprawie, oświadczenia majątkowe posła Andrzeja D. były dostępne, a teraz jestem w stanie znaleźć tylko to jedno - pożegnalne - według którego jest już szczęśliwym posiadaczem dwóch mieszkań.

orka.sejm.gov.pl/osw7.nsf/0/8F2551AF7BAEFDB4C1257CC90031C991/%24File/OSW73_077.pdf

Ocalał też dokument poświadczający tamtą darowiznę od rodziców-kamieniczników.

file:///C:/Users/U%C5%BCytkownik/Desktop/RK7_077.001.pdf

Jednocześnie z góry zapewniam, że nigdy i nigdzie nie widziałem dokumentu, z którego by wynikało, że rodzicami posła Andrzeja D. było dwóch żołnierzy AK. ;-)

--
        Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
        • witek.bis Re: Andrzej D., czyli w jeden dzień od bezdomnośc 02.12.19, 11:26
          Ups... Drugi link na pierwszy rzut oka wydaje się schrzaniony i rzeczywiście taki jest.

Dopiero ten będzie właściwy:

orka.sejm.gov.pl/rkor7.nsf/0/9129CB15BF2B2F04C125799F004CAD1B/%24File/RK7_077.001.pdf
          Przy okazji sprostuję jeszcze nieprecyzyjną informację, że data 9 lutego 2012 jest datą darowizny, bo to oczywiście dzień wpisu do rejestru korzyści. Darowizny obu mieszkań musiały mieć miejsce nieco wcześniej i niekoniecznie tego samego dnia.

--
    • witek.bis Re: Andrzej D., czyli w jeden dzień od bezdomnośc 02.12.19, 12:12
      W związku z pożałowania godnym faktem zaginięcia oświadczeń majątkowych posła Andrzeja D. uprzejmie donoszę, że zapisałem je kiedyś na dysku i w związku z tym informuję, iż rzeczony poseł oświadczył 24 kwietnia 2012 roku, że nie posiada ani domu, ani mieszkania, mimo iż nieco wcześniej, bo 9 lutego 2012 roku, wpisał do rejestru korzyści dwa mieszkania podarowane mu przez rodziców.

Jak to wszystko rozumieć? Jakieś pomysły?

--
    • witek.bis Re: Andrzej D., czyli w jeden dzień od bezdomnośc 02.12.19, 12:59
      O, kurczę! Za trzy dni czwarta rocznica poruszenia tego tematu na forum Kraj, a pisowskie sużby sprawdzajom, sprawdzajom i sprawdzić nie mogom, a jedynym efektem ich działalności wydaje się zaginięcie oświadczeń majątkowych posła Andrzeja D.
      Jeśli ktoś nie wiedział, co miał na myśli niejaki Kaleta, mówiąc, że Kamiński jest zasłużony dla ich obozu, to teraz już chyba wie.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,159496355,159496355,O_roku_ow_.html
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka