Dodaj do ulubionych

A tymczasem Wiesław Johann...

02.12.19, 14:56
... czyli wiceprzewodniczący pseudo-KRS, wyraża szacunek dla sędziego Juszczyszyna, który podjął suwerenną decyzję, a także niezrozumienie decyzji o zawieszeniu tego sędziego. Ponadto Wiesław Johann uważa, że listy poparcia kandydatów do pseudo-KRS powinny być ujawnione. "Koniec, kropka" - zakończył pan wiceprzewodniczący.

Zdrada zawsze boli, ale chyba najbardziej wtedy, gdy zdradzają przewodniczący albo wiceprzewodniczący.
--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek
  • eiran Johann, ach Johann 02.12.19, 15:05
   Johann: Nie padło żadne nazwisko
   Zeznania w charakterze świadka złożył także wiceprzewodniczący KRS sędzia Wiesław Johann. Jego zadaniem, sporna wypowiedź Piotrowicza dotycząca sędziów "była przesadzona i zbyt ostra". Dodał, że słowa byłego posła zaskoczyły go.

   Sędzia Johann pytany przez pełnomocnika pozwanego mec. Marka Markiewicza, czy sporną wypowiedź odebrał jako skierowane do powodów, odpowiedział: Nie. Było to sformułowanie bardzo ogólne. Nie padło żadne nazwisko. Nie przypisano tej wypowiedzi do żadnej osoby. Jednak odbierałem i odbieram to jako wypowiedź naganną.   To ten sam Johann, który cieszył się z z wytarcia krzesła po Żurku.

   www.rmf24.pl/raporty/raport-batalia-o-sady/fakty/news-gersdorf-o-wypowiedzi-piotrowicza-policzek-w-twarz-wszystkic,nId,3366452

   Tak naprawdę, starszy pan, wdowiec, został szmaciarzem i jakieś drobne koncesje tego nie zmienią.


   --
   Przez 14 lat ayran.
    • erte2 Re: A tymczasem Wiesław Johann... 03.12.19, 13:43
     yoma
     To chyba niezupełnie tak. Bo rzeczywiście - postawa Wiesława Johana, jego udział w demolowaniu wymiaru sprawiedliwości, to takie trwanie przy ekipie "dobrej zmiany" może co najmniej dziwić, szczególnie jeśli pamięta się jego przeszłość opozycyjną i zasługi jakie miał dla demokracji w Polsce. Ale postrzegam to inaczej - albo przyklejenie się do kaczyńskiego i jego kamaryli było wynikiem frustracji (podobnie jaj u Gwiazdy czy Wyszkowskiego /no bo jak to - ja, taki zasłużony i bohaterski i nie dostałem za zasługi i bohaterstwo żadnych posad rządowych?/), albo też jest to tzw. syndrom wyparcia - ponieważ postawił w przeszłości na środowisko PC i PiS sądząc że to ono jest właśnie najbardziej patriotyczne, a teraz sam przed sobą nie chce przyznać się do błędu. A ponieważ jest już dość wiekowy, więc coraz trudniej mu zmienić poglądy.
     To jest - przy zachowani wszelkich proporcji - zjawisko podobne jakie dotknęło ideowych komunistów we wczesnych latach PRL-u, kiedy to nawet widząc ogrom zbrodni popełnianych przez bezpieką sami przed sobą to usprawiedliwiali tłumacząc sobie że są to niezbędne ofiary ponoszone przez społeczeństwo w imię wyższych celów.
     • yoma Re: A tymczasem Wiesław Johann... 03.12.19, 15:46
      Z kwitami było półserio (chociaż z pisimi to nigdy nie wiadomo), natomiast motywy postępowania sędziego Johanna wybacz, ale mało mnie interesują. Po prostu bawi mnie patrzeć, jak różne pisiory zmieniają nagle poglądy.

      Podobnie mało mnie interesuje rozmaitych przeszłość opozycyjna. Sorry, ale to było circa pół wieku temu. Najwyższy czas przestać przeżywać, co było pół wieku temu.

      --
      Chant! Chant! Chant to the flaming void!
     • pies.na.czarnych Re: A tymczasem Wiesław Johann... 03.12.19, 15:53
      > jeśli pamięta się jego przeszłość opozycyjną...

      Te ich "piękne" życiorysy dzisiaj mało kogo interesują. Wieczne wspominanie o przeszłości opozycyjnej już dawno przestało mieć wartość zwłaszcza, że większość tych życiorysów to jest bujda na resorach.

      --
      Uwaga szczur!
      • erte2 Re: A tymczasem Wiesław Johann... 03.12.19, 16:12
       pies.na.czarnych napisał:

       Te ich "piękne" życiorysy dzisiaj mało kogo interesują. Wieczne wspominanie o przeszłości opozycyjnej już dawno przestało mieć wartość zwłaszcza, że większość tych życiorysów to jest bujda na resorach.

       Wybacz, ale przemawia przez ciebie jakaś dziwna (chyba) zawiść, frustracja czy też może chcesz w ten sposób wyprzeć nie najciekawszą przeszłość.
       Bo wg ciebie przemiany demokratyczne w Polsce dokonały się same albo ich głównymi autorami byli Jaruzelski, Kiszczak czy inny Siwicki przy entuzjastycznym wsparciu Gorbaczowa?
       Otóż przyjmij do wiadomości że oprócz takich "opozycjonistów" jak piotrowicz (nota bene wieloletni aktywny członek PZPR-u czyli partii osadzonej w Polsce przy pomocy sowieckich czołgów i NKWD) czy morawiecki junior, "opzycjonista" od pieluszek było również wielu prawdziwych przeciwników poprzedniego systemu którzy narażali się na prześladowania, szykany, więzienie a nawet śmierć. I oni to własnie niejako zmusili tamten reżim do ustąpienia a później z trudem i nie zawsze racjonalnie zaprowadzili w Polsce demokrację i normalna gospodarkę.
       • pies.na.czarnych Re: A tymczasem Wiesław Johann... 03.12.19, 16:29
        > Wybacz, ale przemawia przez ciebie jakaś dziwna (chyba) zawiść

        Nic z tego. Podam ci jako zadanie domowe sprawdzenie życiorysu naszego wspólnego znajomego Bartłomieja S. Przyjemnego dochodzenia prawdy życzę.

        > Bo wg ciebie przemiany...

        Nie zachowuj sie jak pisdak i nie wkładaj mi slow, ktorych nigdy nie wypowiedziałem. Bylem wystarczajaco dlugo w PRL i obracałem sie w różnych środowiskach stad moja opinia o większości tych tak zwanych opozycjonistów.
        Po drugie juz w szkole nie lubiłem jak ktos wozi sie na opinii. Mam nadzieje, ze rozumiesz co mam na mysli.
        Rzygac mi sie chce jak widze ile dzisiaj ci opozycjoniści kaza sobie placic za swoja "bohaterska" walkie, niektórzy nawet na drodze sadowej.

        --
        Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka