Dodaj do ulubionych

Winda do nieba dla Banasiów

02.12.19, 19:57
Świetna rozmowa z Donkiem w TVN.
Naprawdę przywraca wiarę w rychłe zgnojenie PiS.

--
Andrzej Duda nam się udał !
Obserwuj wątek
    • dr.krisk Re: Winda do nieba dla Banasiów 02.12.19, 20:10
      Jak porównuję Tuska z Kaczyńskim, to doprawdy nie rozumiem co może skłaniać poczciwych ludzisków do głosowania na PrezesaPana..... Niestety, obawiam się, że głosują na podobnego do nich samych (znam kilka przykładów).
      • snajper55 Re: Winda do nieba dla Banasiów 02.12.19, 20:14
        dr.krisk napisał:

> Jak porównuję Tuska z Kaczyńskim, to doprawdy nie rozumiem co może skłaniać poc
        > zciwych ludzisków do głosowania na PrezesaPana..... Niestety, obawiam się, że g
        > łosują na podobnego do nich samych (znam kilka przykładów).

No właśnie to miałem napisać. Ci bardziej podobni do Karła niż do Tuska głosują na PiS.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • dr.krisk Re: Winda do nieba dla Banasiów 02.12.19, 20:41
          Moje przykład z otoczenia to ludzie przekonani, że świat ich nie docenił, że zostali pominięci (finansowo, ambicjonalnie) przez zmiany w Polsce. Są głęboko nieszczęśliwi, skwaszeni i chcieliby to skwaszenie jakoś rozpowszechnić.
          To w ogóle ciekawe, bo znam także (ja w ogóle sporo ludzi znam....) ludzi, którzy mają naprawdę wielkie problemy, a nie tylko wyimaginowane. I jakoś nie staczają się w kaczyńskość.
          • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 20:44
            Tusk liderem? To może powiecie w czym jest dobry? Bo moim zdaniem jest dobry w byciu dobrym,,,,,, dla swoich. Tak jak Neumann

--
            Nic nam teraz nie wychodzi
            PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
            Autor KZP
            Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
              • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 21:15
                dr.krisk napisał:

> A może w tym, że miał odwagę podnieść wiek emerytalny, choć to decyzja niepopul
                > arna - ale słuszna. Tak postępuje ktoś, kto ma na uwadze interes nas wszystkich
                > , a nie tylko doraźne korzyści wyborcze.

Rozejrzyj się. Cała Europa protestuje przeciw jeloperii w UE czy PE. Decyzja może była słuszna ale przyjęta metoda nie do zaakceptowania. UE się konczy i choć możemy się spierać o skalę to jednak Tusk przyłożył do tego rękę.
                Nie jestem eurosceptykiem ale coś w UE nie dziala. Spójność UE to pozory. Każdym krajem targa coś innego. Bo nic nie robienie w UE nikomu nie wyszło na dobre.
                Przekonasz się że jedynym wygranym będą Niemcy i Rosja.

--
                Autor KZP
                • dr.krisk Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 21:23
                  lech1966 napisał:

> dr.krisk napisał:
                  >
                  > > A może w tym, że miał odwagę podnieść wiek emerytalny, choć to decyzja ni
                  > epopul
                  > > arna - ale słuszna. Tak postępuje ktoś, kto ma na uwadze interes nas wszy
                  > stkich
                  > > , a nie tylko doraźne korzyści wyborcze.

> Rozejrzyj się. Cała Europa protestuje przeciw jeloperii w UE czy PE. Decyzja mo
                  > że była słuszna ale przyjęta metoda nie do zaakceptowania.
                  A jaka metoda byłaby do zaakceptowania: podwyższyć bez podwyższania? I co tu ma Unia do rzeczy?
                  • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 21:30
                    Mówię o "osiągnięciach" Tuska jako szefa RE. A metoda????. Zawsze można było zrobić to inaczej. Jak sobie wyobrażasz 65 letnia pielęgniarkę podcierajacą 80 latka? Nie chcę mi się pisać na takie tematy. Zrobione to było bezmyślnie i na pokaz. Tylko dla kogo na pokaz tego nie wiem.

--
                    Autor KZP
                    • dr.krisk Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 21:36
                      lech1966 napisał:

> Mówię o "osiągnięciach" Tuska jako szefa RE. A metoda????. Zawsze można było zr
                      > obić to inaczej. Jak sobie wyobrażasz 65 letnia pielęgniarkę podcierajacą 80 la
                      > tka? Nie chcę mi się pisać na takie tematy. Zrobione to było bezmyślnie i na po
                      > kaz. Tylko dla kogo na pokaz tego nie wiem.
                      Jak inaczej? Żądam szczegółów. A propos pielęgniarki: czy według ciebie 65 lat to zniedołężniała starość? I kto będzie podcierać owego 80latka? Ty?
                      • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 21:51
                        Ządać sobie możesz od takich jak ty. Nie każdy w wieku 65 lat ma siłę i zdrowie żeby robić wszystko tak jak młody i silny facet. Na pewno są tacy co mogą, ale co zrobić z tymi którzy nie mogą? Weź pod uwagę że i ty wiecznie nie będziesz silny i zdrowy. To co usiłujesz udowodnić to demagogia bez cienia uzasadnienia

--
                        Autor KZP
                        • dr.krisk Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 22:01
                          Ja niestety jestem wyzutym z ludzkich uczuć technokratą: jak ludzie żyją coraz dłużej, to i pracować muszą też dłużej. Żadne łzawe opowieści o słabowitych staruszkach pędzonych przez okrutnego Tuska do pracy w kamieniołomie tego faktu nie zmienią.
                          Zresztą za chwilę przekonamy się co będzie, gdy emerytury nie wystarczą nawet na minimalną egzystencję (a teraz już są bardzo niskie).
                          Demagogią są twoje argumenty. Skąd mamy wziąć pieniądze dla tak licznej rzeszy emerytów?
                          • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 22:21
                            Dobre pytanie. Od tego jest rząd aby dobrze rządził dla Polski i Polaków bo to Polacy płacą im pensje a nie Niemcy. Ty myślisz że przez niewolnicza pracę do czegoś dojdziemy. Ja uważam że to ślepy zaułek.

--
                            Autor KZP
                            • dr.krisk Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 22:33
                              Bardzo ładnie napisałeś, ażem się wzruszył. Tylko że nic z tego nie wynika. No i obawiam się, że każdą pracę uważasz za niewolniczą. To filozofia Ferdka Kiepskiego - no i tak właśnie się kończy.
                              Miła dyskusja, ale muszę iść spać. Jutro z rana w samochód i 150 km w jedną stronę: praca czeka! Niewolnicza!
                              • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 02.12.19, 22:42
                                dr.krisk napisał:

> Bardzo ładnie napisałeś, ażem się wzruszył. Tylko że nic z tego nie wynika. No
                                > i obawiam się, że każdą pracę uważasz za niewolniczą. To filozofia Ferdka Kieps
                                > kiego - no i tak właśnie się kończy.
                                > Miła dyskusja, ale muszę iść spać. Jutro z rana w samochód i 150 km w jedną str
                                > onę: praca czeka! Niewolnicza!

Jak chcesz dogonić Europę jak ciągle mamy zarabiać 2000 PLN brutto? Nawet jakbyśmy pracowali do śmierci, i dali sobie kolejne 100 lat na dogonienie Europy to za te 100 lat będziemy dokładnie w tym samym miejscu. Trzeba zmienić myślenie i zmienić polityke. Trzeba próbować a nie podnosić wiek emerytalny.

--
                                Autor KZP
                                  • lech1966 Re: Wiesz, na razie nie chodzi o wybory 03.12.19, 12:03
                                    adria231 napisała:

> Dodam, że obecnie 65 latki masowo wyjeżdżają do Niemiec , aby podcierać tyłki
                                    > 80latkom. Można? Można, ale za inne pieniądze.

Te co jada mają siłę, ale są tacy ludzie
                                    Którzy tej siły nie mają i o tych mówię.

--
                                    Autor KZP
                          • inocom To po co wynaleźli roboty? 02.12.19, 23:40
                            dr.krisk napisał:

> Ja niestety jestem wyzutym z ludzkich uczuć technokratą: jak ludzie żyją coraz
                            > dłużej, to i pracować muszą też dłużej.

Problemem nie jest wiek, a lata pracy.
                            Życie to nie Auschwitz - praca do śmierci. Arbeit macht frei.

A kasę do systemu można zedrzeć z handlarzy autami.
                            Od 1 stycznia, każdy pojazd na terytorium RP ma być zarejestrowany w 30 dni od dnia sprowadzenia, pod rygorem kary administracyjnej 1000 zł. A by zarejestrować potrzeba OC :) Złomy będą na gwałt złomowane.
                            Główne formy od OC to państwowe, typu Link4 czy PZU.

Wreszcie w Polsce nie będzie aut niesprawnych, które latami gniją gdzieś na parkingach czekając na kupca :)
    • no-popis Re: Winda do nieba dla Banasiów 02.12.19, 21:35
      borrka napisał:

> Świetna rozmowa z Donkiem w TVN.
      > Naprawdę przywraca wiarę w rychłe zgnojenie PiS.
      Jestem pełen uznanioa dla tych co wierzą jeszcze w cuda Tuska :)

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • borrka Tego Donek nie mógł powiedziec 02.12.19, 21:47
      Obaj znamy Kaczyńskiego - on dużo lepiej, ale mu nie wypada.
      Mnie ... owszem.

Otóż to specjalista od manipulowania motłochem.
      Od małego trenował, bo mieszkał w takim rejonie, zasiedlonym przez lokatorów spalonych baraków dla bezdomnych.
      I to mu zostało - jego bajer najlepiej trafia do ludzi prostych i zdemoralizowanych.
      Wypisz wymaluj sąsiedzi z Lisa Kuli.

--
      Andrzej Duda nam się udał !
      • no-popis Re: Tego Donek nie mógł powiedziec 02.12.19, 21:53
        borrka napisał:

> Obaj znamy Kaczyńskiego - on dużo lepiej, ale mu nie wypada.
        > Mnie ... owszem.
        >
        > Otóż to specjalista od manipulowania motłochem.
        > Od małego trenował, bo mieszkał w takim rejonie, zasiedlonym przez lokatorów s
        > palonych baraków dla bezdomnych.
        > I to mu zostało - jego bajer najlepiej trafia do ludzi prostych i zdemoralizowa
        > nych.
        > Wypisz wymaluj sąsiedzi z Lisa Kuli.
        ...i wyższe sfery z PO:) Nic nie zmądrzeliście :( Żadnych wniosków z pprzegranych i to dzięki własnie takim jak Ty borrka Kaczor rządzi.
        >
        >

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • taniarada Re: Winda do nieba dla Banasiów 03.12.19, 03:19
      W sondażach Polacy tego gada już dawno ocenili negatywnie.Nikt go nie rozliczył za rozpierduchę kraju.Za zadłużenie .Za sprzedanie przemysłu i stoczni.Za katastrofę smoleńską i Amber Gold.Kiedy zagłębić się w dokonania Donalda Tuska, okazuje się, że nie był on tak pracowity jak przedstawiały to media, łamał też obietnice o oszczędnościach w administracji rządowej i hojnie rozdawał nagrody.Znane jest upodobanie Donalda Tuska do gry w piłkę, czasem zaniedbywał przez to obowiązki służbowe. W marcu 2009 roku W czasie kiedy posłowie dyskutowali o raporcie rządu dotyczącym budżetu państwa, szef rządu Donald Tusk grał w piłkę z Romanem Koseckim, Grzegorzem Schetyną i Tomaszem Arabskim, szefem Kancelarii Premiera. Panowie tłumaczyli później, że nie wiedzieli o czwartkowych głosowaniach, byli przekonani, że odbędą się one w piątek, a czwartkowe wieczory premier zwyczajowo poświęcał na dbanie o kondycję.Największy truteń premierem w historii Polski.Nie ma co tego łotra promować.Amen.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka