Dodaj do ulubionych

PiSi plan "Be"

03.12.19, 08:57
Zwolnili z pracy w banku syna Banasia, i to ma być ten plan "zapasowy" by Banaś się poddał, zaiste iście Makiaweliczny plan, godny kulawego kobolda. W normalnym kraju Mariuszek, któremu pies mordę lizał, już byłby w nowej pracy i zapoznawał się z wiadrem i mopem a w tym grajdołku, nadal tkwi na stanowisku, do którego nie powinien się zbliżać nawet na milę.
A Banasia syn dostał pracę bo by l kryształowo uzdolniony, nie żeby tatuś coś.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
    • witek.bis Re: PiSi plan "Be" 03.12.19, 09:31
      W związku z tym, że Banaś ma czworo dzieci, zanosi się na całkiem długi serial. Tylko jaki tytuł mu nadać?
      "P jak Prawość"? czy "S jak Sprawiedliwość"?

--
      Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
      • witek.bis Re: PiSi plan "Be" 03.12.19, 09:41
        Pan Premier, jako p.o. minister sportu, nareszcie rozstrzygnął wieloletni spór, wydając rozporządzenie, w świetle którego za strzelca pierwszej bramki w chorzowskim meczu z Anglią uznaje się Gadochę (ewentualnie Moore'a), ale na pewno nie Banasia.

"Nie możemy pozwolić na to - powiedział Pan Premier - by w statystykach chwały polskiego futbolu figurowały nazwiska, które przestały brzmieć wystarczająco kryształowo. A jeśli dwaj pierwsi futboliści z jakichś niejasnych powodów nie przyjmą przyznanego im zaszczytu, bramkę tę przepiszę na moją żonę".

--
        Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
        • asdfg2018 Re: PiSi plan "Be" 03.12.19, 11:53
          witia
          Parę dni temu osoba która była na tym meczu , dla przypomnienia na ktorym karetka pogotowia zwiozła z murawy Lubańskiego , to wtedy skończyła się definitywnie jego kariera w Polsce pokazała mi... bilet z tego meczu . Rok chyba 1973 wiosna . Osoba ta nawet pamietała nazwisko trenera Anglików : Ramsey

-

" Kościół na Warmii stanął przed prawdziwym kryzysem. Do seminarium duchownego w Olsztynie nie zgłosił się ani jeden kandydat na pierwszy rok studiów. Hierarchowie będą się zastanawiać, dlaczego."
          • jureek Re: PiSi plan "Be" 04.12.19, 12:27
            asdfg2018 napisał(a):

> witia
            > Parę dni temu osoba która była na tym meczu , dla przypomnienia na ktorym karet
            > ka pogotowia zwiozła z murawy Lubańskiego , to wtedy skończyła się definitywnie
            > jego kariera w Polsce pokazała mi... bilet z tego meczu . Rok chyba 1973 wios
            > na . Osoba ta nawet pamietała nazwisko trenera Anglików : Ramsey
            >

Zgadza się. Też byłem na tym meczu. A także na meczu z Walią w tych samych eliminacjach
            • jureek Re: PiSi plan "Be" 04.12.19, 12:29
              jureek napisał:

>
              > Zgadza się. Też byłem na tym meczu. A także na meczu z Walią w tych samych elim
              > inacjach

W Walii grał taki kudłaty Trevor Hockey (piszę ze słuchu)
    • pies.na.czarnych Re: PiSi plan "Be" 03.12.19, 13:05
      Przekaz dnia.

Politycy PiS w swoich wypowiedziach mają podkreślać, że Jarosław Kaczyński, Mariusz Kamiński i Mateusz Morawiecki wyrazili "oczekiwanie, aby szef NIK podał się do dymisji".
      "Będziemy badać możliwość zmiany przepisów, które pozwolą w nadzwyczajnych sytuacjach na odwołanie prezesa NIK większością głosów kwalifikowanych w Sejmie" - tak mają głosić politycy PiS. Wskazywać mają też na "hipokryzję PO", która w 2015 nie wzywała Krzysztofa Kwiatkowskiego do dymisji, choć prokuratura wniosła przeciwko niemu akt oskarżenia.

--
      Uwaga szczur!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka