Dodaj do ulubionych

Prospołeczni posłowie Konfederacji.

04.12.19, 09:55
Posłanki i posłowie Razem zgodnie z zapowiedzią zostawią sobie z uposażenia poselskiego tylko trzykrotność płacy minimalnej a resztę wpłacą na różne cele społeczne. Będzie można to sprawdzić, bo wczoraj ogłosili, na jakie organizacje będą wpłacać. Maciek Konieczny wesprze np. Kancelarię Sprawiedliwości Społecznej Ikonowicza.
Z drugiej strony posłowie Konfederacji domagają się podwyżki uposażeń poselskich.
Jest to dla mnie podwójne zaskoczenie z ich strony:
1. Zaskoczyli mnie tym, że są tacy prospołeczni i troszczą się o to, żeby posłanki i posłowie Razem mogli więcej wpłacić na cele społeczne.
2. Zaskoczyli mnie tym, że nie stosują się do rady dawanej przez wolnorynkowców osobom uważającym, że za mało zarabiają, czyli "zausz firmę lub zmień pracę"
Obserwuj wątek
    • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 12:00
      Mnie bardziej zaskoczył Dziambor o kierowniku z korporacji. Czy on się aby nie przyznał, że jest w Sejmie, ponieważ na rynku pracy sobie nie poradzi?

--
      "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
      • jureek Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 12:23
        sverir napisał:

> Czy on się aby nie
        > przyznał, że jest w Sejmie, ponieważ na rynku pracy sobie nie poradzi?
        >

:)))
        Dokładnie do tego się przyznał. No bo przecież, gdyby jego szkoła językowa dawała mu przyzwoite przychody, to tak jak ten kierownik w korporacji nie poszedł by do Sejmu.
        • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 13:24
          Ciekawe jaka jest hierarchia Dziambora? Licząc od dołu: drobny przedsiębiorca -> poseł - > kierownik w korporacji?

--
          "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
    • no-popis Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 20:25
      jureek napisał:
      > Z drugiej strony posłowie Konfederacji domagają się podwyżki uposażeń poselskic
      > h.
      Tu ich popieram.

> Jest to dla mnie podwójne zaskoczenie z ich strony:
      > 1. Zaskoczyli mnie tym, że są tacy prospołeczni i troszczą się o to, żeby posła
      > nki i posłowie Razem mogli więcej wpłacić na cele społeczne.
      > 2. Zaskoczyli mnie tym, że nie stosują się do rady dawanej przez wolnorynkowców
      > osobom uważającym, że za mało zarabiają, czyli "zausz firmę lub zmień pracę"

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
      • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 20:40
        " Tu ich popieram."

Bo za mniej niż 6 tysięcy tylko złodziej pracuje.

--
        • buldog2 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 09:43
          W kierowanej przez ludzikowa korporacji dyrektorzy mają sekretarki z pensją grubo ponad 5 tysięcy, oczywiście na rękę.

--
          Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
          • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 06.12.19, 05:46
            Grubo ponad 5 tysiecy to ma portier zatrudniony na 1/3 etatu.

--
    • taniarada Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 20:38
      Opolski działacz partii Razem.Michał wszedł do TVP 3 Opole z parasolką a postanowił wyjść z torbą fotoreportera i jej zawartością za kilka tysięcy złotych. Nie bądź jak Michał. Nie kradnij!” – napisał na Twitterze szef stacji Mateusz Magdziarz. Wpis opatrzył zdjęciami z zajścia. Do sprawy niezręcznie ustosunkował się sam Pytlik, który – jak twierdzi torbę wziął „przez roztargnienie”. www.tvp.info/44294317/rzecznik-razem-w-opolu-wyniosl-torbe-z-biura-tvp-jak-twierdzi-przez-roztargnienie
      • lech1966 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 21:18
        Nie ma się co dziwić. Coraz więcej będzie roztargnionych, przez roztargnienie można nawet potrącać na pasach staruszki.🤭

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • jureek Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 08:01
        taniarada napisał(a):

> Opolski działacz partii Razem.Michał wszedł do TVP 3 Opole z parasolką a postanowił wyjść z torbą fotoreportera i jej zawartością za kilka tysięcy złotych. Nie bądź jak Michał. Nie kradnij!” – napisał na Twitterze szef stacji Mateusz Magdziarz. Wpis opatrzył zdjęciami z zajścia.

Chcesz dołączyć do Magdziarza, Jakiego i TVP, przeciw którym Michał złożył pozwy o naruszanie dobrego imienia? Znam Michała osobiście, to najuczciwsza i absolutnie bezinteresowna osoba. Gdy obejrzałem w TVP materiał, w którym robią z niego złodzieja, to aż się zagotowalem z bezsilnej wściekłości- jak można być tak podłym. To jest zemsta Jakiego za pytania stawiane mu przez Michała na spotkaniach przedwyborczych. Sam Jaki ma już doświadczenie w oczernianiu innych. 4 lata temu oczernial w mediach sołtyskę Czarnowąsów, a gdy ta go pozwała, to najpierw nie przyjeżdżał na rozprawy, a na koniec schował się tchórzliwie za immunitetem. Taki to bohater z pana doktora Jakiego.
        • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 09:05
          "Chcesz dołączyć do Magdziarza, Jakiego i TVP, przeciw którym Michał złożył pozwy o naruszanie dobrego imienia?"

Za co? Za wklejenie linku?

"Gdy obejrzałem w TVP materiał, w którym robią z niego złodzieja(...)"

Pytam, bo nie wiem - nieprawdą jest, że grzebał w torbie zanim ją wyniósł?

--
          • jureek Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 21:54
            sverir napisał:

> "Chcesz dołączyć do Magdziarza, Jakiego i TVP, przeciw którym Michał złożył poz
            > wy o naruszanie dobrego imienia?"
            >
            > Za co? Za wklejenie linku?

Za powtarzanie, że Pytlik ukradł torbę.

> "Gdy obejrzałem w TVP materiał, w którym robią z niego złodzieja(...)"
            >
            > Pytam, bo nie wiem - nieprawdą jest, że grzebał w torbie zanim ją wyniósł?

To jest prawdą. Zaglądał do tej torby, zanim ją wyniósł. Ba - ja nawet wiem, jak ta torba wyglądała, bo bardzo podobną, należącą do naszego człowieka, który od strony fotograficzno-filmowej robił w kampanii Marceliny, sam osobiście wiozłem w bagażniku mojego samochodu, gdy odwoziłem tego fotografa ze spotkania sztabu do hostelu. Czyli też jestem zamieszany w "skok stulecia Pytlika".
            • sverir Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 06.12.19, 05:43
              "Za powtarzanie, że Pytlik ukradł torbę"

Nie powtarza, tylko wkleja link i kopiuje fragment treści, nie dodając od siebie ani słowa. Taki agregator newsów.

"Czyli też jestem zamieszany w "skok stulecia Pytlika".

Nie wiem, ja tylko pytałem, bo TVP ufać nie można.

--
        • buldog2 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 09:49
          Nie do obrony złodziejstwo rzecznika, a jeśli występował tam w imieniu Razem, to i partii.
          Nie do obrony, bo w przeciwieństwie do prezesa PIS nie ma na swoich usługach prokuratury, która będzie przesłuchiwać okradzionego, nie złodzieja.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      • buldog2 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 10:03
        Głupi Pytlik. Powinien tłumaczyć, że jest ofiarą, bo dokonywał aktu sprawiedliwości dziejowej, takiego samego jak "uspołecznienie" składek emerytalnych lepiej zarabiających (kułaków).

Rzecznik Razem Pytlik właściwy złodziej na właściwym miejscu.

--
      • lech1966 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 04.12.19, 22:24
        taniarada napisał(a):

> Ludzie ,ludzie dzisiaj Barbórka i dzień wszystkich Basi.A tu kuźwa tylko Banaś
        > i Kaczyński.Co z nim zrobi.Ile można.

Daj spokój. Grillują Banasia bo to ich pięć minut. Ja rezygnuje z pisania w wątkach o Banasiu. Myślę że jest ponad 100 wątków o Banasiu a Marrant kiedyś pisał.
        Jeden temat jeden wątek.

--
        Autor KZP
        • taniarada Fajowo bo jest zgoda moderacji 04.12.19, 22:27
          lech1966 napisał:

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Ludzie ,ludzie dzisiaj Barbórka i dzień wszystkich Basi.A tu kuźwa tylko
          > Banaś
          > > i Kaczyński.Co z nim zrobi.Ile można.
          >
          > Daj spokój. Grillują Banasia bo to ich pięć minut. Ja rezygnuje z pisania w wąt
          > kach o Banasiu. Myślę że jest ponad 100 wątków o Banasiu a Marrant kiedyś pisał
          > .
          > Jeden temat jeden wątek.
          > Piszemy aż do bulu.Ale nie do końca.Siema.
          >
          • taniarada Oczywiście 04.12.19, 22:29
            taniarada napisał(a):

> lech1966 napisał:
            >
            > > taniarada napisał(a):
            > >
            > > > Ludzie ,ludzie dzisiaj Barbórka i dzień wszystkich Basi.A tu kuźwa
            > tylko
            > > Banaś
            > > > i Kaczyński.Co z nim zrobi.Ile można.
            > >
            > > Daj spokój. Grillują Banasia bo to ich pięć minut. Ja rezygnuje z pisania
            > w wąt
            > > kach o Banasiu. Myślę że jest ponad 100 wątków o Banasiu a Marrant kiedyś
            > pisał
            > > .
            > > Jeden temat jeden wątek.
            > > Piszemy aż do bulu.Ale nie do końca.Siema.
            > >
            Ból kurza twarz.
            • lech1966 Re: Oczywiście 04.12.19, 23:20
              taniarada napisał(a):

> taniarada napisał(a):
              >
              > > lech1966 napisał:
              > >
              > > > taniarada napisał(a):
              > > >
              > > > > Ludzie ,ludzie dzisiaj Barbórka i dzień wszystkich Basi.A tu
              > kuźwa
              > > tylko
              > > > Banaś
              > > > > i Kaczyński.Co z nim zrobi.Ile można.
              > > >
              > > > Daj spokój. Grillują Banasia bo to ich pięć minut. Ja rezygnuje z p
              > isania
              > > w wąt
              > > > kach o Banasiu. Myślę że jest ponad 100 wątków o Banasiu a Marrant
              > kiedyś
              > > pisał
              > > > .
              > > > Jeden temat jeden wątek.
              > > > Piszemy aż do bulu.Ale nie do końca.Siema.
              > > >
              > Ból kurza twarz.

Jeszcze sobie pomyślą że jesteś byłym prezydentem😊😊😊😊

--
              Autor KZP
              • sverir Re: Oczywiście 05.12.19, 09:05
                Jak to jest, Lechu, że najlepiej dogadujesz się z ludźmi z Olgino?

--
                • lech1966 Re: Oczywiście 05.12.19, 11:46
                  sverir napisał:

> Jak to jest, Lechu, że najlepiej dogadujesz się z ludźmi z Olgino?

W czym ja się tu dogadałem Sverir?? W tym że się śmieje do "bulu"????
                  To była gafa, jedna z wielu popełniona przez naszego prezydenta. Mam od nowa nad tym zapłakać???

--
                  Autor KZP
                • buldog2 Re: Oczywiście 05.12.19, 11:58
                  Jakbym się starał o robotę u agentury, też bym się dogadywał.

--
                  • lech1966 Re: Oczywiście 05.12.19, 13:08
                    buldog2 napisał:

> Jakbym się starał o robotę u agentury, też bym się dogadywał.

W twoim przypadku nie nie kwestia kiedy,,, tylko jak i z kim już jesteś dogadany.

--
                    Autor KZP
    • buldog2 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 00:08
      Zwyczajny reket w wydaniu sił postępowych.
      Razem tak jak PIS nie tylko w kwestii korupcji politycznej, w obu mafiach członkowie dają "otkat".

--
      • jureek Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 05.12.19, 08:05
        buldog2 napisał:

> Zwyczajny reket w wydaniu sił postępowych.
        > Razem tak jak PIS nie tylko w kwestii korupcji politycznej, w obu mafiach człon
        > kowie dają "otkat".
        >

Jak posłom za mało, to niech zmienią pracę albo wezmą kredyt, jak radził Komorowski
        • buldog2 Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 06.12.19, 13:45
          Siły postępowe, które są tacy skromni i dobrzy dla ludności, podnoszą płace, likwidują energetykę węglową, kolejki do lekarza, rozdają +500, wcześniejsze emerytury, ekstra emerytury, wcześniej czy później to sobie rekompensują, w bankach, spółkach Skarbu Państwa, na urzędach jak Piotrowicz, itd. A ostatnio to nawet wcześniej, jak Michał Pytlik.
          I jeszcze, też za przykładem starszych braci z PIS, straszą sądem...

--
          • jureek Re: Prospołeczni posłowie Konfederacji. 06.12.19, 14:19
            buldog2 napisał:

> wcześniej, jak Michał Pytlik.
            > I jeszcze, też za przykładem starszych braci z PIS, straszą sądem...
            >

Pokaż ciulu bosy wyrok sądu skazujący Pytlika za kradzież, albo zamknij ten głupi ryj. Tetaz pokazałeś prawdziwy sojusz z pisowską szczujnią.
    • inocom A dlaczego nie minimalną tylko 05.12.19, 22:19
      jureek napisał:

> Posłanki i posłowie Razem zgodnie z zapowiedzią zostawią sobie z uposażenia pos
      > elskiego tylko trzykrotność płacy minimalnej

Żyją na koszt podatnika, gdzie mają wikt i opierunek. Wynagrodzenie jest im tylko potrzebne na waciki. Co innego rzesza tzw. zwykłych Polaków. Oni za minimum muszą się naprawdę utrzymać.

--
      V politice začíná Evropská Unie připomínat doktora z Haškova příběhu "Osudy dobrého vojáka Švejka", který předepisoval na všechny zdravotní potíže pouze jediný lék - klystýr.
      • taniarada Re: A dlaczego nie minimalną tylko 05.12.19, 22:30
        inocom napisał:

> jureek napisał:
        >
        > > Posłanki i posłowie Razem zgodnie z zapowiedzią zostawią sobie z uposażen
        > ia pos
        > > elskiego tylko trzykrotność płacy minimalnej
        >
        > Żyją na koszt podatnika, gdzie mają wikt i opierunek. Wynagrodzenie jest im tyl
        > ko potrzebne na waciki. Co innego rzesza tzw. zwykłych Polaków. Oni za minimum
        > muszą się naprawdę utrzymać.
        >
        Ty to w swoim realu żyjesz.To elita tego kraju .Wybrana przez suwerena .Chociaż wiemy, kto jest suwerenem władzy w Polsce, wiemy również, że ów suweren, władza zwierzchnia Rzeczpospolitej Polskiej należąca do Narodu ,nie posiada konstytucyjnego instrumentu wyegzekwowania od swoich przedstawicieli respektowania konstytucji.Kurza twarz.
      • jureek Re: A dlaczego nie minimalną tylko 05.12.19, 22:52
        inocom napisał:

> Żyją na koszt podatnika, gdzie mają wikt i opierunek. Wynagrodzenie jest im tyl
        > ko potrzebne na waciki. Co innego rzesza tzw. zwykłych Polaków. Oni za minimum
        > muszą się naprawdę utrzymać.

Masz pretensje do tych, którzy się ograniczają, a nie masz do tych, którzy domagają się jeszcze więcej kasy?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka