Dodaj do ulubionych

Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty???

04.12.19, 21:13
Tak sobie czytam:
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25480676,dyrektorka-zamowila-symulacje-ataku-terrorystycznego-na-szkole.html?v=1&pId=55212194&send-a=1#opinion55212194
I myślę o zidioceniu owej dyrektorki oraz owych "terrorystów". W ogóle jestem zafascynowany popularnością owych grup rekonstrukcyjnych, paramilitarnych, wielbicieli oręża, itp. Mój przeszło 50-letni kuzyn, ojciec rodziny i człek wielce poczciwy, co jakiś czas przebiera się za jakiegoś jegra, atrapę karabinu bierze i po lasach z innymi podobnymi pędza. O ile pędzanie po lasach jest zdrowe i korzystne, to nie rozumiem: ja bawiłem się w wojsko do około 14-roku życia. Potem mi jakoś przeszło. A teraz kwitnie. W wersji nieznośnie infantylnej.
Obserwuj wątek
    • lech1966 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 04.12.19, 21:26
      Przegięcie totalne. Jak można bez informacji robić takie numery??? Gdyby wpadło prawdziwe AT to było by o jedną grupę rekonstrukcyjna mniej. Nie wydaje mi się aby AT POzostawilo któregoś przy życiu.
      Totalne bezmózgie durnie. Brak w moim słownictwie innych określeń.

--
      Nic nam teraz nie wychodzi
      PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
      Autor KZP
      Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
      • dr.krisk Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 04.12.19, 21:34
        No niestety. Rozumiem szkolenie dla nauczycieli: jak mają reagować w przypadku zagrożenia ze strony jakiś agresorów. I po jaką cholerę te petardy, kałachy z plastyku i inne pierdoły?
        Biedne dzieciaki. Dobrze, że pani dyrektor nie zafundowała im ćwiczeń n.t. "Jak uciekać przed czołgami".
      • snajper55 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 04.12.19, 22:50
        lech1966 napisał:

> Przegięcie totalne. Jak można bez informacji robić takie numery??? Gdyby wpadło
        > prawdziwe AT to było by o jedną grupę rekonstrukcyjna mniej. Nie wydaje mi si
        > ę aby AT POzostawilo któregoś przy życiu.
        > Totalne bezmózgie durnie. Brak w moim słownictwie innych określeń.

Znając fachowość pislamistów, to połowa dzieci i nauczycieli też by poszła do piachu.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • taniarada Czyżby ? 04.12.19, 23:14
          snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
          >
          > > Przegięcie totalne. Jak można bez informacji robić takie numery??? Gdyby
          > wpadło
          > > prawdziwe AT to było by o jedną grupę rekonstrukcyjna mniej. Nie wydaje
          > mi si
          > > ę aby AT POzostawilo któregoś przy życiu.
          > > Totalne bezmózgie durnie. Brak w moim słownictwie innych określeń.
          >
          > Znając fachowość pislamistów, to połowa dzieci i nauczycieli też by poszła do p
          > iachu.
          >
          > S.
          A w Szczyrku kto podłączył bombę ?
        • lech1966 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 04.12.19, 23:24
          snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
          >
          > > Przegięcie totalne. Jak można bez informacji robić takie numery??? Gdyby
          > wpadło
          > > prawdziwe AT to było by o jedną grupę rekonstrukcyjna mniej. Nie wydaje
          > mi si
          > > ę aby AT POzostawilo któregoś przy życiu.
          > > Totalne bezmózgie durnie. Brak w moim słownictwie innych określeń.
          >
          > Znając fachowość pislamistów, to połowa dzieci i nauczycieli też by poszła do p
          > iachu.
          >
          > S.

Mogłeś milczeć snajper55. Mówisz że w Magdalence pisi organizowali aresztowanie? Czy może twoi idole z SLD???

www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/265911,antyterrorysta-mowi-czy-strzelanina-w-magdalence-byla-porazka-policji
          Nie jest mi wcale do śmiechu. Raczej mi przykro z tego powodu.

--
          Autor KZP
          • snajper55 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 05.12.19, 01:15
            lech1966 napisał:

> Mogłeś milczeć snajper55. Mówisz że w Magdalence pisi organizowali aresztowanie
            > ? Czy może twoi idole z SLD???
            >
            > www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/265911,antyterrorysta-mowi-czy-strzelanina-w-magdalence-byla-porazka-policji
            > Nie jest mi wcale do śmiechu. Raczej mi przykro z tego powodu.

To, że ktoś patrzy niechętnie na bandytów z PiS nie znaczy, że ma idoli w SLD.

A co do Magdalenki - zginęły tam jakieś dzieci czy nauczyciele? Jakiś bogu ducha winny człowiek rażony w kiblu paralizatorem? Jakiś chłopak zastrzelony w czasie ucieczki? Ech. Lesiu, a mogłeś milczeć.

S.
            --
            Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
            • lech1966 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 05.12.19, 11:21
              snajper55 napisał:

> lech1966 napisał:
              >
              > > Mogłeś milczeć snajper55. Mówisz że w Magdalence pisi organizowali areszt
              > owanie
              > > ? Czy może twoi idole z SLD???
              > >
              > > www.google.com/amp/s/natemat.pl/amp/265911,antyterrorysta-mowi-czy-strzelanina-w-magdalence-byla-porazka-policji
              > > Nie jest mi wcale do śmiechu. Raczej mi przykro z tego powodu.
              >
              > To, że ktoś patrzy niechętnie na bandytów z PiS nie znaczy, że ma idoli w SLD
              >
              > S.

Jak to nie masz idoli w SLD. Bez nich PO KO jest niczym. Wiec czy ci się to podoba czy nie są to twoi idole z wyboru. Była to chyba największa porażka policji PO 2WS. A co do wstydu snajperku to policjanci za czasów twoich lemingów tak samo strzelali na oślep. A za pomyłkę nie chcieli zapłacić. Mogłeś milczeć ale tej szansy nie wykorzystałeś.

www.tvn24.pl/pomorze,42/ostrzelali-auto-przez-pomylke-policja-nie-chce-zaplacic-za-naprawe,574826.html

--
              Autor KZP
        • lech1966 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 04.12.19, 21:55
          Długo pracowałeś. No i przejechać 300 km też ci trochę zajęło. Prawdę mówiąc, współczuję. Też kilkanaście lat temu tak pracowalem więc znam temat. Teraz już mi się nie chce.

--
          Autor KZP
          • taniarada W Reichu to pikuś 04.12.19, 22:09
            lech1966 napisał:

> Długo pracowałeś. No i przejechać 300 km też ci trochę zajęło. Prawdę mówiąc, w
            > spółczuję. Też kilkanaście lat temu tak pracowalem więc znam temat. Teraz już m
            > i się nie chce.
            >
            Jeszcze ci za paliwo zwrócą .Ale pracujcie bidoki ku chwale Polski.
            • lech1966 Re: W Reichu to pikuś 04.12.19, 22:14
              taniarada napisał(a):

> lech1966 napisał:
              >
              > > Długo pracowałeś. No i przejechać 300 km też ci trochę zajęło. Prawdę mów
              > iąc, w
              > > spółczuję. Też kilkanaście lat temu tak pracowalem więc znam temat. Teraz
              > już m
              > > i się nie chce.
              > >
              > Jeszcze ci za paliwo zwrócą .Ale pracujcie bidoki ku chwale Polski.

Już nie jeżdżę. I nikt mi nie zwracał za paliwo. Tak wybrałem i tak miałem. Nie narzekam, ja tylko współczuję bo wiem jak to wygląda.

--
              Autor KZP
        • taniarada Ciężko pracujesz 04.12.19, 22:07
          dr.krisk napisał:

> Przepraszam, właśnie wróciłem z pracy. Niewolniczej.
          > Proszę:
          > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25480676,dyrektorka-zamowila-symulacje-ataku-terrorystycznego-na-szkole.html#s=BoxOpLink
          Jak w Reichu .Ja nie mogę.
    • farkasarka Bawili się w OTK 04.12.19, 21:58
      dr.krisk napisał:

> Tak sobie czytam:
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25480676,dyrektorka-zamowila-symulacje-ataku-terrorystycznego-na-szkole.html?v=1&pId=55212194&send-a=1#opinion55212194
      > I myślę o zidioceniu owej dyrektorki oraz owych "terrorystów". W ogóle jestem z
      > afascynowany popularnością owych grup rekonstrukcyjnych, paramilitarnych, wielb
      > icieli oręża, itp. Mój przeszło 50-letni kuzyn, ojciec rodziny i człek wielce p
      > oczciwy, co jakiś czas przebiera się za jakiegoś jegra, atrapę karabinu bierze
      > i po lasach z innymi podobnymi pędza. O ile pędzanie po lasach jest zdrowe i ko
      > rzystne, to nie rozumiem: ja bawiłem się w wojsko do około 14-roku życia. Potem
      > mi jakoś przeszło. A teraz kwitnie. W wersji nieznośnie infantylnej.

--
      tiny.pl/tkdl3
    • erte2 Re: Czyżbyśmy zdziecinnieli do reszty??? 05.12.19, 00:11
      Za mojego dziecięctwa wszedł był na ekrany film "Krzyżacy". I zapanował szał - każdy pętak strugał sobie miecz z patyka, kradł matuli pokrywę od kotła do gotowania bielizny (kto to dziś pamięta - te prania sprzed epoki pralek /nawet naonczas słynna "Frania" była rarytasem/) i odbywały się regularne bitwy (czasem nawet i krew się polała z rozbitego łba).
      Ale podkreślam - każdy pętak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka