Dodaj do ulubionych

Kwiat polskiej nauki...

05.12.19, 10:34
...skupiony w AKO im. LechKacza pozazdrościł komisji Macierewicza, i postanowił też coś udoić. Grantów się pozachciewało.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25481386,naukowcy-apeluja-o-wyjasnienie-przyczyn-katastrofy-smolenskiej.html#a=66&c=162&t=10&g=a&s=BoxNewsImg6
Obserwuj wątek
    • zachodnikomuch Re: Kwiat polskiej nauki... 05.12.19, 10:47
      pies_w_studni napisał:

> ...skupiony w AKO im. LechKacza pozazdrościł komisji Macierewicza, i postanowił
      > też coś udoić. Grantów się pozachciewało.
      > wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,25481386,naukowcy-apeluja-o-wyjasnienie-przyczyn-katastrofy-smolenskiej.html#a=66&c=162&t=10&g=a&s=BoxNewsImg6
      Od samego początku Kaczyński, z zimną krwią, wykorzystał ten wypadek dla cynicznego scementowania swojego elektoratu i wygrania wyborów. Cel osiągnał ale to zła karma i wróci ze zdwojoną siłą.
    • dr.krisk Re: Kwiat polskiej nauki... 05.12.19, 10:54
      Miałem o tym napisać..... Szlag mnie trafia. Profesorowie, co na oczy nie widzieli katastrofy lotniczej będą teraz w doktorantów modelować samolociki, wybuchy, brzozy, parówki i tak dalej. Mam spore doświadczenie w modelowaniu crash testów samochodowych, i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć że teoretyczne rozważania mogą dać każdy możliwy wynik (casus Binienda).
      No tak, ale każdy by sobie poteoretyzował za niezłe pieniądze....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka