Dodaj do ulubionych

Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o dekomun

05.12.19, 20:55
Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o dekomunizacji.
Obserwuj wątek
   • haen2010 Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 10:04
    Oj kawa, nikt nie wsadza byłych prezydentów jeżeli nie są kryminalni. Jak np Banaś, szef burdelu na godziny z lustrami i kamerami. Za szmacenie się nikt nie powinien siedzieć. To prywatne wybory obywatela.

    Ale TS i zakaz piastowania stanowisk publicznych dożywotnio - owszem.
   • taniarada Piękny wątek o skury.... 06.12.19, 10:15
    kawa_poranna1 napisała:

    > Bo ci starzy poskomuniści to skur-wysyny.
    > Piotrowicz to też skur-wysyn ale to nasz, pisowski skur-wysyn.
    > Plugawa gęba Dudy.
    > On już wie, że po zwolnieniu pójdzie siedzieć a potem, po odsiadce na parkingow
    > ego najwyżej.
    Nie przebierasz już w bluzgach.
   • no-popis Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 05:09
    x2468 napisał:

    > Pisieta, oto wasz dumny Adrian:
    > pbs.twimg.com/media/DnbaCFpU0AAvLgK.jpg:large
    Może być znacznie gorzej:
    youtu.be/THQ_8iEkx1c?t=12


    --
    Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • taniarada Trzeba się trochę na tym znać 06.12.19, 06:35
     yoma napisała:

     > Ojcowie Konstytucji, acz bardzo mądrzy ludzie, nie przewidzieli ani pisu, ani i
     > mpeachmentu.
     >
     Konstytucja III Rzeczypospolitej tworzona była w sejmie III kadencji przez ugrupowania postkomunistyczne SLD i PSL , które miały 66% głosów. Wsparcia udzieliły dwie inne lewicowe partie Unia Pracy oraz Unia Demokratyczna dysponujące siłą kolejnych 25% mandatów. Jak wszystko, co lewicowe tak i nasza konstytucja stała się zlepkiem życzeń i postulatów nieprzystających do realiów życia oraz dobrze zorganizowanego społeczeństwa? Odnajdujemy w konstytucji wiele niespójności i sprzeczności sprzyjających dowolności interpretacji, erozji: wartości, prawa oraz porządku publicznego.www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.salon24.pl/u/andrzej-wianecki/693743,dlaczego-wstydze-sie-polskiej-konstytucji&ved=2ahUKEwiA46iKpqDmAhWIxIsKHZ8KBGQQFjADegQIBRAB&usg=AOvVaw3byE8_kS_C-uetuVpuFqlY&cshid=1575610509212
   • taniarada Ale chrzanisz 06.12.19, 06:17
    aniechto.only napisała:

    > Triumf pisowskiej woli: przywódca narodu wyznaczył, sługa narodu powołał. Tylk
    > o dlaczego po cichu, bez transmisji w rządowej TV, kamer, zdjęć? Strach bo n
    > aród może skopać dupę sługi swojego przywódcy?
    >
    Tak pieprzysz i cała reszta bez składu i ładu.Druga kadencja PIS .A ta żyje w swoim realu.
  • taniarada Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 10:19
   Lista "Rzeplińskich" opublikowana przez Pawła Kukiza (w zestawieniu zachowano oryginalną pisownię):
   Andrzej Rzepliński, wybrany na sędziego Trybunału Konstytucyjnego z poparcia PO, kandydat PO na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w 2005 r., do 1981 należał do PZPR. Pod koniec lat 70. II sekretarz POP PZPR w Instytucie Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji UW.
   Tomasz Nowak, poseł PO był 1 marca 1989 r. zarejestrowany przez SB z Konina jako kontakt operacyjny, ps. “Aktor”. Pozyskany do sprawy o krypt. “Pegaz” (“zagadnienie” – kultura i sztuka). Zdjęty z ewidencji 9 stycznia 1990 r. Materiały zniszczono.
   Zbigniew Pawłowicz, senator PO był zarejestrowany w 1977 r. jako tajny współpracownik Wojskowej Służby Wewnętrznej, czyli kontrwywiadu wojska PRL, ps. “Pawlik”.
   Marek Konopka, senator PO został w 1982 r. zarejestrowany jako tajny współpracownik kontrwywiadu wojska PRL ps. “Marzena”.
   Michał Boni, doradca premiera Tuska w 1992 roku został wymieniony jako TW “Znak” na tzw. liście Macierewicza. 31 października 2007 wydał publiczne oświadczenie, że w 1985 Służba Bezpieczeństwa za pomocą szantażu zmusiła go do podpisania deklaracji współpracy.
   Stanisław Jałowiecki, eurodeputowany PO występuje w katalogu IPN jako konsultant” SB z 1973 r., w tym roku został ostatecznie uznany przez Sąd Najwyższy za “kłamcę lustracyjnego”.
   Andrzej Olechowski, współtwórca PO i do dziś jej członek znalazł się w 1992 r. na liście Macierewicza. Jako jeden z nielicznych polityków centroprawicowych złożył oświadczenie lustracyjne o przyznaniu się do współpracy ze służbami specjalnymi PRL – w okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie “Must”. Członek PZPR.
  • taniarada Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 10:21
   Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO w PRL związana z “Głosem Robotniczym”, organem Komitetu Wojewódzkiego PZPR w Łodzi. W 1997 była kandydatem na stanowisko ministra kultury i sztuki w gabinecie Jerzego Buzka; wycofała się na skutek protestu AWS po oskarżeniu jej o udział w antysemickiej nagonce w 1968.
   Kazimierz Kutz, poseł PO w 1971 r. został zarejestrowany przez SB jako kandydat na tajnego współpracownika. Po trzech latach zmieniono mu kategorię na “zabezpieczenie”, a półtora roku później sprawę zakończono “z powodu braku możliwości operacyjnych”. W latach 70. uczestniczył w naradach Komitetu Centralnego PZPR na temat kultury. Wygłosił przemówienie gdzie zaatakował Stanisława Bareję używając terminu “bareizm” jako synonimu kiczu. Od tego czasu reżyser “Misia” nie podał ręki Kutzowi. W stanie wojennym zwolniony z internowania po podpisaniu `deklaracji o lojalności’. Od 1983 mieszka w Warszawie w tzw. “Zatoce czerwonych świń”. W 2005 członek Komitetu Honorowego Kandydata na Prezydenta RP Włodzimierza Cimoszewicza.
   Zbigniew Ćwiąkalski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny w rządzie Donalda Tuska w latach 1972-1981 członek PZPR, był szefem uczelnianej Podstawowej Organizacji Partyjnej. Według dokumentów IPN został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa w 1985 r. Zaprzeczył jakiejkolwiek propozycji współpracy, a sam fakt zarejestrowania wiąże z wyjazdem na półtoraroczne stypendium do RFN w 1986 r.
   Barbara Kudrycka, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Donalda Tuska karierę polityczną zaczynała w latach 70. w PZPR. Z partii wystąpiła po wprowadzeniu stanu wojennego.
  • taniarada Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 10:23
   Jan Kuriata, poseł PO był zarejestrowany w 1984 r. jako tajny współpracownik SB, ps. “Piotr”. Zdjęty z ewidencji w 1990 r. Materiały złożono w archiwum;
   Marian Czerwiński, poseł PO. W 1989 został posłem na Sejm X kadencji (tzw. Sejm kontraktowy) z okręgu Dębica z listy PZPR. Przewodniczący PO w powiecie dębickim.
   Leszek Korzeniowski, poseł PO, przewodniczący PO w województwie opolskim, były członek PZPR.
   Miron Sycz, poseł PO, b. członek PZPR. Należy do Stowarzyszenia Ordynacka.
   Bożena Sławiak, posłanka PO, była członkiem PZPR.
   Karol Węglarzy, radny sejmiku śląskiego z PO, w latach 1980-1985 pełnił funkcję posła na Sejm PRL VIII kadencji z listy PZPR. Od 2001 należy do Platformy Obywatelskiej.
   Gen. Janusz Bojarski, dyr. Departamentu Kadr w Ministerstwie Obrony Narodowej, w przeszłości dwukrotnie pełniący funkcję szefa rozwiązanych Wojskowych Służb Informacyjnych. Absolwent m. in. Wojskowej Akademii Politycznej im. Feliksa Dzierżyńskiego, znany również jako wieloletni współpracownik gen. Dukaczewskiego.
   Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.
  • taniarada Re: Duda nigdy wiecej nie ma prawa mowic nic o de 06.12.19, 10:26
   Robert Kowalski, absolwent Moskiewskiego Państwowego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (MGiMO) w czasach ZSRR. Zwolniony ponad rok temu ze stanowiska teraz został wiceszefem departamentu kadr i szkoleń w MSZ.
   Marek Staszak, prokurator krajowy, ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 1980-1984 pracował w Prokuraturze Rejonowej w Międzyrzeczu i Poznaniu. Był prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wielkopolskiej (1985-1989) i podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w czasach rządów SLD (2001-2003).
   Zdzisław Skorża, wiceszef ABW, były funkcjonariusz SB.
   Maria Wągrowska, wiceminister obrony narodowej w rządzie Donalda Tuska, podała się do dymisji 13 grudnia, wg `Trybuny’ po tym, jak w IPN znaleziono materiały na jej temat. Oficjalny powód odejścia: `z powodów rodzinnych’.
   Tadeusz Nalewajk, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji z nominacji PSL, podał się do dymisji 7 stycznia 2008, `ze względów osobistych’. Wg `Trybuny’ powodem jego dymisji były materiały znalezione w IPN.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka