Dodaj do ulubionych

Moja nomenklatura pisowska

07.12.19, 14:07
Od dość dawna określam partię Prawo i Sprawiedliwość jako rządy najgorszego autoramentu, sortu polskiej swołoczy, złodziejstwa i łajdactwa jakich Polacy od Targowicy nie uświadczyli.

Z przyjemnością konstatuję, że te dosadne i prawdziwe określenia, podobno obraźliwe, wchodzą do oficjalnej debaty publicznej. Po prostu nie ma lepszych określeń na ich rządy.

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/614871,tusk-pis-rzady-polityka-opinia.html
Obserwuj wątek
    • no-popis ja Cię rozumiem 07.12.19, 18:53
      haen2010 napisał:

> Od dość dawna określam partię Prawo i Sprawiedliwość jako rządy najgorszego aut
      > oramentu, sortu polskiej swołoczy, złodziejstwa i łajdactwa jakich Polacy od Ta
      > rgowicy nie uświadczyli.
      Te gnojki zrównały Ci emeryturę do średniej krajowej. Masz podstawy być wściekłym.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
      • haen2010 Re: ja Cię rozumiem 08.12.19, 11:17
        Nie wściekły, tylko dostrzegam prawdę polityki nieco wcześniej przed innymi. Którzy na końcu się ze mną zgadzają. Pod bezlitosnym naporem faktów, realu. Wcześniej nie wypadało tak mówić w dobrym, przyzwoitym domu. Na tzw salonach.

Na szczęście już tzw ludzie opinii wiedzą, że salon PiS ich nie dotyczy. Trzeba prawdy o łajdactwie.

• taniarada Re: ja Cię rozumiem 08.12.19, 11:33
          haen2010 napisał:

> Nie wściekły, tylko dostrzegam prawdę polityki nieco wcześniej przed innymi. Kt
          > órzy na końcu się ze mną zgadzają. Pod bezlitosnym naporem faktów, realu. Wcześ
          > niej nie wypadało tak mówić w dobrym, przyzwoitym domu. Na tzw salonach.
          >
          > Na szczęście już tzw ludzie opinii wiedzą, że salon PiS ich nie dotyczy. Trzeba
          > prawdy o łajdactwie.
          >
          A jak mówiłeś kiedyś o Ruchu Palikota .Przypomnij wszystkim.I nie rzucaj pereł przed wieprze.Henek pomału dołaczasz tu do żuli z tego forum.Takich jak mc hrabia ,czarny bo trolli nie liczę.
          • haen2010 Re: ja Cię rozumiem 08.12.19, 12:17
            Raz Cię zaszczycę odpowiedzią, chociaż jesteś tak tani jak Twoje doradztwo. Z całą estymą jak czytasz.

Palikot Janusz jest (był) najzdolniejszym politykiem polskiej niepodległości. Praktyk z podstawą filozofii prawidłowo widział i definiował polskie zadupie kościelne. Niemoc polską. Także do czego ono doprowadzi. Symbiozę złajdaczonego Kościoła z polityczną swołoczą.

Wykończyli go, bo miał jedną wadę. Promował ludzi bez wartości, ale symbolicznych. Takich jak ciota Roberta, transwestytka za dychę, chytra Wandzia Nowicka. Było też paru innych.

Dla mnie jego filozofia polityczna jest ciągle zgodna z moim wyobrażeniem Polski i tego co się obecnie dzieje. Przewidział to jak prorok, ale wcale nie trzeba było jasnowidza by się sprawdziło w realu. Po prostu widząc tych ludzi i ich marne kwalifikacje. Każdy nieco myślący mógł to ogarnąć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka