Dodaj do ulubionych

Ile milionów w kopercie dostał Rydzyk od Polaków,

07.12.19, 21:43
Ile milionów w kopercie dostał Rydzyk od Polaków, to jest tajemnica wiary.

"Dziękujemy Bogu za dar, jakim jest osoba czcigodnego ojca Tadeusza Rydzyka" - napisał w liście z okazji 28. urodzin Radia Maryja Jarosław Kaczyński. Prezes PiS nie dotarł na uroczystości, ale - z pomocą Mariusza Błaszczaka, który odczytał list - chwalił "śmiałą wyobraźnię, klarowną myś, hart ducha i nieugiętą wolę" Redemptorysty.
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25489312,urodziny-radia-maryja-z-udzialem-ministrow-blaszczak-odczytal.html?fbclid=IwAR0XZ6UNW2vdWrOgOH7GwvDmBTbC_-gp3wzOb2zwK0BxU1PybfhQtKYWe4o
Wspaniałe"" przemówienie Płaszczaka, aż się popłakałem ze złości.

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Ile milionów w kopercie dostał Rydzyk od Pola 07.12.19, 22:02
      Wspaniałe"" przemówienie Płaszczaka, aż się popłakałem ze złości.Aż dziw bierze że. ci serducho wytrzymało.Muszę ci jeszcze raz napisać.Dzięki Rydzykowi PiS wygrywa wybory.I pisanie bzdur ile kasy wpływa na konto Rydzyka to mija się z pojęciem.Gdyby partia opozycyjna wraz z komuchami wsparła Tadzia.To by mieli większe notowania i szansę wygrać z PIS.To jest moje motto.I sobie zapisz i podaj dalej.
      • kawa_poranna1 Re: Ile milionów w kopercie dostał Rydzyk od Pola 07.12.19, 22:15
        taniarada napisał(a):

> Wspaniałe"" przemówienie Płaszczaka, aż się popłakałem ze złości.Aż dziw bierze
        > że. ci serducho wytrzymało.Muszę ci jeszcze raz napisać.Dzięki Rydzykowi PiS w
        > ygrywa wybory.I pisanie bzdur ile kasy wpływa na konto Rydzyka to mija się z po
        > jęciem.Gdyby partia opozycyjna wraz z komuchami wsparła Tadzia.To by mieli więk
        > sze notowania i szansę wygrać z PIS.To jest moje motto.I sobie zapisz i podaj d
        > alej.
        Oficjalnie wspierać Tadzia to jest jednak wstyd.
        To jak chodzenie w Galerii handlowej z prąciem na wierzchu. Niby mozna ale wstyd i kara za to będzie.
        • taniarada Wiesz co to jest wstyd 07.12.19, 22:27
          kawa_poranna1 napisała:

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Wspaniałe"" przemówienie Płaszczaka, aż się popłakałem ze złości.Aż dziw
          > bierze
          > > że. ci serducho wytrzymało.Muszę ci jeszcze raz napisać.Dzięki Rydzykowi
          > PiS w
          > > ygrywa wybory.I pisanie bzdur ile kasy wpływa na konto Rydzyka to mija si
          > ę z po
          > > jęciem.Gdyby partia opozycyjna wraz z komuchami wsparła Tadzia.To by miel
          > i więk
          > > sze notowania i szansę wygrać z PIS.To jest moje motto.I sobie zapisz i p
          > odaj d
          > > alej.
          > Oficjalnie wspierać Tadzia to jest jednak wstyd.
          > To jak chodzenie w Galerii handlowej z prąciem na wierzchu. Niby mozna ale wsty
          > d i kara za to będzie.
          Na pewno nie prącie.Tylko zaburzenie erekcji.Tylko z tym tematem proszę do Tadzia nie latać.I nie dziwić się ,że się przegrywa wybory.Jeśli prącie sprawia ci wstyd to nie jesteś kobietą.Na dzisiaj mam dość wrażeń.
    • mephlstopheles Re: Ile milionów w kopercie dostał Rydzyk od Pola 07.12.19, 22:33
      O co tu się złościć, Kaczor wszystko napisał z wyrachowania.
      I jakie tam tajemnice:

godz. 16:15

- Pozwolę sobie przekazać na ręce ojca dyrektora patenę, która uświetni msze święte, które będą się tu przez niezliczoną ilość lat odbywać - powiedział na zakończenie Jacek Sasin, wyjmując zza pazuchy "złoty, a skromy" przedmiot eucharystyczny. Po nim głos zabrał prezydent Torunia Michał Zaleski.

www.se.pl/torun/28-urodziny-radia-maryja-ojciec-tadeusz-rydzyk-swietuje-relacja-na-zywo-aa-NaPr-P2um-6nzo.html
      A suweren brawo bije.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka