Dodaj do ulubionych

Zandberg gorszy od Kaczńskiego

08.12.19, 11:20
Też tylko jak rozdawać pieniądze a nic o tym jak zarabiać
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:08
      Po co zarabiać? Zarabiać znaczy pracować, a przecież "pieniądze biorą się z przestawiania pozycji księgowych" i odpowiedniego głosowania budżetu. No, ostatecznie wzbogacać się też można przez pomyłkę, tak jak pokazał opolski rzecznik Razem, Michał Pytlik. Czynności omyłkowe Pytlika pasują do sił postępowych, właściwy członek Partii na właściwym miejscu.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • lech1966 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:15
        Że też oni zawsze mylą się przez pomyłkę albo przez DSR, albo bo im się należało. Wie ktoś dlaczego tak jest? Czy kryształowy Neumann ma na to wpływ???😁😁😁

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • buldog2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:20
          Nie lesiu, Neumann ani kryształowy, ani mądry, ani nic nie zrobił tylko głupio gadał i z tymi złodziejami nie ma nic wspólnego.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          • lech1966 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:30
            buldog2 napisał:

> Nie lesiu, Neumann ani kryształowy, ani mądry, ani nic nie zrobił tylko głupio
            > gadał i z tymi złodziejami nie ma nic wspólnego.

Głupio wcale nie gadał. Głupio się wygadał.
            A Artur W dał się głupio złapać na gorącym uczynku.
            Itp. itd.

--
            Autor KZP
            • buldog2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:38
              Na pewno głupio nie wygadał się Banaś. Ani prezes, bo w nagraniu "50000" tylko szelest banknotów. I żadnych słów, tylko cisza.

--
              • lech1966 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:55
                Ty buldog jak klepiesz w klawisze to też słyszysz szelest banknotów? Od tego szelestu masz chyba już zwidy.

--
                Autor KZP
        • agenciputinawon Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 09.12.19, 07:27
          Co ma do tego podpasko Neumann? Zainteresuj się kryształowym Banasiem albo Karczewskim, który wbrew prawu wyłudził 400 tysięcy. A to że im się "należało" to wył tłumok sołtysowa w sejmie jak okradała podatników na "nagrody" dla swojej sitwy.
          • lech1966 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 09.12.19, 18:51
            A co to znaczy "podpasko Neumann" bo jakoś trudno ogarnąć jaka myśl przyświecała autorowi tych słów. Czy podpaska Neumanna jest wypchana pieniędzmi, czy może ja się napycha pieniedzmi, bo mowa była o szelescie pieniedzy?. W sumie można i tak, skoro można bo kasę rzucić pomiędzy dwoma samochodami to dlaczego nie podpaskami. W dodatku ten obdarowany siadając na krześle moze "POczuc twardość argumentów"😁. Może wyjaśnisz agencjo o co chodziło?

--
            Autor KZP
            • taniarada Rozmawiasz z wielonickowym trollem 09.12.19, 18:57
              lech1966 napisał:

> A co to znaczy "podpasko Neumann" bo jakoś trudno ogarnąć jaka myśl przyświecał
              > a autorowi tych słów. Czy podpaska Neumanna jest wypchana pieniędzmi, czy może
              > ja się napycha pieniedzmi, bo mowa była o szelescie pieniedzy?. W sumie można i
              > tak, skoro można bo kasę rzucić pomiędzy dwoma samochodami to dlaczego nie pod
              > paskami. W dodatku ten obdarowany siadając na krześle moze "POczuc twardość arg
              > umentów"😁. Może wyjaśnisz agencjo o co chodziło?
              >
              I do tego z sowiecką onucą.Szkoda klawiatury na to łajno.
            • sverir Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 10.12.19, 07:29
              " bo jakoś trudno ogarnąć jaka myśl przyświecała autorowi tych słów"

Już Ci wyjaśniam: czepiasz się Neumanna, że coś tam pieprzył do kolegów. Ale przymykasz oko na przekręty Banasia i Karczewskiego. Jeśli robisz to ze szczerego przekonania, to niekoniecznie świadczy to dobrze o Twoich priorytetach: dopóki nasi kradną, to w porządku.

--
              "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
              • lechutek1961 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 10.12.19, 17:55
                sverir napisał:

> " bo jakoś trudno ogarnąć jaka myśl przyświecała autorowi tych słów"
                >
                > Już Ci wyjaśniam: czepiasz się Neumanna, że coś tam pieprzył do kolegów. Ale pr
                > zymykasz oko na przekręty Banasia i Karczewskiego. Jeśli robisz to ze szczerego
                > przekonania, to niekoniecznie świadczy to dobrze o Twoich priorytetach: dopóki
                > nasi kradną, to w porządku.

Nie odnotowalem żebyś ty skrytykował Neumana. Wiec ja pozostanę przy Neumanie a ty przy Banasiu. Taka to prawidłowość.😄
    • buldog2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 16:35
      Rozdawać pieniądze, które zapracował kto inny.

--
      • zdybex Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 19:22
        Kartki na żywnośc i podwyżka o 2000 zł to napisane na tablicach Solidarności w Stoczni Gdańskiej. Przypadkiem to napisał na sosnowej sklejce zapewne pod wpływem tłumu student Arkadiusz Rybicki nie będący nigdy w stosunku pracy. A i jeszcze wolne soboty. Widuję żonę autora. Ma kilka milionów, syna ze 25 lat prowadzanego za rączkę. Ona wdowa o dyskusyjnej urodzie,I I na kamienicy tablica z brązu. Chciałem coś ale to chyba mnie ominie.
        • erte2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 20:53
          zdybex
          Z dzisiejszego punktu widzenia te postulaty wydają się rzeczywiście naiwne i takie trochę księżycowe (oczywiście te ekonomiczne). Ale z drugiej strony żyliśmy wtedy w równie nierealnej rzeczywistości, z równie księżycową ekonomia socjalistyczną i tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia o prawach rynku, popycie i podaży, wartości pracy i pieniądza itd. A na dokładkę wciskano nam wszelkimi możliwymi kanałami bajki o znakomicie rozwijającej się gospodarce, rozwoju państwa itd. No i jednak każdy widział te sklepy za żółtymi firankami, partyjne przywileje i serwituty.
          Więc trudno się dziwić ze młody i niedoświadczony student sformułował takie a nie inne postulaty.

P.s. Skąd ci się wzięły te miliony u wdowy po Aramie? "Z głowy czyli z niczego"?
          A wplątywanie do tego wszystkiego jej niepełnosprawnego syna jest tyleż podłe co obrzydliwe.
          • erte2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 21:03
            Coś mi było nie tak - sprawdziłem. Otóż Arkadiusz Rybicki w roku 1980. już nie był studentem (skończył studia dwa lata wcześniej), a od roku 1977. był związany z opozycją (SKS, ROPCIO, RMP).
            Więc sprawdzaj u źródeł, apotem pisz.
          • zdybex Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 21:50
            obecne tezy władzy są jeszcze głupsze a wtedy głupole 10. 000 .000 liczba powtarzana do dziś w tą dyktę wierzyło albo udawało. Kilkuset cwaniaczkom się udało. Kasy do dzis się nie doliczono bo te 100 czy 200 powielaczy a 100 milionów USD nijak nie bilansuje sie,.. Co najsmieszniejsze, że ani USA ani tutejsi walczacy
            o uczciwośc o taka kasę sie nie dopytuja. Czyli obie strony zrobiły przewał.
          • no-popis no i z lubością POtarzali się w błocie 09.12.19, 02:59
            erte2 napisał:

> zdybex
            Ale z drugiej strony żyliśmy
            > wtedy w równie nierealnej rzeczywistości, z równie księżycową ekonomia socjali
            > styczną i tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia o prawach rynku, popycie i podaży,
            > wartości pracy i pieniądza itd. A na dokładkę wciskano nam wszelkimi możliwymi
            > kanałami bajki o znakomicie rozwijającej się gospodarce, rozwoju państwa itd
            .
            MÓw za siebie! Ja takim przygłupem jak Ty nigdy nie byłem.

--
            Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
            /Włodzimierz Cimoszewicz/
            • lechutek1961 Re: no i z lubością POtarzali się w błocie 09.12.19, 22:14
              no-popis napisała:

> erte2 napisał:
              >
              > > zdybex
              > Ale z drugiej strony żyliśmy
              > > wtedy w równie nierealnej rzeczywistości, z równie księżycową ekonomia s
              > ocjali
              > > styczną i tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia o prawach rynku, popycie i
              > podaży,
              > > wartości pracy i pieniądza itd. A na dokładkę wciskano nam wszelkimi możl
              > iwymi
              > > kanałami bajki o znakomicie rozwijającej się gospodarce, rozwoju państwa
              > itd
              .
              > MÓw za siebie! Ja takim przygłupem jak Ty nigdy nie byłem.

Można sobie wyrobić zdanie o świadomości ekonomicznej twojego rozmówcy. Jakoś kiepsko mu to wyszło.
              • sverir Re: no i z lubością POtarzali się w błocie 10.12.19, 07:27
                " Można sobie wyrobić zdanie o świadomości ekonomicznej twojego rozmówcy. Jakoś kiepsko mu to wyszło"

Lechu, odpowiedziałeś właśnie aparatczykowi, który zadeklarował, że nie wierzył w pzprowską propagandę. Zatem masz do czynienia ze zwyczajnym karierowiczem.

--
                "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”
            • erte2 Re: no i z lubością POtarzali się w błocie 09.12.19, 23:49
              no-popis napisał:
              MÓw za siebie! Ja takim przygłupem jak Ty nigdy nie byłem.

Fakt, wśród esbeków było sporo po prostu cynicznych łajdaków którzy nie wierzyli w ani jedno słowo ówczesnej propagandy, a robili to co robili dla kasy, mieszkania, talonu na auto i ogólnie wygodniejszego życia. Tak że ci nawet wierzę....
              • no-popis Re: no i z lubością POtarzali się w błocie 10.12.19, 05:20
                erte2 napisał:

> no-popis napisał:
                > MÓw za siebie! Ja takim przygłupem jak Ty nigdy nie byłem.
                >
                > Fakt, wśród esbeków było sporo po prostu cynicznych łajdaków którzy nie wierzyl
                > i w ani jedno słowo ówczesnej propagandy, a robili to co robili dla kasy, miesz
                > kania, talonu na auto i ogólnie wygodniejszego życia. Tak że ci nawet wierzę...
                > .
                No i POkazałeś swój inTĘlekt i inTENligencję.

--
                Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      • taniarada Niezbadane są wyroki Boże 08.12.19, 19:44
        zdybex napisała:

> Zandberg jeszcze pociagnie ze 45 lat a Kaczyński z 5. przy dobrych wiatrach.
        > Ciekawe kto ma perspektywę większą
        Być może ciebie szlag trafi ,auto potrąci ,coś na ten głupi łeb spadnie.Komuchy w tym kraju nie mają głosu.Amen.
        • snajper55 Re: Niezbadane są wyroki Boże 08.12.19, 19:49
          taniarada napisał(a):

> zdybex napisała:
          >
          > > Zandberg jeszcze pociagnie ze 45 lat a Kaczyński z 5. przy dobrych wiatr
          > ach.
          > > Ciekawe kto ma perspektywę większą
          > Być może ciebie szlag trafi ,auto potrąci ,coś na ten głupi łeb spadnie.Komuchy
          > w tym kraju nie mają głosu.Amen.

Jak nie mają głosu, skoro rządzą???

S.
          --
          Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
        • no-popis Re: Niezbadane są wyroki Boże 09.12.19, 03:00
          taniarada napisał(a):

> zdybex napisała:
          >
          > > Zandberg jeszcze pociagnie ze 45 lat a Kaczyński z 5. przy dobrych wiatr
          > ach.
          > > Ciekawe kto ma perspektywę większą
          > Być może ciebie szlag trafi ,auto potrąci ,coś na ten głupi łeb spadnie.Komuchy
          > w tym kraju nie mają głosu.Amen.
          Mają i to sporo !
          Piotrowicz, Kryże, WOlski.

--
          • eiran Re: Niezbadane są wyroki Boże 09.12.19, 07:14
            no-popis napisała:

> Mają i to sporo !
            > Piotrowicz, Kryże, WOlski.

Co ciekawe, ludzikow jest skrytym fanem Wolskiego Marcina. Próbował się popisywać, wklejając tu jego "wiersze" jako swoje.

--
            Przez 14 lat ayran.
    • rzewuski1 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 19:32
      Słyszałem ostatnio opinie kogoś dlaczego glosował na PiS, głosował na tego kto rozdaje pieniądze.
      Powtarzam, kraj nasz poszedł droga po 2015 z której nie ma już odwrotu.
      Nie ma szans na uniknięcia katastrofy.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem
    • na_deszczu Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 22:04
      Z tego co mi wiadomo przedstawiciele 'razem' czesto bywali tam, gdzie sa łamane prawa pracownicze. Zatem nie celują w osoby, którym sie nie chce pracować. Ja ich odbieram jako partię, ktora ma wizje klasy średniej (czyli nas??), żyjącej na poziome średnim zachodnioeuropejskim bez konieczności zasuwania na dwa etaty kosztem rodziny i życia w ogóle.

A co do tych, którym sie nie chce pracować, do tych kompletnie niezaradnych życiowo to jako ludzie mamy moralny obowiązek zaopiekować sie najslabszymi. Ich juz żadna sila nie zmieni. I to nie ich wina, ze nie dostali przez całe swoje żądnego (!) pozytywnego impulsu, aby wziąć życie w swoje ręce. Nie pomożemy my, to sie stoczą jeszcze bardziej . Chodzi tez o to, aby ich dzieci nie dorastały w wykluczeniu i nie powielały stylu egzystencji rodziców. To wręcz z pożytkiem dla społeczeństwa wyjdzie.

No a teraz mnie atakujecie do woli. Nie będę czytać, zeby sie nie denerwować.

• zdybex Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 22:27
        państwo jest po to aby dbać o wszystkich, w tym o nurków śmietnikowych. To tez są obywatele. Jak rodzina miała ojca pijaka i 6 dzieci to jeden sprzedajac butelki mógł wyjść na dyrektora. Za mało butelek na pozoostałych. W. PiS wychodzi na to ,ze pozostałych 5-cio zaradnych znalazło puszki po piwie nieznane wcześniejszemu pokoleniu i zostało menagerami obrotu aluminium na rynkach.
        • zdybex Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 08.12.19, 23:18
          skończyły sie argumenty , pielegniarka mi nie zabroniła to jeszcze dorzuce. W USA 50 milionów ludzi mieszka w przyczepach u nas nazywanych domkami Holenderskimi, ponad 3 miliony siedzi w więzieniach,połowa armii to ludzie na zwolnieniach warunkowych druga płowa to biedacy bez wykształcenia liczący ,ze naucza się czytać i pisać. To jest przykład jak państwo dba o swoich obywateli.za darmo zwiedzaja swiat choć wczesniej poza lokalnym barem nigdzie nie byli.Co prawda po powrocie to sami narkomani ale policja ma amunicji ile trza.
      • buldog2 Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 09.12.19, 00:03
        Z tego, co ostatnio słychać, siły postępowe dbają nie tylko o innych, ale o siebie też. I torba rzecznika Razem... wróć, torba, której nie udało się rzecznikowi Razem ukraść, się przypomina. I mandat Biedronia, ten który obiecał złożyć, najpierw w ogóle go nie przyjmować, a później złożyć po starcie do wyborów prezydenckich, też.

--
      • no-popis Re: Zandberg gorszy od Kaczńskiego 09.12.19, 03:02
        na_deszczu napisała:

> Z tego co mi wiadomo przedstawiciele 'razem' czesto bywali tam, gdzie sa łamane
        > prawa pracownicze. Zatem nie celują w osoby, którym sie nie chce pracować. Ja
        > ich odbieram jako partię, ktora ma wizje klasy średniej (czyli nas??), żyjącej
        > na poziome średnim zachodnioeuropejskim bez konieczności zasuwania na dwa et
        > aty kosztem rodziny i życia w ogóle.
        BArdzo potrzebna formacja polityczna. Musi działać tam gdzie bolszewickie, cyniczne i nieludzkie zachowania POPiS krzywdzą ludzi.
        >
        > A co do tych, którym sie nie chce pracować, do tych kompletnie niezaradnych życ
        > iowo to jako ludzie mamy moralny obowiązek zaopiekować sie najslabszymi. Ich ju
        > z żadna sila nie zmieni. I to nie ich wina, ze nie dostali przez całe swoje żąd
        > nego (!) pozytywnego impulsu, aby wziąć życie w swoje ręce. Nie pomożemy my, to
        > sie stoczą jeszcze bardziej . Chodzi tez o to, aby ich dzieci nie dorastały w
        > wykluczeniu i nie powielały stylu egzystencji rodziców. To wręcz z pożytkiem dl
        > a społeczeństwa wyjdzie.
        >
        > No a teraz mnie atakujecie do woli. Nie będę czytać, zeby sie nie denerwować.
        >
        >

--
    • no-popis sekowanie Zandberga . Dlaczego ? 09.12.19, 21:56
      derff napisał:

> Też tylko jak rozdawać pieniądze a nic o tym jak zarabiać
      ...bo zabiera elektorat PO.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka