Dodaj do ulubionych

Banaś zawiadomi Ziobrę o jego przestępstwach?

08.12.19, 18:20
Najwyższa Izba Kontroli (NIK) w piątek zaprosiła dziennikarzy na konferencję prasową, która ma się odbyć w najbliższy wtorek. Informacja jest enigmatyczna, a spotkanie z mediami na dotyczyć najnowszych wyników kontroli.
Nasi informatorzy z dwóch niezależnych źródeł wskazują, że chodzi prawdopodobnie o Fundusz Sprawiedliwości (FP), który nadzoruje Ministerstwo Sprawiedliwości.

- Na konferencji mogą zostać przedstawione zawiadomienia do prokuratury z podejrzeniem popełnienia przestępstwa. Ma ich być co najmniej kilkanaście – twierdzi nasze źródło. Drugi z informatorów potwierdza, że tego może dotyczyć konferencja NIK.


www.gazetaprawna.pl/artykuly/1443516,nik-nieprawidlowosci-fundusz-sprawiedliwosci-banas-ms.html
Co prawda każdy, kto żyje na tym najlepszych ze światów dłużej niż cztery lata, bez trudu jest w stanie przewidzieć, że po rocznym postępowaniu sprawdzającym zawiadomienia te wylądują w koszu, ale ofiary wypadków, lichwiarzy i przemocy domowej i tak dowiedzą się, na co ziobryści przeznaczają ich pieniądze.


--
Strefa wolna od Jarosława Kaczyńskiego w oczywisty sposób nie jest wymierzona przeciwko jego osobie, tylko przeciw promowaniu ideologii niskiego wzrostu.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka