Dodaj do ulubionych

Gowin, Kulasek, Pytlik w oczach M.Biejak

10.12.19, 01:04
W poniedziałkowym Poranku TOK FM posłanka Magdalena Biejat z LewicyRazemzPISem odpowiadała na pytania Pani Dominiki Wielowieyskiej.

Wcześniej posłanka wraz całą Partią nie zostawiła suchej nitki na koalicjancie PISu J.Gowinie. Młodzieżówka LewicyRazem (z PISem) była tak poruszona niedolą Gowina, że postanowiła przesłać mu paczkę z żywnością.

W krytyce posła Kulaska Biejat była już daleko bardziej łagodna i powściągliwa. Nie wspomniała o paczce, powiedziała tylko, że wypowiedź, w której przedstawił swoje wyobrażenia o wynagrodzeniu przedstawicieli ludu, była nieszczęśliwa. Jak dobrze tutaj przecież wiemy, najlepszego szampana lud pije ustami swoich przedstawicieli, to prawda absolutna i wieczna i tego się trzymajmy.

Za to słowo krytyki nie poświęciła Biejat aparatczykowi LewicyRazemzPISem i partyjnemu koledze Pytlikowi.
Nas to nie dziwi przecież, dobrze przecież wiemy, że jako rzecznik Partii w Opolu dawał dowód spójności myśli i czynów Partii. RazemzPISem oczywiście, PIS dał już cały nieskończony szereg przykładów postępowego podejścia do prawa i sprawiedliwości, do życia.
Ze względu na wiecznie żywy postulat "prawi i sprawiedliwi wszystkich partii, łączcie się!" rzecznikowi RazemzPISem nie będą potrzebne żadne solidarnościowe paczki.

W ramach solidarności Młodzieżówka LewicyRazem, z PISem, podaruje mu piękną pamiątkową skórzaną torbę, pełną aparatów Leica i obiektywów do nich. Ludzka Solidarność, prawo i sprawiedliwość muszą przecież być.


--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka