Dodaj do ulubionych

Tradycyjna rodzina

10.12.19, 11:35
W Finlandii zaczyna urzędowanie nowa premier, najmłodszy premier na świecie - 34letnia kobieta, była minister wychowana w rodzinie stworzonej przez dwie kobiety lesbijki.
U nas, w tradycyjnych, katolickich rodzinach częściej wychowuje się darmozjadów i nierobów, którzy pną się do góry przez koligacje i inne sposoby. I potem mamy takich Misiewiczów, Martusie, itp,
Obserwuj wątek
      • snajper55 Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 13:16
        dr.krisk napisał:

> A co najśmieszniejsze, Sanna Marin ma zwykłą rodzinę, dziecko, itp. A przecież
        > według naszych demonologów od LGBT powinna tarzać się w rozpuście, itp.

W lesbijskiej rozpuście.

S.
        --
        Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
            • snajper55 Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 18:12
              taniarada napisał(a):

> pies.na.czarnych napisała:
              >
              > > > W lesbijskiej rozpuście.
              > >
              > > Genetycznie odziedziczonej.
              > >
              > To która mamusia miala plemniki?

Mamusia nie musi mieć plemników. Tatuś też zresztą czasem nie ma a ma dzieci. Takie cuda.

S.
              --
              Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
              • adria231 Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 07:46
                Był sobie pewien pisior,polityk, który wżenił się w tradycyjną rodzinę. Jego teść , to człowiek ogólnie znany i szanowany. I co z tego, skoro jego syn, też polityk, też hetero jest zwykłym nożownikiem, który swojego gościa w Nowy Rok prawie wyprawił na tamten świat.
                Tak został wychowany w tradycyjnej rodzinie.
                Podaję ten przykład, bo tu aż kipi nienawiścią do lesbijek. A przecież tym kobietom można zawdzięczać, że wychowały mądrą kobietę, która jest znana z własnych osiągnięć, a nie z tego, że tato załatwił mu fuchę.
      • yoma Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 14:48
        Demonologom warto przypominać, że póki co wszelki homoseksualista na świecie zrodzon jest z mężczyzny i kobiety.

Ergo tradycyjna para to ZUO.

--
        Shylmagoghnar
        • man_sapiens Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 16:46
          yoma napisała:
          > Demonologom warto przypominać, że póki co wszelki homoseksualista na świecie
          > zrodzon jest z mężczyzny i kobiety.

Do tego rodzicielstwo nie polega na udostępnieniu komórki rozrodczej (jajeczka lub plemnika) ale na długim i trudnym procesie wychowania człowieka, zapewnianiu mu bezpieczeństwa i zdrowia, wykształcenia, akceptacji i miłości. Bo podobno człowiek to dusza, a duszę tworzy bóg, nie fizjologiczny proces zapłodnienia.

--
          Rozmowa dwojga Japończyków (podpatrzone w Internecie):
          - Myślę, że Polacy tak jak my, Japończycy, są ludźmi i tak jak my zasługują na akceptację i szacunek.
          - Skończ z tą ideologią PL, z tymi atakami na japońską rodzinę, z tą polonizacją dzieci i z terrorem!
          • yoma Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 18:00
            To kwestii nie ulega.

Chodzi mi o to, że jeśli zdaniem różnych takich wychowywanie dziecięcia przez homoseksualną parę czyni z dziecięcia homoseksualistę, to skąd się wzięli homoseksualiści, a?

--
            Dedicado a todos los casos de abuse sexual por parte de miembros de la Iglesia Cristiana
      • taniarada Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 16:22
        dr.krisk napisał:

> A co najśmieszniejsze, Sanna Marin ma zwykłą rodzinę, dziecko, itp. A przecież
        > według naszych demonologów od LGBT powinna tarzać się w rozpuście, itp.
        Gdzie tam. Kocha przyrodę i muzykę a interesuje się sportem i pozaziemskimi cywilizacjami. I ma dwa kotki, pieska a jak była dzieckiem to pomagała mamusi chętnie w kuchni a potem oglądała fiński Teleranek.
      • erte2 Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 15:13
        qinto
        Fajny przykład. Bacowie, gazdowie i juhasi głosują gównie na PiS. A co niedziela są w kościółku i modlą się że łojezu!
        Nie wiem co na to owieczki....:-)).
        • taniarada Re: Tradycyjna rodzina 10.12.19, 16:24
          erte2 napisał:

> qinto
          > Fajny przykład. Bacowie, gazdowie i juhasi głosują gównie na PiS. A co niedziel
          > a są w kościółku i modlą się że łojezu!
          > Nie wiem co na to owieczki....:-)).
          Owieczki jak zobaczą takiego baranka to głośnym chórem beczą.Baaaa.
      • man_sapiens Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 13:00
        taniarada napisał(a):
        > Widać że u ciebie nie ma tradycyjnej katolickiej rodziny.Co tam żrecie na
        > wigilię ?Kiełbasę ?

Ach to katolicyzm polega na tym, żeby nie jeść w wigilię kiełbasy! Jakie to proste, do tej pory wydawało mi się, że to bardziej skomplikowane i znacznie kosztowniejsze. I że nie ma nic pyszniejszego, niż pieczony wigilijny indyk jak w Brazylii albo na Węgrzech - myślałem, że to katolickie kraje.

--
        Wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski Cimoszewicz
          • dr.krisk Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 13:25
            Tak... wiara sprowadzona do obrzędów rytualnych. Wolno jeść tamto, nie wolno tego... bo Bozi będzie przykro. A skąd oni wiedzą, co Bozi trzeba do szczęścia?
            Infantylne p..doły.
            • m.c.hrabia Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 15:09
              A skąd oni wiedzą, co Bozi trzeba do szczęścia?

biskupy Jędraszewskie ,grzyby rudawe im mówią,
              a ciemnota jak to ciemnota łyka bo przecież to wysłannicy pana b.
              np.
              taki taniocha , łyka każdą wydzielinę biskupa jak by to ciepły pączek był.
    • haen2010 Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 13:51

adria231 napisała:

> W Finlandii zaczyna urzędowanie nowa premier, najmłodszy premier na świecie -
      > 34letnia kobieta, była minister wychowana w rodzinie stworzonej przez dwie kobi
      > ety lesbijki.
      > U nas, w tradycyjnych, katolickich rodzinach częściej wychowuje się darmozjadó
      > w i nierobów, którzy pną się do góry przez koligacje i inne sposoby. I potem
      > mamy takich Misiewiczów, Martusie, itp,

Dla mnie to żaden problem, jeżeli była dzieckiem jednej z tej pary. Bo dla adopcji dzieci przez pary homo mam stosunek mocno negatywny.
      • sverir Re: Tradycyjna rodzina 12.12.19, 15:54
        "Bo dla adopcji dzieci przez pary homo mam stosunek mocno negatywny"

Ponieważ pary homo przekazują dzieciom przykazania rozpusty.

--
        "Stany Zjednoczone wyrażają głęboką wdzięczność z powodu odrzucenia [przez Polskę] propozycji podatku od usług cyfrowych, który utrudniły wymianę handlową pomiędzy naszymi krajami”

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka