Dodaj do ulubionych

Joanna Mucha szefem platformy?

10.12.19, 19:53
Nawet mi się to spodobało. Jej główną przeszkodą kariery w polityce była ponad przeciętna uroda i zawiść partyjnych koleżanek w typie Julki Pitery czy Kopaczowej. Tym niemniej oprócz walorów zewnętrznych ma również dobrze poukładane w głowie.

Sprawa jest dość prosta. Mordobicie samców alfa platformy to nieuchronny jej upadek. Mucha może odwlec pogrzeb w czasie. Jak nie może być normalnie i przyzwoicie, to niech będzie przyjemniej dla oka i ucha.

Ps. Nadal uważam, że tylko Tusk jako realny szef PO może tę partię uratować.

wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/615143,mucha-schetyna-kidawa-blonska-wybory-szef-po.html
Obserwuj wątek
          • qinto Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 09:18
            Przypomnę mój wpis z lipca br pod podobnym wątkiem o tej posłance. Jak widać, nie zmieniam tak łatwo poglądów jak mi tu różni śmieciowi zarzucają.

Wczoraj pisałeś "śmieciu", ze ty nikomu nie ubliżasz.
            Słowo twoje jest tyle warte ile sam jesteś wart.
            • haen2010 Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 14:52
              qinto napisał:

> Przypomnę mój wpis z lipca br pod podobnym wątkiem o tej posłance. Jak widać, n
              > ie zmieniam tak łatwo poglądów jak mi tu różni śmieciowi zarzucają.
              >
              > Wczoraj pisałeś "śmieciu", ze ty nikomu nie ubliżasz.
              > Słowo twoje jest tyle warte ile sam jesteś wart.

Jak widać, moje opinie nie są takie śmieciowe skoro tak za mną łazicie wymyślając gorzej od swołoczy. Przy czym ja nikomu nie ubliżam personalnie na forum. Np troll to wcale nie jest obelga tylko profesja.
              • qinto Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 15:45
                haen2010 napisał:

> qinto napisał:
                >
                > > Przypomnę mój wpis z lipca br pod podobnym wątkiem o tej posłance. Jak wi
                > dać, n
                > > ie zmieniam tak łatwo poglądów jak mi tu różni śmieciowi zarzucają.
                > >
                > > Wczoraj pisałeś "śmieciu", ze ty nikomu nie ubliżasz.
                > > Słowo twoje jest tyle warte ile sam jesteś wart.

>
                > Jak widać, moje opinie nie są takie śmieciowe skoro tak za mną łazicie wymyślaj
                > ąc gorzej od swołoczy. Przy czym ja nikomu nie ubliżam personalnie na forum. N
                > p troll to wcale nie jest obelga tylko profesja.

To podobno jest forum dyskusyjne - co to znaczy, że za tobą chodzimy?
                Ty i ten troll eiran obrażacie personalnie swoich rozmówców. Jesteście na poziomie przedszkolaka, który obraża się za niespełnienie swoich zachcianek.
                Ty jesteś grubo ciosanym prostakiem - niestety, trzeba ci to powiedzieć.
      • haen2010 Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 08:52
        Przypomnę mój wpis z lipca br pod podobnym wątkiem o tej posłance. Jak widać, nie zmieniam tak łatwo poglądów jak mi tu różni śmieciowi zarzucają.

Jej nieprzeciętna uroda i zdrowy pomyślunek ją załatwiły. Kopaczowa i inne harpie wokół Tuska.

Miała tamtych lat dobrze poukładaną ekonomikę medycyny. No to zrobili ją ministrem od sportu. Baby są wprost straszne gdy widzą taką konkurentkę. Nie ma na to siły.

Miała też osobiste kłopoty. Jakoś to wytrzymała i ciągle jeszcze jest w polityce.

• nazimno Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 09:02
          cyt.: "Miała tamtych lat dobrze poukładaną ekonomikę medycyny"

PS
          Emeryci "chodzili przeciez do lekarzy wylacznie dla rozrywki, zeby´sobie pogawedzic w poczekalni"
          i wymienic sie gazetkami z Biedronki albo jakiegos Lidla.

• no-popis Re: Joanna Mucha szefem platformy? 11.12.19, 18:33
      haen2010 napisał:

> Nawet mi się to spodobało. Jej główną przeszkodą kariery w polityce była ponad
      > przeciętna uroda i zawiść partyjnych koleżanek w typie Julki Pitery czy Kopaczo
      > wej. Tym niemniej oprócz walorów zewnętrznych ma również dobrze poukładane w gł
      > owie.
      >
      > Sprawa jest dość prosta. Mordobicie samców alfa platformy to nieuchronny jej up
      > adek. Mucha może odwlec pogrzeb w czasie. Jak nie może być normalnie i przyzwoi
      > cie, to niech będzie przyjemniej dla oka i ucha.
      Twoja dzienność intelektualna jest podobna do zapijaczonego i Leszka Millera, który z kolei chciał Magdę Ogórek zrobić prezydentem.
      >
      > Ps. Nadal uważam, że tylko Tusk jako realny szef PO może tę partię uratować.Co do Tuska to Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
      >
      > wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/615143,mucha-schetyna-kidawa-blonska-wybory-szef-po.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka