Dodaj do ulubionych

Śmiszek w TOK FM

12.12.19, 17:34
U P. Karoliny Lewickiej opowiadał o tym, jaka ta lewica wspaniała, wiarygodności i co obieca nam kandydat lewicy, którego poznamy niebawem.
Wyręczę cokolwiek i powiem za niego, że kandydat LwicyRazemzPISem obieca likwidację energetyki węglowej do 2030, kolejek do lekarzy już za rok-dwa. I jeszcze, najważniejsze, że zaraz po wygranych wyborach złoży urząd i przekaże go Myszce Miki (w Polsce Miki też kobieta).

Zróbmy coś dla dobra Polski!

nie dla siebie samych. Tym wezwaniem do mas zakończył wywiad Śmiszek.
Tak, tak. Wierzymy mu, Śmiszkowi. Tak jak Biedroniowi i całej reszcie towarzystwa.

--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Obserwuj wątek
      • lech1966 Re: Śmiszek w TOK FM 12.12.19, 18:03
        Nie widziałem ani nie słyszałem, ale wierzę wam na słowo że to koleś całkowicie oderwany od rzeczywistości. Najbardziej bawi to że chcą naprawić SZ w rok lub dwa lata. Skoro nie udało się w 30 lat. Chyba Smiszek naogladal się "szpitala w Leśnej Górze". Bo to serial dla gospodyń domowych.

--
        Nic nam teraz nie wychodzi
        PiS paskudny nas szkaluje MY NIEWINNI...Bo co złego,,, to ci inni.
        Autor KZP
        Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
        • buldog2 Re: Śmiszek w TOK FM 12.12.19, 18:42
          Od rzeczywistości to oni obaj oderwani nie są. Wiedzą, że lepiej trzymać się pensji unijnej, niż własnego słowa.

--
          Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
          Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
          Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • buldog2 Re: Śmiszek w TOK FM 12.12.19, 18:44
        Tego nie słyszałem. Ale odpowiedź wszyscy znamy dobrze.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
        Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka