Dodaj do ulubionych

Piraci drogowi z SOP i ich mocodawcy

12.12.19, 21:32
Kiedy poprawi się bezpieczeństwo na drogach, jeżeli możni ( patrz :pisiarnia) wożeni przez kierowców SOP nie przestrzegają praw.
Do tej pory nie rozliczono baby za wypadek w Ośwęcimiu. Sprawa chyba nigdy nie skończy się, bo w cudowny sposób zginęły dowody w sprawie.
Teraz Gowin szaleje. Czy ta jego podróż wymagała sygnałów dźwiękowych i świetlnych , jak ratowanie życia ?
Wyraźnie widać, że ta władza uderzyła mu do głowy, jest przekonany, że stał się bezkarnym człowiekiem, jak reszta pisuarni.
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Piraci drogowi z SOP i ich mocodawcy 12.12.19, 21:53
   Nie sądzę, by przestępstwo Szydło i ferajny mogło zostać bezkarne po powrocie legalnej nieprzestępczej władzy.
   Powinni siedzieć - Szydło oraz wszyscy, którzy mieli udział w przestępstwie. To samo dotyczy J.Wałęsy i tego na j (Jackiewicz czy Jackowski czy podobnie), z PIS, który zabił bezdomnego i któremu wymyślono nieznane światowej (sprawdzone) kryminalistyce działanie.

   --
   Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
   Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
   Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
   Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
   • no-popis Re: Piraci drogowi z SOP i ich mocodawcy 13.12.19, 08:12
    buldog2 napisał:

    > Nie sądzę, by przestępstwo Szydło i ferajny mogło zostać bezkarne po powrocie l
    > egalnej nieprzestępczej władzy.
    Gawłowski z Neumannem ?


    > Powinni siedzieć - Szydło oraz wszyscy, którzy mieli udział w przestępstwie. To
    > samo dotyczy J.Wałęsy i tego na j (Jackiewicz czy Jackowski czy podobnie), z P
    > IS, który zabił bezdomnego i któremu wymyślono nieznane światowej (sprawdzone)
    > kryminalistyce działanie.
    >
    --
    Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    /Włodzimierz Cimoszewicz/
  • taniarada Re: Piraci drogowi z SOP i ich mocodawcy 12.12.19, 22:22
   Zaczynamy jazdę.W styczniu 2010 r. limuzyna Radosława Sikorskiego kierowana przez funkcjonariusza BOR uderzyła w policyjny radiowóz. Stłuczka miała miejsce po odwiezieniu polityka do ministerstwa spraw zagranicznych. W wyniku zderzenia kilku policjantów została rannych, w tym jeden ciężko, a rządowe auto zostało zniszczone. Do wypadku doszło, ponieważ rządowy mercedes wyjechał na skrzyżowanie z

   W styczniu 2010 r. limuzyna Radosława Sikorskiego kierowana przez funkcjonariusza BOR uderzyła w policyjny radiowóz. Stłuczka miała miejsce po odwiezieniu polityka do ministerstwa spraw zagranicznych. W wyniku zderzenia kilku policjantów została rannych, w tym jeden ciężko, a rządowe auto zostało zniszczone. Do wypadku doszło, ponieważ rządowy mercedes wyjechał na skrzyżowanie z bocznej drogi i nie ustąpił pierwszeństwa autu, które jechało główną drogą, którym był policyjny radiowóz.

   Przypomnijmy jak wyglądały wyjazdy prezydenta Bronisława Komorowskiego na polowania. Jak to wyglądało? Przypomnijmy jak koło Budy Ruskiej rozbity został samochód rządowy, ponieważ kierowali nim nietrzeźwi funkcjonariusze   Przypomnijmy o „najbardziej spektakularnych” wypadkach z udziałem Biura Ochrony Rządu w czasach sprawowania władzy PO-PSL.

   5 czerwca 2012 r. w okolicach Budy Ruskiej na Podlasiu, gdzie prezydent Bronisław Komorowski miał działkę, funkcjonariusze BOR, którzy kierowali autem pod wpływem alkoholu rozbili rządowe auto na drzewie. Sprawa nie przebiła się specjalnie do mediów i bardzo szybko ją uciszono.

   W grudniu 2014 r. prezydencka limuzyna zderzyła się w Warszawie z osobowym autem. Do kolizji doszło przed Belwederem, mercedes kierowany przez BOR, którym jechał Bronisław Komorowski zderzył się z samochodem osobowym. Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia, ponieważ trzeba było udzielić pomocy dziecku, które podróżowało autem osobowym.

   Na początku 2015 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieście ukarał piosenkarkę Natalię Arnal, która kierowała samochodem, mandatem w wysokości 600 zł. Ukarała stwierdziła, że wyrok był niesprawiedliwy. W liście otwartym, skierowanym do prezydenta Bronisława Komorowskiego, piosenkarka napisała, „że pozostał obojętny na ludzką krzywdę”, na cierpienie jej i jej dziecka. Według piosenkarki, wyrok sądu był próbą zatarcia odpowiedzialności oficera BOR, który kierował limuzyną i wymusił pierwszeństwo.60 wypadków - do tylu tragicznych zdarzeń drogowych z udziałem BOR doszło w czasach rządów koalicji PO-PSL. Przewinienia z czasów kadencji obecnej opozycji wyliczał w czwartek - na sejmowej mównicy - wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński. 
   Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Polska/60-zdarzen-z-udzialem-BOR-w-czasach-PO.-Powinniscie-sie-wstydzic

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka