Dodaj do ulubionych

Mam jeden autorytet. JEDEN

15.12.19, 10:16
Jestem jednostką patologiczną, z tych, co to "wszystko wiedzą najlepiej".
Ale Donek zawsze był dla mnie autorytetem i w tym względzie nic się nie zmieniło.

Był odważnym konspiratorem, w odróżnieniu od innych gnojków, a to imponuje nawet po latach.
Miał wizje już w KL-D..
Pasuje mi intelektualnie w przeciwieństwie do prowincjonalnych czopków Kaczyńskiego.
Jest softowym fighterem, no może tylko udaje softowego, ale nie ma w nim chamstwa panów "z górnej półki" (ja nie mogie - górna półka!!!)
Uprawia jogging.

Dlatego, gdy Donek powiedział Kidawa-Błońska, znaczy się MKD.

wyborcza.pl/7,75399,25513356,donald-tusk-opowiada-w-siedzibie-wyborczej-o-swojej-ksiazce.html#s=BoxOpImg4

--
Andrzej Duda nam się udał !
Obserwuj wątek
      • no-popis Re: Mam jeden autorytet. JEDEN 15.12.19, 18:33
        jabbaryt napisał:

> Pocieszam cię: większość lemingów to patologia. Nie jesteś sam.
        To prawda.

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • borrka Typo : MKB, a nie MKD 15.12.19, 10:31
      Tak nawiasem mówiąc, bardzo cenie Jaśkowiaka, ale potrzebny w Poznaniu do pilnowania.
      Jak to krzyczymy czasem "Poznań Warszawa wspólna sprawa!"

Poznań stanowi wielki sukces liberałów - z zaciekłych endeków ewolucja do PO.

--
      • borrka Wyobrażenia Kaczyńskiego o "górnej półce" 15.12.19, 12:03
        To bajki z mchu i paproci.
        Jakby nie postrzegać żoliborskich "górnych półek", rodzina K. nie pasowała do żadnej.
        Ani do śladowych przedwojennych, ani do nowych.
        To ludzie znikąd, co może w postalinowskiej Warszawie nie było rzadkością.
        Zerowy record i jedyny wyróżnik, że było ich dwóch.

--
        • borrka Jeszcze podkreślam 15.12.19, 12:13
          Cała Warszawa była "znikąd" i ci, co pojawiali się na Żoliborzu pochodzili z nominacji komunistów, z wojska, z reemigracji i z baraków dla bezdomnych plus garstka "przedwojennych".
          Jakie tam górne półki!

--
      • no-popis Re: Mam jeden autorytet. JEDEN 15.12.19, 19:56
        horpyna4 napisała:

> "Górna półka" i "gorszy sort" były w żargonie handełesów z zaboru rosyjskiego o
        > kreśleniami odnoszącymi się do towarów.
        >
        > Nie jest to język ludzi wykształconych i kulturalnych.
        Czyli tych z wyższego soRtu :)

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    • buldog2 Re: Mam jeden autorytet. JEDEN 15.12.19, 11:10
      A ja nie jestem entuzjastą Tuska. Kilka razy w miarę szczegółowo pisałem, dlaczego, teraz powtórzę jedno: swoją biernością doprowadził do władzy PIS.
      W mojej "liście" z 2012 było o sądach i wymiarze sprawiedliwości na długo przed tym, jak sprawę wyciągnął PIS. Afery J.Wałęsy, D.Jackiewicza, a teraz utajnione uzasadnienie wyroku na J.Śpiewaka, w sporze z córką min. Ćwiąkalskiego. PIS chce coś układowego i fatalnego zastąpić przestępczą mafią i nie można utożsamić się z żadną ze stron, ani dziedzictwem rządów Tuska.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
      • borrka Własne zdanie (póki co) wolno w PL mieć :) 15.12.19, 11:32
        Ale może nie tyle idzie tu o mój "entuzjazm" wobec Tuska, co o brak jakiejkolwiek alternatywy.
        Jeśli krytykujesz, to mógłbyś zaproponować jedno nazwisko potencjalnego lidera ?
        Poza Donkiem, oczywiście.
        Moim zdaniem, to nie czas na tego typu rozważania, czas by rozgnieść ... zanim będzie Wenezuela.

--
        • buldog2 Re: Własne zdanie (póki co) wolno w PL mieć :) 15.12.19, 11:58
          Już proponowałem, tak jak przypuszczałem (z prawdopodobieństwem większym, niż 98%), że PO nie zwróci na to uwagi. Wtedy, z uwagi na te 1-2% szans oraz kilka innych okoliczności, zrobiłem to, teraz nie powtórzę, ze względu na szacunek do wcześniej wymienionego i dlatego, że klamka zapadła.

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            • adria231 Re: Klamka zapadła? 15.12.19, 16:56
              Powinniśmy wiedzieć, że rządy Tuska - to zupełnie inne warunki. Prezydent Lech wciąż sypał mu piasek w szprychy. Prokurator generalny też był z mianowania Lecha i nie podlegał premierowi. Służby były jeszcze z pusiego nadania. To, że mimo wszystko urzędował przez dwie kadencje w trudnych, kryzysowych czasach- to jednak sukces.
              Najbardziej go jednak cenię za jego człowieczeństwo, za jego stosunek do rodziny : jakim jest mężem, ojcem i dziadkiem.Stworzył WZOROWĄ RODZINĘ, a zawitny kurdupel zazdrości mu i dlatego nienawidzi go najbardziej na świecie.
                • adria231 Re: Punkt widzenia 50% elektoratu:) 16.12.19, 04:21
                  ww baba, ten wzór pisiej aktywistki potrafiła okraść biedne sieroty z Syrii z darów rzeczowych i pieniędzy, które chcieli im przekazać polscy ofiarodawcy. Takie to towarzystwo gromadzi się w tym gnoju, który jest przy polskim żłobie.
            • buldog2 Re: Klamka zapadła? 15.12.19, 19:37
              Tu problem nie tyle w ludziach, sensowni ludzie pewnie by się znaleźli. Oni są.
              Problem największy w tym, że większość, mając na uwadze własne układy, raczej nie zgodzi się na wspólne działania pod kierownictwem lidera. Niezależnie od tego, ma lider pomysł i program, czy nie.

I każdy lider, Tusk, Schetyna czy jeszcze ktoś inny, napotka tę przeszkodę. I nie sądzę, by Tusk, mając kilkanaście tysięcy klakierów w W-wie, zdołał wyjść na niekwestionowane prowadzenie. I wiem, że u wielu nie otrzyma kredytu zaufania. Także jeśli chodzi o potencjał mózgu, niczym konkretnym Tusk się nie wykazał.

Jeśli już, widziałbym na prowadzeniu kobietę. Konkretną osobę, bardzo konkretnie i jednoznacznie się wypowiadającą.

--
    • no-popis Re: Mam jeden autorytet. JEDEN 15.12.19, 17:07
      borrka napisał:

> Jestem jednostką patologiczną, z tych, co to "wszystko wiedzą najlepiej".
      > Ale Donek zawsze był dla mnie autorytetem i w tym względzie nic się nie zmienił
      > o.
      >
      > Był odważnym konspiratorem, w odróżnieniu od innych gnojków, a to imponuje nawe
      > t po latach.
      > Miał wizje już w KL-D..
      > Pasuje mi intelektualnie w przeciwieństwie do prowincjonalnych czopków Kaczyńs
      > kiego.
      > Jest softowym fighterem, no może tylko udaje softowego, ale nie ma w nim chams
      > twa panów "z górnej półki" (ja nie mogie - górna półka!!!)
      > Uprawia jogging.
      >
      > Dlatego, gdy Donek powiedział Kidawa-Błońska, znaczy się MKD.
      >
      > wyborcza.pl/7,75399,25513356,donald-tusk-opowiada-w-siedzibie-wyborczej-o-swojej-ksiazce.html#s=BoxOpImg4
      >
      Człowiek bez twarzy, bez zasad.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka