Dodaj do ulubionych

O wyborach prezydenckich.

15.12.19, 15:15
Mój komentarz, niech będzie, że prostacki, ale nie głupawy.

System okrągłostołowy ciągle aktualny. Postkomuchy przegrane, postsolidaruchy skłócone, ale zwycięskie. Trzeci patron, czyli mafia kościelna już nieobecny, w czambuł związał się z pisowską swołoczą.
Wszyscy, którzy mieli nadzieję system naruszyć skasowani. Lista jest długa, nazbierało się tych nagrobków. Tym niemniej system jest stabilny i trwa.

Wybory majowe to dalszy ciąg tego nudnego menueta. Jedyna neutralna kobieta vs trzech liczących się kościelnych. Wymienię kolejno wg listy w pierwszej turze:

1. Duduś - szkoda komentarza
2. Kosiniak - Kamysz - PSL podniszczone, ale parę procent poparcia.
3. Szymon Hołownia - niedorobiony dominikanin z kościoła Franciszka, nie Rydzyka.

Kandydatów tzw Nowej Lewicy czy Konfederacji pominę milczeniem, bo margines jeżeli nie mocny w gębie Zandberg. Słabe jego szanse.

W drugiej turze musi się spotkać Kidawa - Błońska z Dudusiem. Moim zdaniem wyśle go do Krakowa.

To całkiem fajna prognoza na te wiosenne, mam nadzieję uczciwe wybory.
Obserwuj wątek
    • buldog2 Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 15:39
      W niedziele przedwyborcze i w niedzielę wyborczą usłyszymy, że dla dobra ojczyzny naszej wygrać musi kandydat prawy i sprawiedliwy, a każdy kto na niego nie zagłosuje, POpełni grzech straszny.
      I w ten oto sposób...

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      Zło większym złem zwyciężaj!! - © KC PIS i e_PIS_kopat
    • asdfg2018 Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 15:43
      Ci kolesie z borze wybacz Nowej Lewicy już polegli ze względu na nazwę . Ciule patentowane . Myllery jakieś ich mać z Szamboobory ,niemoty w białych halkach na motorze ?

-
      " Kościół na Warmii stanął przed prawdziwym kryzysem. Do seminarium duchownego w Olsztynie nie zgłosił się ani jeden kandydat na pierwszy rok studiów. Hierarchowie będą się zastanawiać, dlaczego."
    • mephlstopheles Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 16:45
      Za Dudusiem murem stanie Polska parafialno-powiatowa, jedyna szansa że Gośka jakoś przekona do siebie część głosujących na PiS kobiet, ale na dzień dobry tego nie widzę, bo nasz Andrzejek taki jest przecież przystojny i elokwentny, dlaczego więc miałyby się solidaryzować z inteligentką z Warszawki.
    • no-popis Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 17:24
      haen2010 napisał:

> Mój komentarz, niech będzie, że prostacki, ale nie głupawy.
      >
      > W drugiej turze musi się spotkać Kidawa - Błońska z Dudusiem. Moim zdaniem wyśl
      > e go do Krakowa.
      >
      > To całkiem fajna prognoza na te wiosenne, mam nadzieję uczciwe wybory.
      Twoje prognozy są znane z trafności.
      Tylko PO i tylko nawet tchórzofretka aby wskazana przez Tuska i PO.
      --
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
      • buldog2 Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 17:45
        Tak, ludzikow. Masz rację, ludzikow. Wszystko inne wykracza poza instrukcje PISu dla symetrycznych, nie mówię już o granicach twojej wyobraźni.
        Tak, tak, dobrze przecież tutaj wiemy, twoja wyobraźnia jest jak przestrzeń, skończona lub nieskończona, i ograniczona. Wiesz, ludzikow, co to przestrzeń nieskończona i ograniczona?

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        • qinto Re: O wyborach prezydenckich. 15.12.19, 19:20
          Tak, tak, dobrze przecież tutaj wiemy, twoja wyobraźnia jest jak przestrzeń, skończona lub nieskończona, i ograniczona. Wiesz, ludzikow, co to przestrzeń nieskończona i ograniczona?

Chętnie wysłucham twojego wykładu na temat przestrzeni nieskończonej i ograniczonej.
          Bo wydaje mi się ze wstępnej analizy tego zdania, że jednak nie wiesz co to jest przestrzeń nieskończona.
          Słucham.
          • buldog2 Re: O wyborach prezydenckich. 16.12.19, 22:15
            Oj, mylisz się. Mylisz się bardzo....

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka