Dodaj do ulubionych

Kwaśniewski o kaczyzmie i nie tylko.

15.12.19, 15:57
www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,25514868,aleksander-kwasniewski-w-tok-fm.html#s=BoxOpImg4 //-- Jasne i proste? Ma trafne i proste oceny.ma klase.Brawo.


--
www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
Obserwuj wątek
  • no-popis Re: Kwaśniewski o kaczyzmie i nie tylko. 15.12.19, 17:09
   lumpior napisał:

   > www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,25514868,aleksander-kwasniewski-w-tok-fm.html#s=BoxOpImg4 //-- Jasne i proste? Ma trafne i proste oceny.ma klase.Brawo.
   >
   Jakie zasady moga mieć politycy, którzy zaciągali pożyczki od KGB.
   --
   Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
   /Włodzimierz Cimoszewicz/
   • eiran Re: Kwaśniewski o kaczyzmie i nie tylko. 15.12.19, 17:18
    Niby wszyscy wiedzą, że pożyczką moskiewską zajmowali się Miller z Rakowskim, ale ludzikow, dzięki swoim znakomitym kontaktom w tamtym środowisku, wie że również, a może nawet przede wszystkim, Kwaśniewski. Tak samo jak wie, że chociaż Kalisz nie pełnił żadnych funkcji w czasie strzelaniny w Magdalence, to jednak własnie on, a nie ówczesny minister Janik, jest za nią odpowiedzialny.

    --
    Przez 14 lat ayran.
  • taniarada Re: Kwaśniewski o kaczyzmie i nie tylko. 15.12.19, 17:27
   Niech mi ktoś napisze czy dokończył maturę towarzysz Kwach? Bo Bolek został profesorem co prawda honorowym .Tytuł profesora honorowego Wałęsa otrzymał od Kijowskiego Uniwersytetu Kultury.I teraz może z honorem Kwaśniewskiemu podać nogę.🤣
    • taniarada No fakt hrabio 15.12.19, 18:53
     m.c.hrabia napisał:

     > Kwach zdał maturę , a nie dostał od ministra jak kieszonkowy -fuhrerek.
     Maturę zdał tylko magistra nie uzyskał . Studiował handel zagraniczny na wydziale Ekonomiki Transportu Uniwersytetu Gdańskiego. Nie zdał wszystkich egzaminów i nie złożył pracy magisterskiej, więc zgodnie z regulaminem został skreślony z listy studentów UG. W 1979 r. KC PZPR wysłał go na roczne studia do Moskwy, na Wydział Dziennikarstwa Międzynarodowego w Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który ukończył z sukcesem uzyskując dyplom nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 .Być może mu ruskie wystawiły papier.
   • no-popis Re: Kwaśniewski o kaczyzmie i nie tylko. 15.12.19, 18:22
    taniarada napisał(a):

    > Niech mi ktoś napisze czy dokończył maturę towarzysz Kwach? Bo Bolek został pro
    > fesorem co prawda honorowym .Tytuł profesora honorowego Wałęsa otrzymał od Kijo
    > wskiego Uniwersytetu Kultury.I teraz może z honorem Kwaśniewskiemu podać nogę.?
    > ?
    Łgał.    --
    Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    /Włodzimierz Cimoszewicz/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka