Dodaj do ulubionych

Renesans PRLu, tylko daty się zmieniły

24.12.19, 13:11
Za PRLu wszelkie większe inwestycje (drogi, czy np.mosty) były oddawanie nie po ich ukończeniu, tylko z okazji jakichś rocznic. Teraz to tego powracamy z tą tylko różnicą, że daty się zmieniły. Wtedy były to rocznice rewolucji październikowej, 22 lipca, albo 1 go maja, a teraz są to daty świąt kościelnych.
Poza tym nic się nie zmieniło, ta sama pompa, radio i telewizja, jeno ksiądz z kropidłem przybył.

--
www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Renesans PRLu, tylko daty się zmieniły 24.12.19, 13:36
      maotsetung napisał:

> Za PRLu wszelkie większe inwestycje (drogi, czy np.mosty) były oddawanie nie po
      > ich ukończeniu, tylko z okazji jakichś rocznic. Teraz to tego powracamy z tą t
      > ylko różnicą, że daty się zmieniły. Wtedy były to rocznice rewolucji październi
      > kowej, 22 lipca, albo 1 go maja, a teraz są to daty świąt kościelnych.
      > Poza tym nic się nie zmieniło, ta sama pompa, radio i telewizja, jeno ksiądz z
      > kropidłem przybył.
      MAsz rację :) !
      www.wnp.pl/budownictwo/komorowski-i-gauck-otworzyli-autostrade-wolnosci,227279.html

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
      /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • 141288bs Re: Renesans PRLu, tylko daty się zmieniły 24.12.19, 14:32
      maotsetung napisał:

> Za PRLu wszelkie większe inwestycje (drogi, czy np.mosty) były oddawanie nie po
      > ich ukończeniu, tylko z okazji jakichś rocznic. Teraz to tego powracamy z tą t
      > ylko różnicą, że daty się zmieniły. Wtedy były to rocznice rewolucji październi
      > kowej, 22 lipca, albo 1 go maja, a teraz są to daty świąt kościelnych.
      > Poza tym nic się nie zmieniło, ta sama pompa, radio i telewizja, jeno ksiądz z
      > kropidłem przybył.
      >
      - co proponujesz w zamian?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka