Dodaj do ulubionych

No, to może, proszę Państwa, trochę poświątecznej

27.12.19, 11:36
No, to może, proszę Państwa, trochę poświątecznej tzw. "beki" albo "polewu", zaproponuję ..
""Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona".
A o co biega, proszę Państwa ???
"Księża z podwarszawskiej Magdalenki apelują do swoich sąsiadów o zmianę nazwy sieci internetowej. "Lucyfer" wyświetla się w urządzeniach wiernych przebywających na terenie kościoła. Jak udało się im ustalić, router z diabelską nazwą sieci znajduje się w domu tuż obok kościoła.
Jak dodaje proboszcz, rozmowa z mieszkańcami domu została już wcześniej przeprowadzona, ale bez skutku. "Martwi nas fakt, że mimo rozmowy, jaką przeprowadził z Państwem jeden z naszych parafian nazwa szkodliwa dla uczuć religijnych osób przebywających w parafii nie została zmieniona".
"W związku z brakiem reakcji sąsiadów proboszcz zdecydował się na napisanie tego listu. Liczy na to, że mieszkańcy domu sami zmienią nazwę, a sprawa „zakończy się polubownie”. Oferuje też "pomoc techniczną", jeśli taka będzie potrzebna do zmiany nazwy sieci."
'Skończy sie polubownie", proszę Państwa, bo jak nie, to uprzejmy poseł Jenot-Tarczynski dostarczy grupę egzorcystów z samym Baszoborą /czy jakoś tak/ na czele. Poseł Jenot ma ma w tych kwestiach tzw. głębokie rozeznanie - opisywał świadkowanie jakiemuś nieszczęśnikowi opętanemu owym Lucyferem i pod wpływem znajomego egzorcysty wypluwającemu rozmaite tzw. przedmioty gabarytowe.
Wiec uprzedzam tych sąsiadów ...

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,25546398,proboszcz-walczy-z-diabelskim-wifi-i-oferuje-sasiadom-pomoc.html?fbclid=IwAR2srxX3qLx8vosxfiIVtRrzzpoU6jqF_YaT12bsqPixuWlEIb8ZhgMYLuo#S.main_topic-K.C-B.5-L.1.maly

--
Uwaga szczur!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka