Dodaj do ulubionych

Moja rada dla posłów opozycji

30.12.19, 17:49
którzy się błaźnią w programach Qrwizji zwanej dla jaj TVP INFO.
Szczególnie w rzekomo obiektywnych programach prowadzonych przez największych PiSich synów tej stacji, pseudo dziennikarzy Klarenbaum , taki kurdupel rechot i Rachoń, czyli ten , którego juz sam Pan Bóg pokarała żoną z trójką dzieci, kazda z innego ojca!!
Otóż w każdym programie te PiSiE zakłamane sukinsyny deklarują, że Qrwizja jest obiektywna, bo wszyscy mogą wyrażać swoje zdanie!!!
A to gówno prawda, bo ja zapijaczony_ryj bym tych gnojków zgnoił jednym zdaniem.
Skoro nie jesteście tak obiektywni to pokażcie choć jedną wypowiedź waszą w której krytykujecie, KAczyńskiego, rząd, lub PiS!!!

--
www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
Obserwuj wątek
      • maotsetung tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 20:17
        qinto napisał:

> Dlaczego cię nie zapraszają do telewizji a nawet na forum Adasia Michnika cię b
        > anuja i usuwają twoje wątki na oślą ławkę?

Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
        A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja

--
        www.wiesci24.pl/2019/12/13/kuchcinski-trafil-na-stonoge-na-lotnisku-niech-pan-przekaze-ziobrze-trzy-che-wideo/
        • qinto Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 20:53
          maotsetung napisał:

> qinto napisał:
          >
          > > Dlaczego cię nie zapraszają do telewizji a nawet na forum Adasia Michnika
          > cię b
          > > anuja i usuwają twoje wątki na oślą ławkę?
          >

Tak to sobie tłumacz zapijaczony....moderacja pisowska na forum Adasia Michnika..... ożesz ty....
          > Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
          > A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja
          >
        • taniarada Tak sobie tłumacz 30.12.19, 21:00
          maotsetung napisał:

> qinto napisał:
          >
          > cię b
          >
          >
          >
          Snajper już się zbliża,
          już puka do mych drzwi,
          Pobiegnę Go przywitać,
          z radości serce drży.

Ref.:
          O szczęście niepojęte,
          Snajper sam odwiedza mnie.
          O Jezu, wspomóż łaską,
          bym godnie przyjął go .🤣
        • no-popis Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 21:07
          maotsetung napisał:

> qinto napisał:
          >
          > cię b
          Kandyduj na fgotel prezydenta RP. Kononowicz mógł to i ty możesz.
          >
          >

--
          Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
          /Włodzimierz Cimoszewicz/
          • qinto Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 21:09
            no-popis napisała:

> maotsetung napisał:
            >
            > > qinto napisał:
            > >
            > > > Dlaczego cię nie zapraszają do telewizji a nawet na forum Adasia Mi
            > chnika
            > > cię b
            > > > anuja i usuwają twoje wątki na oślą ławkę?
            > Kandyduj na fgotel prezydenta RP. Kononowicz mógł to i ty możesz.
            > >
            > > Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
            > > A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja

Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2020 - życzę Ci no-popis,
            • lechutek1966 Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 21:16
              qinto napisał:

> > Kandyduj na fgotel prezydenta RP. Kononowicz mógł to i ty możesz.
              > > >
              > > > Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
              > > > A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja
              >
              >
              > Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2020 - życzę Ci no-popis,

Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla was Qinto, No-popis i wszystkich pozostałych których nie dopadał jeszcze wirus oPOzycyjnego rusycyzmu. Mam nadzieje że obronimy się przed nim i w przyszłym roku.
              Serdecznie pozdrawiam.
              • taniarada Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 21:24
                lechutek1966 napisał:

> qinto napisał:
                >
                > > > Kandyduj na fgotel prezydenta RP. Kononowicz mógł to i ty możesz.
                > > > >
                > > > > Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
                > > > > A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja
                > >
                > >
                > > Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2020 - życzę Ci no-popis,
                >
                > Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla was Qinto, No-popis i wszystkich pozos
                > tałych których nie dopadał jeszcze wirus oPOzycyjnego rusycyzmu. Mam nad
                > zieje że obronimy się przed nim i w przyszłym roku.
                > Serdecznie pozdrawiam.
                Siema i do siego roku.
              • qinto Re: tp proste jak konstrukckja cepa 30.12.19, 22:28
                lechutek1966 napisał:

> qinto napisał:
                >
                > > > Kandyduj na fgotel prezydenta RP. Kononowicz mógł to i ty możesz.
                > > > >
                > > > > Na moderacji FK działa V kolumna PiS z Nowogrodzkiej!
                > > > > A do Qrwizji zapraszają tylko mniej bystrych niż ja
                > >
                > >
                > > Wszystkigo najlepszego w Nowym Roku 2020 - życzę Ci no-popis,
                >
                > Szczęśliwego Nowego Roku 2020 dla was Qinto, No-popis i wszystkich pozos
                > tałych których nie dopadał jeszcze wirus oPOzycyjnego rusycyzmu. Mam nad
                > zieje że obronimy się przed nim i w przyszłym roku.
                > Serdecznie pozdrawiam.

Życzę również najlepszego w Notsl opozycji,owym Roku, tak to prawda nie dopadł mnie wirus total opozycji.
            • no-popis Re: tp proste jak konstrukckja cepa 31.12.19, 06:45
              qinto napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > > maotsetung napisał:
              > >
              > > > qinto napisał:
              > > >
              > > > > Dlaczego cię nie zapraszają do telewizji a nawet na forum Ada
              > sia Mi
              > > chnika
              > > > cię b
              > > > > anuja i usuwają twoje wątki na oślą ławkę?
              > > >
              >
              >
              Dziękuje i z wzajemnością.
              Ten rok miałem udany biznesowo a następny ma szansę być jeszcze lepszym a nawet życiowym.
              Tobie również życzę progresu w dziedzinie, w której pracujesz.

--
              Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
              • eiran Re: tp proste jak konstrukckja cepa 31.12.19, 09:21
                no-popis napisała:

> Ten rok miałem udany biznesowo a następny ma szansę być jeszcze lepszym a nawet
                > życiowym.

To prawda. W tym roku PiS wypłacił emerytom trzynastkę, a w przyszłym jest szansa że oprócz trzynastki, wypłaci nawet czternastkę.

--
                Przez 14 lat ayran.
            • maotsetung I vice versa 31.12.19, 19:42
              qinto napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > > maotsetung napisał:
              > >
              > > > qinto napisał:
              > > >
              > > > > Dlaczego cię nie zapraszają do telewizji a nawet na forum Ada
              > sia Mi
              > > chnika
              > > > cię b
              > > > > anuja i usuwają twoje wątki na oślą ławkę?
              > > >
              >
              >

--
    • 141288bs Re: Moja rada dla posłów opozycji 30.12.19, 21:28
      Heniu zauwaz ilu tu na FK szczeka kacapskich swoloczy - Putin na botoksie z blyszczaca morda, uaktywnil swolocza kacapska watahe.- Mamy jak na talerzu wylozona kacapie - roznej rasy burki,hrabie, prlowskie motocykle
      i im podobni, to ewidentna kacapia.
    • no-popis Re: Moja rada dla posłów opozycji 01.01.20, 13:27
      maotsetung napisał:

>pseudo dziennikarzy Klarenbaum ,
      Widzę prostacz&ku fanatyku Tuska i Michnika tudzież Kwaśniewskiego, Komorowskiego i kołtuna Wałęsy, że oprócz homofobii to cechuje Cię jeszcze antysemityzm.
      --
    • qqazz Zupełnie bez sensu jest ten twój post 01.01.20, 13:55
      "maotsetung napisał:
      Otóż w każdym programie te PiSiE zakłamane sukinsyny deklarują, że Qrwizja jest obiektywna, bo wszyscy mogą wyrażać swoje zdanie!!!
      A to gówno prawda, bo ja zapijaczony_ryj bym tych gnojków zgnoił jednym zdaniem.
      Skoro nie jesteście tak obiektywni to pokażcie choć jedną wypowiedź waszą w której krytykujecie, KAczyńskiego, rząd, lub PiS!!!"

Żeby krytykować trzeba mieć za co krytykować, krytyka w przeciwieństwie do hejtu jest merytoryczna i zobiektywizowana, oparta na faktach, wiedzy oraz dobrej woli krytykanta.
      Żeby kogoś krytykować muszą być do tego uprawnione podstawy/przesłanki. Nie można krytykować kiedy ich nie ma a negatywna opinia nie będzie krytyką tylko hejtem zaś jej uzasadnianie nie będzie zobiektywizowane i merytorycznie uzasadnione tylko kłamliwe i podszyte złymi intencjami.
      Dlatego poważni i obiektywni dziennikarze unikają negatywnych wypowiedzi na temat PanaPrezesa, obecnego rządu czy PiSu bo nie ma za co ich krytykować, a profesjonalizm zobowiązuje.

pozdrawiam
      --
      wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
      "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
      • man_sapiens Re: Zupełnie bez sensu jest ten twój post 01.01.20, 15:11
        qqazz napisał:

.
        >> Skoro nie jesteście tak obiektywni to pokażcie choć jedną wypowiedź waszą w któ
        >> rej krytykujecie, KAczyńskiego, rząd, lub PiS!!!"

> Żeby krytykować trzeba mieć za co krytykować, krytyka w przeciwieństwie do hejt
        > u jest merytoryczna i zobiektywizowana, oparta na faktach, wiedzy oraz dobrej w
        > oli krytykanta.
        > Żeby kogoś krytykować muszą być do tego uprawnione podstawy/przesłanki. Nie moż
        > na krytykować kiedy ich nie ma a negatywna opinia nie będzie krytyką tylko hejt
        > em zaś jej uzasadnianie nie będzie zobiektywizowane i merytorycznie uzasadnione
        > tylko kłamliwe i podszyte złymi intencjami.
        > Dlatego poważni i obiektywni dziennikarze unikają negatywnych wypowiedzi na tem
        > at PanaPrezesa, obecnego rządu czy PiSu bo nie ma za co ich krytykować, a profe
        > sjonalizm zobowiązuje.

A pisiewicze wznieśli chóralny okrzyk: Wiesław, Wiesław, Wiesław. Pardon, miało być Jarosław, Jarosław, Jarosław...

--
        Kradniemy, ale się dzielimy Hasło wyborcze PiS
        • qqazz Re: Zupełnie bez sensu jest ten twój post 01.01.20, 16:54
          Jesteś aby w stanie odnieść się merytorycznie i obiektywnie czy niczym małpa w klatce postanowiłeś dać głos?

pozdrawiam
          --
          wiadomosci.wp.pl/gid,9847763,gpage,5,img,9847780,galeria.html----
          "Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły."
          • man_sapiens Re: Zupełnie bez sensu jest ten twój post 01.01.20, 17:27
            qqazz napisał:

> Jesteś aby w stanie odnieść się merytorycznie i obiektywnie czy niczym małpa w
            > klatce postanowiłeś dać głos?
            >

Mam się merytorycznie odnieść do tego? Dlatego poważni i obiektywni dziennikarze unikają negatywnych wypowiedzi na temat PanaPrezesa, obecnego rządu czy PiSu bo nie ma za co ich krytykować, a profesjonalizm zobowiązuje.
            Bardzo proszę: Jeżeli jakiś dziennikarz jest profesjonalnym propagandzistą partii rządzącej i działa zgodnie ze standardami wyznaczanymi przez Wydział Propagandy KC PiS to faktycznie jego profesjonalizm zobowiązuje go - do nie krytykowania nigdy działań PiS a tym bardziej krytykowania I Prezesa KC PiS.

--
            Ludzie głupieją hurtowo i mądrzeją detalicznie Szymborska

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka