30.12.19, 18:21
Mało mnie obchodzą jego historyczne głupoty. Wiem jedno - za parę miesięcy okrągła rocznica kiedy ich wiarołomny kumpel Hitler rozpoczął marsz na Moskwę. Szykuje grunt pod ten kit dla głupich Rosjan i nie tylko. Że to oni są faktycznymi zdobywcami Berlina. Oprócz tuszonki i dostaw lend lease, jak to sam Chruszczow w chwili szczerości przyznał.

Jeżeli o nas chodzi to dziwne - taki bełkot trzeba po prostu olewać. Ale widzę w tym kremlowski specjalny zabieg na umocnienie rządów pisowskiej swołoczy. Jakby to napisać - Polacy podobno się jednoczą w chwilach grozy, jak to było AD 1939. Te kremlowskie s....syny potrafią robić politykę.
Obserwuj wątek
    • szwampuch58 Re: Putin. 30.12.19, 18:34
      Mówią wszyscy o historii a nie wkładaniu kagańca na sędziów.
      I o to właśnie Putinowi i Kulawemu chodziło.

--
      www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA
    • buldog2 Re: Putin. 30.12.19, 18:42
      No przecie. Cały zgiełk jest tylko na rękę Putinowi i JARowi. W nabijaniu punktów u patriotów.
      I myślę, że jest to uzgodnione, cała reakcja jaczejki JARa na to wskazuje.
      Widzieliśmy, że z początku JAR nie chciał w ogóle reagować. Lepiej było poczekać. Niestety dla jaczejki, z nagłaśnianiem wyszedł falstart i zanim dojdzie do kampanii prezydenckiej, w świadomości elektoratu temat zblednie.

--
      Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
      Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
      Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
      • rzewuski1 Re: Putin. 30.12.19, 18:53
        Cały zgiełk jest tylko na rękę Putinowi i JARow

Z tego żyją, z naganiania ciemnoty na innych.

--
        Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
        Stanisław Lem
    • haen2010 Re: Putin. 30.12.19, 18:51
      A niech to! Dla nich wojna zaczęła się w czerwcu 1941. W czerwcu 1940 Francja skapitulowała. Na Kremlu otwierano nie tyle szampany co butelki czystej. Chyba tylko druga część mojego pomysła nadaje się do rozważenia.
    • taniarada Re: Putin. 30.12.19, 18:59
      Henek sam widzisz że prezydent Duda i premier ciepłym moczem olali Putina.Bardziej opozycja ,pismaki się podniecają.Stary jest kgbowiec.I tak nie dlugo umrze .Widać to po jego pysku otłuszczonym i te opuchnięte oczy od gorzały.Kiedyś to ćwiczył teraz pije jak smog.Czytaj historię i zmień płytę o tej swołoczy bo to żenada. W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce. Tak mi dopomóż Bóg
      • erte2 Re: Putin. 30.12.19, 19:17
        t6aniarada napisało:
        W razie wojny, w pierwszej kolejności bedę strzelal do okolicznych bolszewików, lewactwa i szmalcowni, a później do wroga.Po to by po zwycięstwie żyć w prawdziwie wolnej Polsce. Tak mi dopomóż Bóg

Brawo! W ten sposób wytępisz w swojej okolicy wszystkich pisiorów, a jak już nie będzie żadnego to w te pędy leć na Nowogrodzką i nie zapomnij o pałacu namiestnikowskim.
      • pies.na.czarnych Re: Putin. 30.12.19, 20:02
        > Henek sam widzisz że prezydent Duda i premier ciepłym moczem olali Putina.

Kulawy dostał z Kremla instrukcje jak ma się zachować. Późno, ale dostał. Duda do dzisiaj nie ma żadnej iskrówki i biedaczek nie wie jak ma się zachować. Zdaje sobie sprawę, że Putin go skreślił i nie będzie rosyjskich botów podczas kampanii wyborczej.

--
        Uwaga szczur!
    • borrka Putin słabnie 30.12.19, 19:43
      To zagranie na rynek wewnętrzny - patrzcie riebiata jaki jestem bezkompromisowy!
      Zaprotestować i faktycznie olać.
      Mnie martwi, iż ma partnera po polskie stronie, opowiadającego podobne bzdury, w dodatku anty-ruskie.
      Cała religia smoleńska jest analogiczną historią.

--
      Jarek, myśmy ran twych całować niegodni !
      • buldog2 Re: Putin słabnie 30.12.19, 20:46
        Jaka bzdura! Antypolska ustawka i sabotaż naszego państwa. Wciskanie ludziom spisku, zamachu i obrzydzanie Europy i Zachodu w ogólności. Do tego skutecznie, bo już 47% źle myśli o UE i uważa, że poza Unią byłoby lepiej.

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • qinto Re: Putin. 30.12.19, 19:55
      haen 2010napisał:

Mało mnie obchodzą jego historyczne głupoty. Wiem jedno - za parę miesięcy okrągła rocznica kiedy ich wiarołomny kumpel Hitler rozpoczął marsz na Moskwę. Szykuje grunt pod ten kit dla głupich Rosjan i nie tylko. Że to oni są faktycznymi zdobywcami Berlina. Oprócz tuszonki i dostaw lend lease, jak to sam Chruszczow w chwili szczerości przyznał.

Racja, Hitler jednak nie był taki głupi i wiedział, że jeżeli on nie uderzy na kacapów, to oni to zrobią.

Jeżeli o nas chodzi to dziwne - taki bełkot trzeba po prostu olewać.

Racja...jednak Małgośka i Schetyna potępiają za to prezydenta i naszą dyplomację. To dziwne w kontekście twojej wypowiedzi.

Ale widzę w tym kremlowski specjalny zabieg na umocnienie rządów pisowskiej swołoczy.

Pierdolisz jak zwykle, mogłeś w takiej chwili nie używać tego durnego rusycyzmu "swołocz" i zauważyć, że premier zajął głos jednoznaczny.
      Po raz kolejny nie wykorzystałeś momentu, kiedy trzeba powściągnąć swoją niechęć do PiS, przecież ty dobrze wiesz, że PiS nie popiera Putina.
      • haen2010 Re: Putin. 31.12.19, 13:54
        Hmm, moje określenie pisowska swołocz wydaje się być bardzo subtelne i za krótkie w świetle ostatnio ujawnianych faktów.swołocz
        • qinto Re: Putin. 31.12.19, 17:12
          haen2010 napisał:

> Hmm, moje określenie pisowska swołocz wydaje się być bardzo subtelne i za krót
          > kie w świetle ostatnio ujawnianych faktów.swołocz

Taaa, ty jesteś subtelny. Nie rozśmieszaj mnie jak Biedroń Śmiszka.....
          Nie odpowiedziałeś na mój post jak zwykle - brakuje ci argumentów?
          Wybacz - te twoje określenia o pisowskiej swołoczy, nasuwają mi jednoznacznie moje podejrzenia, że jesteś rosyjskim trollem na tym forum.
          • haen2010 Re: Putin. 31.12.19, 18:34
            Ależ oczywiście. Doceniam pragmatyzm Putina. Historia by się potoczyła inaczej, gdyby Kaczuś Number One nie nakazał lądowania w smoleńskiej mgle. Wszystko się popieprzyło.
      • taniarada Re: Putin. 30.12.19, 20:14
        pies.na.czarnych napisała:

> Kulawy liczy na zjednoczenie się z nim opozycji przeciwko zewnętrznemu wrogowi,
        > ale my mówimy "TU SIE ZGINA DIOB PINGINA".
        >
        Dalej sądzę że Putin jest twoim ulubionym politykiem.Z nowym rokiem raźnym krokiem.🐕
        • qinto Re: Putin. 30.12.19, 20:17
          Jeżeli chodzi o wypowiedź Putina, to Czarzasty powinien się schować do mysiej dziury....Q...rwa - ja na takich ciołków kiedyś głosowałem.
          • buldog2 Re: Putin. 30.12.19, 21:52
            No niekoniecznie. PISi będą chcieli to wykorzystać przez pokazywanie, jacy patriotyczni i jak się biją z "G-m Putinym", swoim przełożonym.

--
            • no-popis Re: Putin. 31.12.19, 16:19
              buldog2 napisał:

> No niekoniecznie. PISi będą chcieli to wykorzystać przez pokazywanie, jacy patr
              > iotyczni i jak się biją z "G-m Putinym", swoim przełożonym.
              To Tusk należy do PiSu ?

--
              Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
              /Włodzimierz Cimoszewicz/
    • taniarada Re: Putin. 30.12.19, 20:29
      Gdyby Hitler uderzył zamiast w Polskę tylko w Rosję .Panowanie nazizmu trwało by długo .Hitler był głupcem.Nie wymagaj od henka zbyt wiele.
        • qinto Re: Oczywiście to do qinto 30.12.19, 20:50
          taniarada napisał(a):

> taniarada napisał(a):
          >
          > > Gdyby Hitler uderzył zamiast w Polskę tylko w Rosję .Panowanie nazizmu tr
          > wało b
          > > y długo .Hitler był głupcem.Nie wymagaj od henka zbyt wiele.

Zgadza się, polskie dywizje uzupełnione technicznie przez Wehrmacht, pozwoliłyby Hitlerowi stłamsić komunizm.
          Dlaczego Polska tego nie zrobiła? - to był błąd.
          • pies.na.czarnych Re: Oczywiście to do qinto 31.12.19, 14:14
            qinto napisał:

> Zgadza się, polskie dywizje uzupełnione technicznie przez Wehrmacht, pozwoliły
            > by Hitlerowi stłamsić komunizm.
            > Dlaczego Polska tego nie zrobiła? - to był błąd.

Szkoda, ze tak sie nie stalo. Polscy nazole zgniliby na Syberii i dzisiaj Polska byłaby o wiele piękniejszym krajem.

--
            Uwaga szczur!
    • no-popis Re: Putin. 30.12.19, 21:09
      haen2010 napisał:

> Mało mnie obchodzą jego historyczne głupoty. Wiem jedno - za parę miesięcy okrą
      > gła rocznica kiedy ich wiarołomny kumpel Hitler rozpoczął marsz na Moskwę. Szyk
      > uje grunt pod ten kit dla głupich Rosjan i nie tylko. Że to oni są faktycznymi
      > zdobywcami Berlina. Oprócz tuszonki i dostaw lend lease, jak to sam Chruszczow
      > w chwili szczerości przyznał.
      >
      > Jeżeli o nas chodzi to dziwne - taki bełkot trzeba po prostu olewać. Ale widzę
      > w tym kremlowski specjalny zabieg na umocnienie rządów pisowskiej swołoczy. Jak
      > by to napisać - Polacy podobno się jednoczą w chwilach grozy, jak to było AD 19
      > 39. Te kremlowskie s....syny potrafią robić politykę.
      Wirus homosovieticus zjadł Ci przedostatnie komórki Twojego musKu.

--
      Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
    • no-popis Re: Putin. 31.12.19, 14:13
      haen2010 napisał:

> Mało mnie obchodzą jego historyczne głupoty. Wiem jedno - za parę miesięcy okrą
      > gła rocznica kiedy ich wiarołomny kumpel Hitler rozpoczął marsz na Moskwę. Szyk
      > uje grunt pod ten kit dla głupich Rosjan i nie tylko.
      Wszyscy , o których piszesz są ... głupi :) Może jednak to Ty ?
      --
    • no-popis no i Putin... 31.12.19, 18:17
      ...dostał po DiPie na całej linii.
      Skompromitował się co jednak nie przeszkadza zarażonym wirusem homo sovieticus (np Henio) czy agentom Putina na tym forum jak Pig realizowac strategię , że Putin jest genialnym lub, że powinnismy podkulić ogony i nie patrzyć temu dyktatorowi prosto w oczy.
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka