Dodaj do ulubionych

Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę?

30.12.19, 19:35
Jaczejka już nie jest szkodnikiem, dewastatorem ładu prawnego państwa. Nikt już nie rozprawia o ustawie kagańcowej, Banaś poszedł w zapomnienie, Chrzanowski to już archeologia. PiSuś teraz co prawda biedny, uciśniony, atakowany przez wrogów zewnętrznych, ale zwłaszcza wewnętrznych, jednak przecież dzielny, kochany, narodowy, bohatersko patrotyczny - tak, ten patrotys to mu przecież wpoił sam PrezesPan, ojciec narodu, kwintesencja patrotysu.
--
IV RP = kacaPolska pod rządami kacaPiSu
Obserwuj wątek
    • pkt4a Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 19:56
      A w cieniu tej owłosionej łapy zagrożony developer przy pomocy szczurkowatego łapsa uczy moresu Zibi ,
      A wielonoga megafonem ,
      Zibi łasi się do urewskiego , ale daremny jego trud , urewski nie jest karmiony gapami i widzi kto przeciwko komu i że idzie ostro . A to dopiero początek .
      Zibi z Pontonem przegrańcami
      1:0 dla szczurkowatego
    • taniarada Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 20:10
      Sam widzisz mistrz jest tylko jeden.Kto tam pamięta o Klerze ,Wieżach , Banasiu.Teraz modny Zbyniu.Ale to tylko chwilowe.Brodzie wyklepali nosek .By za bardzo nie gwiazdorzył .Wyskoczył Putin ,pięknie go PIS ograł.Poczekamy by złapać gada za morderstwo smoleńskie i tyle w temacie.I notowania w górę. Jest jeszcze koalicja opozycja.Ale słabo ich słychać.I amen.
    • eiran Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 20:24
      To raczej skutek uboczny. Putin rozgrywa Unię, próbując wyciągać kolejne klocki - z UK się udało, z Francją na razie nie, teraz na rozkładzie są Włochy i Polska. Drobne zabawy, typu przykrywanie Banasiów czy Chzanowskich, to nie to piętro.

--
      Przez 14 lat ayran.
    • asdfg2018 Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 21:14
      Bronekolek30.12.2019, 20:25
      " Spiskowa teoria dziejów.
      Zawsze śmiałem się z takich teorii.
      Ale... po Polsce przetacza się walec "dobrej" zmiany a od kilku dni wszędzie i wszytko o kilku zdaniach byłego oficera KGB.
      Przypadek?
      Komu służy - a może co chce osiągnąć - były oficer KGB?
      Bzdury, które wygaduje tak naprawdę mnie interesują.
      Brakuje mi informacji o podwyżkach prądu, o pacyfikacji prokuratury, sędziów, o zrównoważonym" budżecie, o OŚP, nawet o TCS... wszędzie Putin.
      Przypadek? "
      • buldog2 Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 22:19
        Przecież piszemy tu, że wspólnie załatwiają własne interesy. Płynące z działań Centrali korzyści dla JARa są niewątpliwe i duże. Zakrywają, przynajmniej tak by chciał JAR, masę afer:
        - Chrzanowskiego,
        - Glapińskiego,
        - Banasia,
        - Ziobrę,
        - hejt urzędników MS,
        - KRS,
        - morderstwo Kosteckiego,
        - morderstwo Chruszcza,
        - pedofilię Kuchcińskiego,
        - pedofilię ojca Tymoteusza,
        - Pati Koti,
        - afery bankowe,
        - Dwie Wieże,
        - 50 tysięcy złotych skradzionych osobiście przez JARa,
        ...

Przynajmniej tego chciałby JAR. A od opozycji zależy, czy mu się to uda.

--
        Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    • peace2u Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 22:52
      Coraz bardziej bawią mnie pewne teorie. Udowadnianie że PiS jest na usługach Putina coraz bardziej przypomina usprawnianie teorii geocentrycznej - oprócz deferentów i epicyklów Ptolemeusz uciekł się do wybiegu, wprowadzając do swojej teorii tzw. punkty wyrównawcze, czyli ekawanty. Tutaj forumowicze poszli jeszcze dalej i czytanie tych wywodów stało się ciekawsze niż lektura kryminałów. Czysta fikcja.
      • buldog2 Tak! Tak! Pełna zgoda! 30.12.19, 23:32
        Udowadnianie, że PIS nie jest na usługach coraz bardziej przypomina usprawnianie teorii genetycznej inteligencji i wrodzonej uczciwości JARa. Żeby poszło lepiej, PIS uciekł się do wybiegu polegającego na usunięciu resztek mózgu i sumienia, o ile były przed rytuałem przejścia (z człowieka na PISowca). Dla uformowanych PISowców pojęcia racji stanu, sprzedanie siebie i państwa, nie są do ogarnięcia, jeśli nie sprowadzić ich do znanych z życia "to nie moje 50 tysięcy", "nie mój hotel", "to nie moja ręka" i "nie moje przedłużenie". Tak, "nie moje IQ!".
        Wszystko inne to abstrakcja. Czysta fikcja.

Wszyscy przecież widzimy naocznie tutaj, że mógłbyś przeprowadzić na uniwersytecie cykl wykładów o tym, że czarne=białe, no i ćwiczenia praktyczne z robienia kieszonek. Pozostałe ćwiczenia manualne i inne PISowcy robią nie tylko sami sobie i Panu, Putinowi, a nawet Izraelowi i TSUE. Lepiej pójdzie, kiedy zainspirujesz się w tym celu tą piosenką

[Cieszmy się wszyscy]

--
        Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
        Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    • rzewuski1 Re: Putler podaje pomocną niedźwiedzią łapę? 30.12.19, 23:12
      Tylko ślepy czy fanatyk podłe tego nie widzi.
      Teraz już nikt nie myśli na zachodzie by dalej rozszerzać wspólnotę .
      Brawo kaczysci, dobra robota , wania wam teraz podziękuje jak tylko on potrafi.

--
      Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.
      Stanisław Lem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka