Dodaj do ulubionych

podkomisja Macierewicza za kratki za wyłudzanie

11.01.20, 15:23
publicznych pieniędzy.
Podkomisja powinna zostać niezwłocznie rozpędzona na 4 wiatry , a jej czlonkowie oskarżeni o wyładzenie publicznych pieniędzy.
Obserwuj wątek
    • taniarada A jak sądzisz? 12.01.20, 09:58
     horpyna4 napisała:

     > Nieuki owszem, ale nie nazywaj ich szaleńcami. To niezłe cwaniaki; szaleńcami s
     > ą ci, co jaraja się ich tekstami i popierają ich w kolejnych wyborach.
     Czy było zaplanowane morderstwo?Przez ekipę Tuska.
     Iran też szedł w zaparte.Ale prezydent Ukrainy powiedział - sprawdzam. Tyle wystarczyło.Człowieka który był w 2010 premierem Polski, nic nie tłumaczy. Nie chciałbym być w jego skórze. Mimo tych zaszczytów, pieniędzy, funkcji. Wspólnicy morderców są mordercami. Bez dwóch .
   • qinto Re: podkomisja Macierewicza za kratki za wyłudza 12.01.20, 09:42
    cotojest2020 napisała:

    > działanie pseudokomisji składającej się z nieuków, szaleńców i sprzątaczek za
    > grube miliony już dawno powinno być zakończone. Naprawdę nikomu to nie przes
    > zkadza ?


    Przeszkadza tylko rosjanom.
    Przykład Iranu, też początkowo nie chcieli oddać czarnych skrzynek zestrzelonego samolotu, jednak w końcu się przyznali.
    Rosjanie, nie oddali do tej pory czarnych skrzynek tutki i nie oddali wraku?
    Taka jest prawda rosyjska trollico.
  • taniarada Re: podkomisja Macierewicza za kratki za wyłudza 12.01.20, 10:08
   Fakty są niezaprzeczalne .Tu premier Ukrainy pokazał klasę.To dzięki niemu Irańczycy się przyznali.W Smoleńsku Tusk oddał śledztwo Putinowi i jeszcze się do niego przymilał.Komorowski gnał do Belwederu ,choć nie było jeszcze pewności czy Lech Kaczyński nie żyje.Kiedy oni poniosą odpowiedzialność i zostaną skazani.Amen
  • maotsetung Powinna siedzieć za kłamstwa 14.01.20, 09:53
   Za pancerną brzozę!
   Za wybuch w skrzydle!
   Za całą serię wybuchów!
   ZA bombę termomagnetyczną!
   Za mgłę helową!
   Za pancerne skrzydło!
   Za obezwładnienie samolotu w locie... i za wiele innych spiskowych teorii głoszonych przez tą bandę kretynów, teorii, których było tyle, ze chyba nikt nie jest już teraz w stanie ich zliczyć.
   --
   Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
  • man_sapiens Re: podkomisja Macierewicza za kratki za wyłudza 14.01.20, 10:08
   cotojest2020 napisała:

   > publicznych pieniędzy.
   > Podkomisja powinna zostać niezwłocznie rozpędzona na 4 wiatry , a jej czlonkow
   > ie oskarżeni o wyładzenie publicznych pieniędzy.

   Podkomisja i Macierewicz to dla mnie pewni kandydaci na literackiego Nobla 2021. Najwyższa pora, zeby Nobla dostał autor z dzidziny fantasy.

   --
   ...biskupi „modlili się za tych, którzy stają się pierwszymi ofiarami ideologii LGBT” Każdy z nas z pewnością widział te hordy osób homoseksualnych i transpłciowych atakujących piesze pielgrzymki, upuszczających krew pochwyconym niecnie ministrantom i rozbijających zebrania Kół Żywego Różańca Szymon Hołownia.
  • erte2 Re: podkomisja Macierewicza za kratki za wyłudza 14.01.20, 10:33
   "Murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść..."
   Nie bez kozery od dłuższego już czasu ze strony pisiej mafii panuje cisza. Nie ma zamachu, nie ma kolejnych wybuchów, nie ma nawet oskarżeń o zbrodnie itd.; od czasu do czasu jakiś nadgorliwiec się wyrwie z jakąś odjechaną kolejną teorią, ale jest natychmiast przywoływany do porządku.
   Można zapytać dlaczego, skąd nagle takie wyciszenie tematu? Ano stąd że wieloletnie wciskanie kitu sewrynowi zrobiło swoje, i w wielu dość dość nieskomplikowanych zwojach powstało już trwałe połączenie: zamach - zbrodnia - Tusk. To się nazywa odruchem warunkowym, syndromem psa Pawłowa.
   A po czterech już ponad latach "działania" smoleńskiej podkomisji wyposażonej już w nieograniczone środki i działającej pod egida państwa nie udało się (bo nie mogło się udać) udowodnić jakiegokolwiek śladu czy poszlaki wskazującej na zamach, a więc gdyby cały czas podsycano ogień pod tym smoleńskim kotłem to nawet co poniektóry mądrzejszy seweryn mógłby zapytać: A gdzie efekty? Gdzie dowody? Gdzie cokolwiek?
   No więc temat już jest niewygodny, a nawet wręcz szkodliwy, i stąd wyciszenie, stąd marginalizacja macierewicza który już nie ma się rzucać w oczy, stąd nawet zanik tekstów "jesteśmy coraz bliżej prawdy" itd.
   Powtarzam - lansowana od lat teza o zamachu zrobiła swoje i w dużej mierze pozwoliła kurduplowi wygrać wybory. Ale już jest niepotrzebna bo zrobiła swoje.

   P.s. Jest "oczywistą oczywistością" że zarówno kaczyński, macierewicz i inne błaszczaki od samego początku doskonale wiedzieli że nie było żadnego zamachu, że tragiczna śmierć 96. pasażerów tutki była wynikiem po prostu katastrofy spowodowanej wieloma zaniedbaniami i błędami. I dowodzi to skrajnego cynizmu i wręcz podłości tej mafii która dla zdobycia władzy nie cofnie się przed niczym, nawet przed wykorzystaniem tragicznej śmierci swoich bliskich.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka