Dodaj do ulubionych

Ujawnił się prawdziwy świadek

12.01.20, 14:08
dawania w łapę Grodzkiemu, to Henryk Osiewalski.
Tekst linku

Jakie ryby lupi prof. Grodzki?
Duże sumy.
Obserwuj wątek
    • aniechto.only Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 14:25
      Co za wygodny dla rządzących zbieg okoliczności, "prawdziwi"świadkowie od Popieli zaczynając przypominają sobie, że dawali łapówki ćwierć wieku temu zaraz po tym , jak Grodzki odrzucił polityczna łapówkę PiS, tekę ministra zdrowia. Ich też odwiedził "pracownik"szpitala z kopertą?
      • no-popis Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 15:52
        aniechto.only napisała:

> Co za wygodny dla rządzących zbieg okoliczności, "prawdziwi"świadkowie od Popie
        > li zaczynając przypominają sobie, że dawali łapówki ćwierć wieku temu zaraz po
        > tym , jak Grodzki odrzucił polityczna łapówkę PiS, tekę ministra zdrowia. Ich t
        > eż odwiedził "pracownik"szpitala z kopertą?

NA czym opierasz swoje twierdzenie ?
        Najgorszy pisowski hejter nie stosuje tego rodzaju pomówień i fikcyjnych argumentów jak Ty.

--
        Donald Tusk wymordował wszystkich w Platformie Obywatelskiej, którzy byli wybitniejsi i stało się, jak się stało. Dzisiaj widać, za co on jest współodpowiedzialny. Kiedy on będzie siedział w Brukseli, będziemy, być może, skazani na rządy PiS-u przez parę lat.
        /Włodzimierz Cimoszewicz/
        • aniechto.only Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 16:21
          Nie podsrywaj gołąbku, nie odróżniasz przypuszczenia od twierdzenia. Raz, a dwa nie masz moralnego prawa oskarżać kogokolwiek o pomówienia a już szczególnie w sprawie Grodzkiego po tym jak sam pomówiłeś go o kierowanie uczelnianą organizacją ZSMP.
          • buldog2 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 13.01.20, 16:41
            Kto wie, czy nie ma?
            PIS z e_PIS_kopatem dają takie moralne prawo bardzo często, szczególnie w przypadku czynienia dobra.

--
            Ellerhein Girls Choir - Lauliku Lapsepõli
            Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
            Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
    • maotsetung Skąd wiesz, że prawdziwy? 12.01.20, 15:27
      qinto napisał:

> dawania w łapę Grodzkiemu, to Henryk Osiewalski.
      > Tekst linku
      >
      > Jakie ryby lupi prof. Grodzki?
      > Duże sumy.

Skoro Gadzinówka PiS zwana dla jaj TVP INFO jak się nie pomyli to prawdy nie powie:
      natemat.pl/201379,zenujaca-manipulacja-wiadomosci-pokazali-miejsce-wypadku-beaty-szydlo-ale-z-podwojnej-ciaglej-zrobili-linie-przerywana
      --
      Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
    • weteran-czasu Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 16:06
      Teraz trzeba znaleźć w Radiu Szczecin osobę,
      która dała temu oszczercy łapówę oszczercze rozpowszechnianie nieprawdy.
      Najlepiej obiecać, że otrzyma 10 000 zł osoba, która wskaże dziennikarza Radia Szczecin,
      który dał łapówę za oszczercze pomawianie innej osobę o łapownictwo.

--
      ]:->
    • pies.na.czarnych Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 16:16
      Rzecznik CBA prosi o donosy na Marszałka Senatu. Wcześniej oferował haki na swojego kolegę
      www.wiesci24.pl/2020/01/09/rzecznik-cba-prosi-o-donosy-na-marszalka-senatu-wczesniej-oferowal-haki-na-swojego-kolege/?fbclid=IwAR1Tihxso9e5ymTJBNjMwtIo2_LAeyDmoUsvLn_zJKqSiJFYXg3CgLje7Q0
      --
      Uwaga szczur!
    • najezyn Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 19:28
      Nie wiem, czy świadek mówi prawdę czy nie, ale jeśli go jakiś gnój skasował w 1996 roku na 200 zł, czyli mniej więcej tygodniową pensję, choć się to działo w szpitalu państwowym (czyli usługa powinna być darmo) - to mnie nie dziwi, że sobie to zapamiętał i do tej pory go boli. Bo draństwo pamięta się latami. Ja też, przykładowo, pamiętam ile mandatu zapłaciłem mniej więcej w tym samym czasie :) Bo też się uważam za ofiarę łobuza, choć nie aż takiego jak ten w białym kitlu. No, o ile naturalnie świadectwo jest prawdziwe - a nie przesądzam, że jest.
        • lechutek1966 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 20:11
          pies.na.czarnych napisała:

> Dziwny zbieg okoliczności. Wówczas akurat 200 zet to była stawka w prywatnej pr
          > zychodni. Ten "prawdziwy świadek" zostawia sobie furtkę i w razie draki przypom
          > ni sobie, ze leczył sie prywatnie.

Czy obecnie marszałek dysponuje prywatnym RTG lub dysponował wcześniej? Czy w roku 1996 marszałek miał w swoim prywatnym gabinecie pracownie RTG bo chyba o takich badaniach była mowa?
          • 141288bs Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 20:44
            cotojest2020 napisała:

> dojdzie do konfrontacji ,to facet nagle zacznie się wycofywać rakiem.
            > Mogę natomiast przypuszczać jak urabiali - To pamięta pan ,że Grodzki wziął ?
            > no pewności nie mam.
            > Ale nie może Pan wykluczyć ? no nie.... dzieki to wystarczy ...

- prymitywna obrona lapowkarza
          • lechutek1966 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 20:56
            cotojest2020 napisała:

> dojdzie do konfrontacji ,to facet nagle zacznie się wycofywać rakiem.
            > Mogę natomiast przypuszczać jak urabiali - To pamięta pan ,że Grodzki wziął ?
            > no pewności nie mam.
            > Ale nie może Pan wykluczyć ? no nie.... dzieki to wystarczy ...

W moim przypadku w ogóle nic nie mówili. W czasie obchodu pytali czy jeszcze żyje i moja odpowiedź byla twierdząca. Nie zlecano żadnych badań, dawano tabletki rozkurczowe i mierzono temperaturę. Po kliku dniach na moje pytanie że równie dobrze te tabletki mogę łykać w domu i czy wiedzą na co mnie leczą zrobiła się lekka konsternacja wśród lekarzy. Dostałem odpowiedź że nie muszę leżeć w szpitalu i zostałem zakwalifikowany do wypisu. Ale jednocześnie z wypisem dostałem zlecenia na wykonanie badań szpitalnych które miałem zrobić w dniu wypisu......

Jak cię to interesuje to będę kontynuował moja opowieść o łapownictwie w SZ.
      • qinto Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 20:13
        najezyn napisał(a):

> Nie wiem, czy świadek mówi prawdę czy nie, ale jeśli go jakiś gnój skasował w 1
        > 996 roku na 200 zł, czyli mniej więcej tygodniową pensję, choć się to działo w
        > szpitalu państwowym (czyli usługa powinna być darmo) - to mnie nie dziwi, że so
        > bie to zapamiętał i do tej pory go boli. Bo draństwo pamięta się latami. Ja też
        > , przykładowo, pamiętam ile mandatu zapłaciłem mniej więcej w tym samym czasie
        > :) Bo też się uważam za ofiarę łobuza, choć nie aż takiego jak ten w białym kit
        > lu. No, o ile naturalnie świadectwo jest prawdziwe - a nie przesądzam, że jest.

Kiedy napisałem post, dlaczego w państwowym szpitalu pacjent miał płacić za zdjęcie rentgenowskie - dokładnie zapytałem się czy to był prywatny szpital, czy prywatny rentgen Grodzkiego, to yełopy z moderacji wysłali mój post w kosmos. Tak tu się boją niewygodnych pytań.
        • buldog2 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 22:01
          Tak to jest, lekarze różnych specjalności a najczęściej radiolodzy, wynajmują od szpitali sprzęt - rentgen, USG, MRI itp. - i po godzinach robią badania odpłatne. Znałem takich, którzy wyjątkowo wtedy nowoczesny bardzo drogi USG chcieli wozić po okolicznych miejscowościach, bo w samym szpitalu nie było do zrobienia tylu badań, żeby w pełni wykorzystać jego możliwości. A był to pierwszy ultrasonograf na świecie, który 3D robił nie "z ręki" i skan nadawał się do robienia bramek itp. Ale PISowskiego ducha dyrektor szpitala nie zgodził się, żeby lekarze zarabiali więcej, niż na etacie (a jeszcze nie byliśmy w Unii) i sprzęt za prawie milion był wykorzystywany raz na tydzień, poza tym stał i starzał się bezczynnie po PISowsku.

Ale ty nigdy byś na to nie wpadł, bo jesteś prawdziwym PISowcem z krwi i kości, genetycznym znaczy się. I masz niezrównane PISowskie IQ. O!

--
          Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
    • buldog2 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 21:48
      Ile wam teraz płacą za ujawnienie się? 5000 - łapówka za łapówkę? Może bym ja się teraz ujawnił? No, powiedzmy, 1 tysiąc łapówek bym się ujawnił, albo 2.
      A ile wam płacą teraz za wPIS? Za niedługo będzie więcej, bo dzięki inflacji wzrośnie pobierany VAT. A cały ten dochód pójdzie, no wiesz, w PIS.., na wPISy i łapówki znaczy się.

--
      • qinto Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 13.01.20, 14:57
        snajper55 napisał:

> A co, byli jacy nieprawdziwi? Skoro byli, to skąd wiesz czy ten też nie jest pr
        > zekupiony przez pislamistów?

To mój niezamierzony błąd semantyczny.
        Pisząc prawdziwy miałem na myśli to, że pokazał swoje oblicze i nazwisko i imię.
        Czy on mówi prawdę - tego nie wiem. Ty, wiesz że mówi nieprawdę a Grodzki jest kryształowy.
        • buldog2 Tak! Tak! Pełna zgoda! 13.01.20, 17:24
          To mój niezamierzony błąd semantyczny.

Oczywiście błąd, bo z tego co naPISałeś nie wynika nawet, że chodziło ci o semantyczne (cokolwiek przez to rozumiesz), podejście do tematu. Ale nie przejmuj się, to normalne u was, w PISie..

I znów! "Pisząc prawdziwy miałem na myśli"
          I znów! Ten sam powód. IQ!

Może lepiej zamiast, cokolwiek przez to rozumiesz, myśleć zainspiruj się tą piosenką

--
          Sztandar PiS dumnie powiewa - ..Alfabetu
          • qinto Re: Tak! Tak! Pełna zgoda! 13.01.20, 18:43
            buldog2 napisał:

> To mój niezamierzony błąd semantyczny.
            >
            > Oczywiście błąd, bo z tego co naPISałeś nie wynika nawet, że chodziło ci o sema
            > ntyczne (cokolwiek przez to rozumiesz), podejście do tematu. Ale nie przejmuj s
            > ię, to normalne u was, w PISie..
            >
            > I znów! "Pisząc prawdziwy miałem na myśli"
            > I znów! Ten sam powód. IQ!
            >
            > Może lepiej zamiast, cokolwiek przez to rozumiesz, myśleć zainspiruj się tą pio
            > senką

Sp...aj dziadu.
    • sverir Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 12.01.20, 23:46
      Pan Osiewalski po 25 latach przypomniał sobie, że pojechał aż do szpitala i pana Grodzkiego osobiście, specjalisty od torakochirurgii, żeby właśnie z nim załatwić prześwietlenie i opis, które miałby za darmo w normalnych warunkach.

--
      "A warto tu przypomnieć, co zrobił Hitler po dojściu do władzy: rozwinął media, propagandę, zakładał nowe stacje, udostępniał wszystkim odbiorniki nastawione na jego programy. Bo wiedział, że to pozwala mu panować nad ludźmi. Kto chce mieć władzę, chce mieć media. I nie chce pluralizmu, dąży do monopolu. Czy nie do tego dąży się dziś w Polsce?”
      • inocom Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat. 12.01.20, 23:58
        sverir napisał:

> Pan Osiewalski po 25 latach przypomniał sobie, że pojechał aż do szpitala i pan
        > a Grodzkiego osobiście, specjalisty od torakochirurgii, żeby właśnie z nim zała
        > twić prześwietlenie i opis, które miałby za darmo w normalnych warunkach.

Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat. Więc można uważać, że mówi prawdę.

--
        Głupiec, który wie że jest głupi, przynajmniej w tym jest rozumny. Głupiec, który siebie uważa za mędrca – ten to dopiero jest głupi. Budda Siakjamuni, Dhammapada
        • snajper55 Re: Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat 13.01.20, 00:50
          inocom napisał:

> sverir napisał:
          >
          > > Pan Osiewalski po 25 latach przypomniał sobie, że pojechał aż do szpitala
          > i pan
          > > a Grodzkiego osobiście, specjalisty od torakochirurgii, żeby właśnie z ni
          > m zała
          > > twić prześwietlenie i opis, które miałby za darmo w normalnych warunkach.
          >
          >
          > Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat. Więc można uważać, że mówi prawd
          > ę.

Nie słyszałeś że czyniących dobro nie zamykają?

S.
          --
          Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
          • inocom Re: Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat 13.01.20, 00:53
            snajper55 napisał:

> inocom napisał:
            >
            > > sverir napisał:
            > >
            > > > Pan Osiewalski po 25 latach przypomniał sobie, że pojechał aż do sz
            > pitala
            > > i pan
            > > > a Grodzkiego osobiście, specjalisty od torakochirurgii, żeby właśni
            > e z ni
            > > m zała
            > > > twić prześwietlenie i opis, które miałby za darmo w normalnych waru
            > nkach.
            > >
            > >
            > > Składanie fałszywych zeznań to chyba do 8 lat. Więc można uważać, że mówi
            > prawd
            > > ę.
            >
            > Nie słyszałeś że czyniących dobro nie zamykają?

Nie.

Nie jestem tak rozgrzany ja ty.

--
            "Pokud žijete v zemi, kde můžete být potrestáni za chytání ryb bez povolení, ale nikoliv za ilegální vstup do země bez povolení, máte plné právo říci, že ta země je vedena idioty" - Miloš Zeman
        • qinto Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 13.01.20, 15:02
          taniarada napisał(a):

> pies.na.czarnych napisała:
          >
          > > Pisie gnidy dostrzegły, jak niebezpiecznym narzędziem jest Senat w walce
          > o demo
          > > kratyczne instytucje.
          > >
          > Tradycyjnie bełkot i inwektywy .

Tym bardziej, że peowskie gnidy idą starym utartym tropem "ulyca i zagranica".
          Senat może tylko spowolnić proces legislacji o 30 dni, większość sejmowa i tak przyjmie ustawę, choćby senat ja odrzucił. Tyle znaczy ów senat w łapkach opozycji.
          Tyle "znacy co Ignacy, bo Ignacy gówno znacy".
          Pomyśleć, że peło chciała likwidacji senatu, a teraz senat jest ważny, bo można sypać piasek w tryby legislacji.
    • wkkr Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 14.01.20, 11:18
      W 96 200zł za wizytę u lekarza?
      Dzisiaj w Warszawie rzadko kiedy wizyta u specjalisty kosztuje więcej niż 200zł!
      W 96 ten facet za 2 stówy byłby w prywatnym gabinecie na rekach noszony!
      To nie jest wiarygodny świadek, to jest jakiś mitoman.

--
      Ceterum censeo Russia delendam esse
      • margit49 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 14.01.20, 19:06
        wkkr napisał:

> W 96 200zł za wizytę u lekarza?
        > Dzisiaj w Warszawie rzadko kiedy wizyta u specjalisty kosztuje więcej niż 200zł
        > !
        > W 96 ten facet za 2 stówy byłby w prywatnym gabinecie na rekach noszony!
        > To nie jest wiarygodny świadek, to jest jakiś mitoman.
        >
        Masz rację, obecnie wizyty kształtują się w granicach 200-250 zł. W 1998 r. badanie mammograficzne w prywatnym gabinecie kosztowało 80 zł i uznawane było za bardzo drogie.
        Pamiętam, że w 1995 r. sprawiłam sobie wspaniałe, eleganckie i wygodne buty letnie od Ryłki za 75 zł i gdy byłam we Francji, pytano mnie gdzie je kupiłam :)

Znalezione w sieci:

średnie wynagrodzenie wynosiło 560 zł netto (...) Minimalna pensja netto to 230 zł netto

www.wykop.pl/link/4390337/ile-co-kosztowalo-w-1995-roku-lata-90-w-pigulce-wybierz-sie-w-podroz-w/
        • wkkr Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 15.01.20, 10:27
          Ja w Wa-wie w 96 za wizytę u wybitnego profesora w jeszcze wybitniejszej przychodni ordynatorsko-profesorskiej zapłaciłem za wizytę 120zl.
          Prywatnie robiłem tomgrafie komputerowa i to była kwota poniżej 100zl.

--
      • lechutek1966 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 14.01.20, 17:00
        wkkr napisał:

> w 96 płaca minimalna w Polsce wynosiła 300-400zł.
        > I ten mitoman twierdzi że łapówka u lekarza wynosili wtedy polowe minimalnego w
        > ynagrodzenia?

Tylko że to nie była normalna wizyta u normalnego lekarza w normalnym prywatnym gabinecie. No chyba że marszałek miał już w 96 roku pracownie RTG. Wiesz coś na ten temat?
          • lechutek1966 Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 14.01.20, 19:19
            pies.na.czarnych napisała:

> Tłuku pisowski! Żaden lekarz nie musi mieć swojego RTG. Prywatny, czy nieprywat
            > ny.

Jeśli dolicza do kosztów wizyty koszty zdjęć RTG z opisem ( własnym czy nie własnym) to albo posiada własny RTG albo zdjęcie wykonuje firma zewnętrzna która wystawia FVat prywatnemu gabinetowi tłuku leminzy.

Tłumaczysz się jak marszałek któremu wstawienie pokwitowania wpłaty na fundację robiło ogromny problem choć w cywilizowanym świecie jest to normalne i nikt z tego POwodu szat nie rozdziera.
            Widzę że płynnie się poruszasz w temacie mafii Vatowskiej. To tłumaczy dlaczego jesteś za lemingami którzy pokwitowań nie dają. A o biznesie rozmawiają na cmentarzach.
        • wkkr Re: Ujawnił się prawdziwy świadek 15.01.20, 10:24
          W tamtych czasach na 200zł to by mu w prywatnym gabinecie nie tylko zdjęcie z opisem zrobili ale by jeszcze laskę obciągnęli.
          Powiedz mi, po co ten facet miał dawać niewiarygodnie dużą łapówkę za coś co bylo dostępne na wolnym rynku na niższe pieniądze.
          Ja w roku 96 robiłem tomografię komputerową prywatnie i takiej kwoty nie zapłaciłem. Wizyta u wybitnego profesora w przychodni ordynatorsko-profesorskiej w Warszawie kosztowała mnie wtedy 120 zł.
          Słuchaj skoro PiS prefabrykuje takie zeznania to niech to chociaż robi z głową.
          Na razie to jest to wszystko żenujące.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka