Dodaj do ulubionych

Dziwni są smutni pisowcy

13.01.20, 11:38
Od lat drą pyski że L.Kaczyński nie ma swojej ulicy, a to przecież najlepszy prezydent wszechczasów, ale żeby złożyć projekt ze zmianą ulicy na im Safanduły, to nie, przez dziesięć lat nie złożyli nawet planu, a w mediach drą te swoje smutne gęby jak opętani przez Rydzyka, jak bardzo trzeba mieć zryty dekel, by robić z prezydenta ofiarę parówek, puszek po piwie, czy innego diabelstwa.
Obserwuj wątek
  • maotsetung Re: Dziwni są smutni pisowcy 13.01.20, 12:17
   ich guru ma świra na punkcie wielkości brata, który nył zwyczajną niemotą, ale wypitną, no to PiSiory siEM podlizujOM naczelnemu władcy kraju!

   --
   Życzenia Stonogi dla Zbigniewa Z:www.youtube.com/watch?v=Jua9KwnShY4
   • man_sapiens Re: Dziwni są smutni pisowcy 13.01.20, 14:59
    rzewuski1 napisał:
    > To dziwne że jeszcze kopca nie usypali.
    > Karygodne zaniedbanie.

    Poczekaj, poczekaj. Wkrótce powstanie PFSKLK - Polska Fundacja Sypania Kopca Lecha Kaczyńskiego. Dostanie grube pieniądze od państwa polskiego. Potem zleci założenie strony na Facebooku - za jakieś 5 milionów zł. Wybierze prezesa (pensja 200 tys./miesiąc) i 10 wiceprezesów (po 150 tys./mc). Wynajmie siedzibę na Nowogrodzkiej (80 tys/mc za 30m2). Zleci za 5 milionów złotych opublikowanie broszury "Lech Kaczyński - jego charakter i znaczenie" (dawni słuchacze Studium wojskowego pamiętają te "charakter i znaczenie") oraz jej angielską wersję zatytułowaną krótko "LK- WTF" za 5 milionów dolarów. Itd. itp.

    --
    Naprawdę, lepiej, żebyśmy nie rozmawiali przy kamerach[...]Jest taka prośba o to, aby nas popierać, a nie przeszkadzać Kaczyński do niepełnosprawnej skarżącej się na niewystarczającą pomoc państwa i pogardę ze strony rządzących
  • szwampuch58 Re: Dziwni są smutni pisowcy 13.01.20, 17:24
   Przed świdnickim sądem okręgowym dzieci Tadeusza Świtka występują o 17 mln zł odszkodowania i 800 tys. zł zadośćuczynienia. To jedna z najwyższych sum, o jakie walczą potomkowie "żołnierzy wyklętych".....

   --
   www.youtube.com/watch?v=S07XJA7VaVA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka