Dodaj do ulubionych

Nigdzie nie jest napisane, że Duda

15.01.20, 06:41
wygra wybory, ta licha karykatura prezydenta jest sztucznie napompowywana, jeszcze parę tygodni, a okaże się że ubezwłasnowolniony uratował ludzkość łapiąc meteor, zjadając ebolę, czy zwyciężając w walce wręcz z kosmitami.
Żadna ze ponad stu obietnic nie została zrealizowana, nawet ta w której obiecywał że odejdzie ze stanowiska gdy czegoś nie załatwi, takie to słowne/

--
Są dwie możliwości, albo istnieje życie we wszechświecie, albo nie.
Obie są przerażające.
Arthur C. Clark.
Obserwuj wątek
        • taniarada Ja pamiętam 15.01.20, 13:11
          horpyna4 napisała:

> Nie nauczyli też myśleć, ani samodzielnie podejmować decyzje. Nauczyli posługiw
          > ania się długopisem. A te obietnice przecież nie były jego, on tylko powtarzał
          > je za swoim guru.
          >
          > "Ja tylko wykonywałem rozkazy" - coś to przypomina?
          Bo tu na forum panuje choroba krótkiego rozumu.Kto był człowiekiem honoru.Komorowski kiedy wykonywał obowiązki Prezydenta RP, mianował Jarosława Spyrę, byłego funkcjonariusza SB na ambasadora w Peru. Wkrótce potem zaprosił Pan do swojej siedziby głównego żyjącego zbrodniarza komunistycznego i agenta sowieckiego Wojciecha Jaruzelskiego, aby wziął udział w posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Sowiecki namiestnik i od 1946 r. agent Informacji Wojskowej o pseudonimie "Wolski". Wałęsa dla którego Kiszczak był człowiekiem honoru.I dla redaktora GW też.Albo ten .Coś dla komuszków.- W sytuacji gdy były prezydent podejmuje działania stricte polityczne i ma zamiar stanąc na czele formacji politycznej oraz ma ambicje zająć fotel premiera, to ta sytuacja jest skandalem - mówi Sienkiewicz. Ekspert uważa, że były prezydent powinien wycofać z życia publicznego albo zmienić donatora. - Na pewno (Kwaśniewski - red.) powinien wyjaśnić opinii publicznej, dlaczego utrzymuje go ukraiński oligarcha - mówi nam Sienkiewicz. (www.tvn24.pl)To wasz platfusy to mówił.Amen.
          • kawa_poranna1 Re: Ja pamiętam 15.01.20, 20:09
            Potem nadeszły pisióry niemyte z hasłeem zmiany, aby te złe sprawy już się nie powtarzały.
            A tu się okazało, że nadeszli aby tylko zassać kasę i jak to Duda oznajmiał śpiewnie - Ojczyznę Dojną racz nam wrócić Panieeeeee.
            Wybronisz jakoś pisiórów niemytych, że było inaczej?
            Hłe, hłe?
    • taniarada Re: Nigdzie nie jest napisane, że Duda 15.01.20, 12:32
      Prezydent Duda prowadzi w sondażach i jest aktywnym kandydatem wśród reszty.Gdzie wszyscy kandydaci toczą swoje wojenki.Jedynie Hołownia mało aktywny.Coś tam burknął o podwyższeniu wieku emerytalnego i oddał na WOŚP obraz WOŚP obraz wychowanka Domu Dziecka z Zambii .A jego żona zestaw lotniczych naszywek z pseudonimami lotniczymi. I na koniec zwolenników PO-KE uprasza się o kulturę na forum.Nie jesteście u siebie ,jesteście gośćmi w tym kraju.W imieniu Polaków serdecznie dziękuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka