Dodaj do ulubionych

Wieś chce iść na wybory

09.06.05, 07:09
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • borrus Spoko- to prosty odruch bezwarunkowy 09.06.05, 08:16
      a nie wzrost świadomości obywatelskiej. Co sie bowiem stało ostatnio?- wieś na
      wybory poszła więc dostała dopłaty bezpośrednie i znaczący wzrost cen produktów
      przetworzonych , ale nie to jest najważniejsze- dla nas Kargulów milszy od
      pieniędzy jest widok takiego żabojada lub też innego bauera który skrabie sie w
      łepetynę aby nie przegrać konkurencji z polskim chłopem.
        • borrus Re: Spoko- to prosty odruch bezwarunkowy 09.06.05, 20:42
          Ja też w kwestii formalnej. Za cenną uwagę dziękuję koledze, choć miałbym
          wątpliwości, bo weżmy choćby piskle ptaszyny - jak pomachamy mu przed dziobem
          to otwiera szeroko gardziołko i nie wiemy czy to jeszcze odruch bezwarunkowy -
          zapisany w genach, czy też waunkowy( pyszności ten owadzik, aż ślinka cieknie)
          Otóż wieś dla mnie to taka ptaszyna-
    • jola_dywity SAMOOBRONA TO PRZYSZŁOŚĆ I NADZIEJA NA GODNOŚĆ 09.06.05, 09:15
      Powyższy tekst ,pełen utyskiwań wyraźnie wybiórczy i tendencyjny, w którym to
      zrozumienie postaw wyborców Samoobrony jest ,dyskredytowane,natomiast lansuje
      się ugrupowanie takie jak Pis(całkowicie oderwane od spraw rolnictwa i
      mniejszych aglomeracji).Lub też stawia się na pozorną fachowość Psl.
      Przemilczając wszak fakty,znane ogólnie,że po akcesji ,mimo hura optymizmu
      związanego z rzekomym rozwojem który miał nastąpić,zmian na lepsze nie
      widać,lecz wszystko zdrożało o ok .20%,bezrobocie faktycznie jest większe ,bo do
      pracy wyjechało ok.500 tyś młodych wykształconych ludzi,czego celowo nie ujęto w
      statystykach,demograficznie też wymieramy ,bo założyć i utrzymać w Polsce
      rodzinę ,przy takiej polityce socjalno rodzinnej to heroizm.Upadek
      przemysłu,wartości moralnych,wielotysięczne rzesze samobójców, i niezmienna
      szkodliwa polityka gospodarcza uprawiana z uporem maniaka przez 16 straconych
      lat.doprowadziła do klęski finnanse zadłużenie 444.1 mld,zł dawno przerosło
      dekadę rzeczywistego rozwoju Gierka,lecz teraz nic nie wybudowano jedynie
      rozgrabiono i zniszczono.Wschodnia ściana płaczu i wiele innych regionów Polski
      to obraz nedzy i rozpaczy.I te ugrupowania jak Pis Psl vel Pc dawne Aws
      odpowiadają za ten stan rzeczy.
    • dom2000 TYLKO SDPL SZANSA NA NORMALNA POLSKE!!! 09.06.05, 09:30
      Ufam tylko SDPL, choc moje sympatie wyborcze bywaly zmienne. Teraz jestem
      zdecydowany zglosowac na Socjaldemokracje. Przeraza mnie szturm oszolomow na
      Panstwo, to cale parcie do wladzy. Rokita, Kaczory, Tusk, Giertych, Lepper -
      wszyscy przebieraja nozkami jak male dziewczynki, rozpychaja sie lokaciami jak
      przedszkolaki po kisiel!

Mam dosyc tych wszystkich oszolomow!

SDPL - wydaje mi sie partia zrownowazona, spokojna z konkretnym programem, z
      konkretnymi celami, zalozeniami, IDEAMI (tych poza SDPL nie ma wcale).

BOROWSKI - zas pokazal ze nie trzyma sie koryta, ze ma facet "jaja", ze jest
      konkretny, merytoryczny, pragmatyczny i ideowy jednoczesnie.

BOROWSKI TO MOJ KANDYDAT NA PREZYDENTA RP!

Pozdrawiam
    • martinnes Samobrona 09.06.05, 13:39
      szkoda,z eludzie nie widza, ze te osoby ktore sa w samoobronie to w wiekszosci
      byli dzialacze czerwonej pajeczyny, itp. Trzeba nareszczie zerwac ta czerwona
      siek, ktora oplata nas Polaków od tylu lat!!!
      • parch_pejsaty Re: Samobrona 09.06.05, 14:38
        A JA JESTEM W SAMOOBRONIE I ZA KATYŃ ZE SZKÓŁ MNIE WYRZXUCALI I ŚCIEŻKI ZDROWIA
        ZA SOBĄ I WIELU SBEKÓW POZNAŁEM ,A TERAZ JAK DZIAŁAM W SAMOOBRONIE TO MAM TEŻ
        WYROKI POLITYCZNE I MOJĄ RODZINĘ PRZEŚLADUJĄ , FAKT NIE BIJĄ TYLKO INWIGILUJĄ I
        GŁODZĄ .
        • borrus Re: Samobrona 09.06.05, 20:46
          parch_pejsaty napisał:

> A JA JESTEM W SAMOOBRONIE I ZA KATYŃ ZE SZKÓŁ MNIE WYRZXUCALI I ŚCIEŻKI
          ZDROWIA
          > ZA SOBĄ I WIELU SBEKÓW POZNAŁEM ,A TERAZ JAK DZIAŁAM W SAMOOBRONIE TO MAM TEŻ
          > WYROKI POLITYCZNE I MOJĄ RODZINĘ PRZEŚLADUJĄ , FAKT NIE BIJĄ TYLKO INWIGILUJĄ
          I
          > GŁODZĄ .

Jakżeś przechlał wypłate to rodzina głoduje Ty parchu pejsaty, i nie zwalaj na
          esbeków- w końcu to jest dysk twardy narodu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka