Zmarł 18-latek pobity pod dyskoteką Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Pokolenie JP2 w akcji!
    • Gdyby byl bog to takie ku..kie

mendy nie mialy by prawa sie rodzic.

To dopiero stworca byl wszechmocny, a mordercy to na pewno chrzescijanie
      bo przeciez 95% tego obludnego narodu jest.
      Obrzydliwa i podla groteska.

• prinsik napisał:

> Gdyby byl bog to takie ku..kie
        > mendy nie mialy by prawa sie rodzic.

Gdyby istniał taki twój "bóg" to pewnie odebrałby ci władzę w palcach za
        pisanie takich pierdół i durnot.

> mordercy to na pewno chrzescijanie bo przeciez 95% tego obludnego narodu jest.

"Na pewno" to też wyborcy Kwaśniewskiego, bo popierało go 75% "tego obłudnego
        narodu".

Daj sobie dziecko spokój z tymi bredniami.
      • prinsik napisał:

> Gdyby byl bog to takie ku..kie
        >
        > mendy nie mialy by prawa sie rodzic.

Bóg dał człowiekowi wolną wolę, a Ty masz pretensje do życia, że jednak nie
        jesteśmy marionetkami w rękach Boga.

• Nie istnieje coś takiego jak wolna wola. Bardzo łatwo to obalić.
          Wystarczy, żeby ktoś sobie tej wolnej woli nie życzył, wtedy okazuje się, że ta
          wolna wola została mu narzucona wbrew jego woli. Wychodzi oczywista sprzeczność.
          W drugą stronę nie da się tak łatwo obalić nieistnienia wolnej woli.
          • tak nie istnieje: jezeli dziecko w pileuchach zanosimy do chrztu katolickiego
            to jest to narzucanie woli bezbronnemu dziecku - co innego jak chrzest przyjal
            30 letni Jezus,wychowany w rodzinie zydowskiej Marii(swej matki) i Jozefa(meza)
            poprzez to ze decyzja swego Ojca Boga w niebie zostal ochrzczony w wieku 30 lat
            przez zanurzenie w rzece Jordan przez Jana Chrzciciela. wszyscy urodzeni od
            1978 roku,kiedy Karol Wojtyla zostal papiezem sa w Polsce i slusznie nazywani
            pokoleniem JP2(gdyz 92% urodzonych po 1978jest katolikami bez ich woli) i to sa
            fakty.Beznadziejny mord jest faktem.Nie wiem ile lat mieli ci mordercy.Jezeli
            mniej niz 27 lat,to jest to pokolenie JP2 - wszyscy oni maja chrzest,komunie
            pierwsza itd.za soba,uczeszczali na lekcje religii itd.Co tu pisac.Gdzies po
            drodze zostaly popelnione powazne bledy w wychowaniu i nauczaniu w tym takze
            religii katolickiej.
            • mlodygniewny1 napisał:

> tak nie istnieje: jezeli dziecko w pileuchach zanosimy do chrztu katolickiego
              > to jest to narzucanie woli bezbronnemu dziecku

Narzucane w dobrej woli. Póxniej człowiek dorasta i ma prawo decydować o sobie.

• mlodygniewny1 napisał:

> tak nie istnieje: jezeli dziecko w pileuchach zanosimy do chrztu katolickiego
              > to jest to narzucanie woli bezbronnemu dziecku - co innego jak chrzest przyjal
              > 30 letni Jezus,wychowany w rodzinie zydowskiej Marii(swej matki) i Jozefa
              (meza)
              > poprzez to ze decyzja swego Ojca Boga w niebie zostal ochrzczony w wieku 30
              lat
              > przez zanurzenie w rzece Jordan przez Jana Chrzciciela. wszyscy urodzeni od
              > 1978 roku,kiedy Karol Wojtyla zostal papiezem sa w Polsce i slusznie nazywani
              > pokoleniem JP2(gdyz 92% urodzonych po 1978jest katolikami bez ich woli) i to
              sa
              > fakty.Beznadziejny mord jest faktem.Nie wiem ile lat mieli ci mordercy.Jezeli
              > mniej niz 27 lat,to jest to pokolenie JP2 - wszyscy oni maja chrzest,komunie
              > pierwsza itd.za soba,uczeszczali na lekcje religii itd.Co tu pisac.Gdzies po
              > drodze zostaly popelnione powazne bledy w wychowaniu i nauczaniu w tym takze
              > religii katolickiej.
              To nie popełnione ,,po drodze"błędy.To systemowe założenie:wychować agresywnych
              idiotów,którzy bedą bili siebie wzajemnie i innych siejąc strach i rozwijając
              poczucie zagrożenia.Ludzie będą się ich bali,będą wyklinali ale władza będzie
              bezkarna i nikt się do niej nie przyczepi.Będzie kolejny temat zastępczy,po
              nakryciu głowy orła w godle,aborcji,eutanazji,pedofilii terroryźmie i
              homoseksualiźmie a potem pewnie onaniźmie.Pamiętaj,to wcale nie błędy.
            • Ludize jakie wy pierdoły opowiadacie!!!! Zabili 18-to latka!!! a Wy tu o woloności???? Wczoraj tez bylem na disku i potem dresy zaczepiły nas .... o nic nie szło tylko taki traning. Takich łysolki to się powinno wytępic !!!!
              • jako chrześcijanin powinieneś nadstawić policzek i powiedziec "bij Łysolu"
                • Jestem buddystą,ale jak pewnie wiesz mój światopogląd(trudno buddyzm nazwać
                  religią,chociaż niektórzy,niezorientowani to robią)nie zabrania wierzyć w
                  cokolwiek zechcę.Tak więc jestem po trochu shintoistą a częsciowo też
                  taoistą.To dośc wygodne.Ja,w przypadku ataku nie tylko nie nadstawiam drugiego
                  policzka,ale staram się zeby agresor nie mógł mi zrobić krzywdy.Nigdy.Bo
                  wprawdzie szanuje i cenię wszelkie formy życia,ale najbardziej SWOJE.
              • kurciusrobert napisał:

> Ludize jakie wy pierdoły opowiadacie!!!! Zabili 18-to latka!!! a Wy tu o
                wolono
                > ści???? Wczoraj tez bylem na disku i potem dresy zaczepiły nas .... o nic nie
                s
                > zło tylko taki traning. Takich łysolki to się powinno wytępic !!!!
                zgadzam się w zupełności i całości.I moja dobroć jest w tym przypadku Ok.Jestem
                dobry,jednak dla ofiar,a nie agresorów.
          • mylisz się. Wolna wola jest. Mają ją więzniowie polityczni - choć w więzieniu.
            Nie mają jej ci, którzy np. mogli ale nie powstrzymali mordeców z dyskoteki.
            Ich wolną wolę zabił strach.
            Każdy decyduje o swojej woli i swojej wolności, ale wybór ma zawsze swoją cenę.
            • olias napisał:

> mylisz się. Wolna wola jest. Mają ją więzniowie polityczni - choć w więzieniu.

To bardzo wyrazisty przykład.

Jednak ja mam na myśli codzienne małe życie, które zawsze opiera się na
              decyzjach: nawet takich jak konieczność pójścia na 8:00 do pracy. Konieczność
              wynikająca z akceptacji pewnego porządku. Akceptacja jest bezpośrednim
              następstwem wolnej woli. Tu leży istota naszej świadomości i ewentualnego
              stosunku wobec religii i Boga. Wnioskowanie z podłości jaką jest ów opisany czyn
              o nieistnieniu Boga jest bez sensu. Równie dobrze można udowadniać istnienie
              Boga poprzez wygraną w totolotka.

• maruda.r napisał:

> olias napisał:
                >
                > > mylisz się. Wolna wola jest. Mają ją więzniowie polityczni - choć w więzi
                > eniu.
                >
                > *************************
                >
                > To bardzo wyrazisty przykład.
                >
                > Jednak ja mam na myśli codzienne małe życie, które zawsze opiera się na
                > decyzjach: nawet takich jak konieczność pójścia na 8:00 do pracy. Konieczność
                > wynikająca z akceptacji pewnego porządku. Akceptacja jest bezpośrednim
                > następstwem wolnej woli. Tu leży istota naszej świadomości i ewentualnego
                > stosunku wobec religii i Boga. Wnioskowanie z podłości jaką jest ów opisany
                czy
                > n
                > o nieistnieniu Boga jest bez sensu. Równie dobrze można udowadniać istnienie
                > Boga poprzez wygraną w totolotka.
                > powiedz to na seansie spirytystycznym temu zakatowanemu chłopakowi i milionom
                ofiar niemców,albo zakładnikom którym podrzynaja gardła.Dodaj tych którzy giną
                od bomb i zgineli w tsunami.Pierdoły opowiadasz.
                >
                >
                >
            • olias napisał:

> mylisz się. Wolna wola jest. Mają ją więzniowie polityczni - choć w
              więzieniu.
              > Nie mają jej ci, którzy np. mogli ale nie powstrzymali mordeców z dyskoteki.
              > Ich wolną wolę zabił strach.
              > Każdy decyduje o swojej woli i swojej wolności, ale wybór ma zawsze swoją
              cenę.
              wolna wola nie istnieje.Mając nawet prawo wyboru,wybierzesz to co
              zechcę.Oczywiście zrobię to tak ze będziesz wiedziało że robie z ciebie idiotę
              ale nie będziesz wiedziało jak.
          • tbernard napisał:

> Nie istnieje coś takiego jak wolna wola. Bardzo łatwo to obalić.
            > Wystarczy, żeby ktoś sobie tej wolnej woli nie życzył, wtedy okazuje się, że ta
            > wolna wola została mu narzucona wbrew jego woli.

Jeżeli ktoś wolnej woli sobie nie życzy to i tak w momencie podejmowania decyzji
            ma prawo wyboru czyli wolną wolę.

Mylisz swobodę podjęcia decyzji z prawami człowieka.

• maruda.r napisał:

> tbernard napisał:
              >
              > > Nie istnieje coś takiego jak wolna wola. Bardzo łatwo to obalić.
              > > Wystarczy, żeby ktoś sobie tej wolnej woli nie życzył, wtedy okazuje się,
              > że ta
              > > wolna wola została mu narzucona wbrew jego woli.
              >
              > ***************************************
              >
              > Jeżeli ktoś wolnej woli sobie nie życzy to i tak w momencie podejmowania
              decyzj
              > i
              > ma prawo wyboru czyli wolną wolę.
              >
              > Mylisz swobodę podjęcia decyzji z prawami człowieka.
              > ta twoja wolna wola to taka z gatunku:masz do wyboru-mozesz umrzeć na aids
              albo na ebolę.
          • ale żeby móc sobie życzyć (prosić Kogoś o) nie posiadania własnej woli, trzeba to życzenie najpierw wyrazić, chcieć tego - a więc MIEĆ WŁASNĄ WOLĘ !
            więc ten paradoks sam siebie obala, i to bardzo łatwo!
        • maruda.r napisał:

> Bóg dał człowiekowi wolną wolę, a Ty masz pretensje do życia, że jednak nie
          > jesteśmy marionetkami w rękach Boga.
          >
          Szkoda, że nie uszanował wolnej woli tego gostka, który raczej nie chciał
          zostać pobity i zabity.
      • To byli katolicy - rzymscy katolicy, a nie chrzescijanie.
        brzeg.own.pl/czykatolicy.htm
        komiksy.own.pl
      • Licytacja na głupoty trwa!
        Weź udział - do wygrania miejsce na liście wyborczej SLD!
      • Fryderykus, zapomniales jeszcze dodac,ze to na pewno byli katolicy i ze
        nalezeli do pokolenia JPII.

Dobrze radze - wez predziutko jakies tabletki , ktore ci lekarz-psychiatra
        przepisal, bo zdecydowanie ci sie stan umyslu pogarsza.

ps.Co za wysyp glupoty trwa ostatnio na forum?! Co rusz jakis baran wypisuje
        brednie o chrzescijanach i Janie Pawle II ! Uwazam,ze oprocz logowania na forum
        GW powinien byc jeszcze krotki test IQ i wiedzy ogolnej. Wtedy by rozne zedy
        czy fryderykusy nie pisaly kretynskich tekstow.
    • Oczywiscie, jesli tylko policji uda sie bandziorow znalezc :) - sąd bedzie
      dzielił wlos na czworo i badał, ważył, który ile razy bil, który trzymal, a
      który straszyl. A przecież wszysct wiemy, jak te gnojki są harde, kiedy idą
      kupą i wszystkich szantażują siłą i groźną kalectwa. Każdy z tych, kto był w
      grupie, za sam fakt powinien mieć gwarantowaną 5-kę, a aktywni bokserzy po 25
      lub dożywocie. Po roku ilość nie banmdyckich napadów (nie wybielajmy ich
      określeniem "chuligańskie"!) spadłaby o 90%.
      Chrońcie bandziorów - kto ich lepiej do mafii przysposobi ?
      • Główny powód to nie to, że Bóg niby nie istnieje, tylko to że ludzie Go
        ignorują- zainteresowanych odsyłam do Księgi Rodzaju i Ewangelii.

A Wasze, moi drodzy, powyższe teksty- no, nie wszystkie, ale większość-
        świadczą o ubogim zasobie pojęć, który stosujecie w myśleniu, z całym dla Was
        szacunkiem...
        --
        Nie, nie chcę wpływać i należeć!
        I tak beze mnie - o mnie - gra.
        Jednego nikt mi nie odbierze:
        Ja jestem ja! ja! ja!
    • zed123 napisał:

> Pokolenie JP2 w akcji!

Nie czerwony szmaciarzu. To pokolenie wychowane przez urbana, millera,
      kwaśniewskeigo, oleksego jaruge-nowacką, środę, senyszyn, szyszkowską i
      wszelkiej maści czerwoną swołocz spod znaku "nie, "faktów i mitów",
      i "antyklerykalnej partii postepu racja".
      • antykagan napisał:

> zed123 napisał:
        >
        > > Pokolenie JP2 w akcji!
        >
        > Nie czerwony szmaciarzu. To pokolenie wychowane przez urbana, millera,
        > kwaśniewskeigo, oleksego jaruge-nowacką, środę, senyszyn, szyszkowską i
        > wszelkiej maści czerwoną swołocz spod znaku "nie, "faktów i mitów",
        > i "antyklerykalnej partii postepu racja".

Plecież bzdury.Pokolenie kwaśniewskiego,oleksego itp.to ludzie roczików 40-60.
        A to byli ludzie młodzi wychowani w demokracji tuska,kaczorów,etc.ect.czyli
        krótko mówiąc JP2.
        • Zatem domyslam sie, ze te wszystkie Millery, Senyszyny tudziez Dochnale, Jakubowskie i Czarzaste w ostatnich kilkunastu latach w ogole nie dzialaly w zyciu polityczno-spolecznym i spotykaly sie jedynie w Bieszczadach, aby przy ognisku wspominac czasy dawnej chwaly.
          Ostatnie lata to demokracja Tuska i Kaczynskich, a taki Oleksy czy Kwasniewski wcale nie mieli na nia wplywu. Rzeczywiscie - moze dlatego, ze dla nich samo pojecie "demokracja" kojarzy sie z "centralizmem demokratycznym", co rumiany grubas z Belwederu co rusz udowadnia.
          • asp420 napisał:

> Zatem domyslam sie, ze te wszystkie Millery, Senyszyny tudziez Dochnale,
            Jakubo
            > wskie i Czarzaste w ostatnich kilkunastu latach w ogole nie dzialaly w zyciu
            po
            > lityczno-spolecznym i spotykaly sie jedynie w Bieszczadach, aby przy ognisku
            ws
            > pominac czasy dawnej chwaly.
            > Ostatnie lata to demokracja Tuska i Kaczynskich, a taki Oleksy czy
            Kwasniewski
            > wcale nie mieli na nia wplywu. Rzeczywiscie - moze dlatego, ze dla nich samo
            po
            > jecie "demokracja" kojarzy sie z "centralizmem demokratycznym", co rumiany
            grub
            > as z Belwederu co rusz udowadnia.
            mylisz się we wszystkim,nawet w tym,ze ten,jak to ładnie piszesz,,rumiany
            grubas"(za takie słowa można w demokratycznych krajach mieć spore kłopoty)nie
            siedzi w Belwederze,ale na Krakowskim Przedmieściu.
        • To wszystko to efekt roznych "liberalnych postepowcow" tych Suchockich,
          Tuskow itp. obroncow praw czlowieka i obywatela skupionych wokol Unii Wolnosci,
          dawniej UD, i jakichs Platform. To efekt roznych lustratorow i dekomunizatorow
          co skutecznie rozbili dawna Milicje i SB. No to co chcieliscie to macie!
          Ta uwaga o JP II jest trafna bo wskazuje na efekty Jego pielgrzymek i pracy
          ewangelicznej Kosciola w Polsce.
        • Co ma do tego Owsiak? Takimi typami rzadzi tylko kasa i sterydy. Kto ma szmalec
          ten jest gosciu. Kto ma bardziej plastikowa Barbie obok siebie - ten jest
          maczo! Tacy goscie nie uzywaja mozgu ani serca. Oni potrzebuja tylko miesni!
          Przestancie sie obrzucac inwektywami na tym forum i zastanowcie sie nad tym,
          gdzie wyladuje pokolenie z popegeerowskich wsi, ktorych rodzice pija arizone za
          zasilki na dzieci!
          --
          Stultorum plena sunt omnia
        • przeczytaj jeszcze raz to co napisales kretynie i daja sobie spokoj z
          wypisywaniem kretynizmow na forum...
          Zenada
          Swoja zajadlosc moglbys wykorzystac w innym celu przecierz...
    • No cóż, pokolenie JPII - nic ująć nic dodać.
    • Więc wiesz, że Bóg- wg Biblii- dał człowiekowi wolną wolę...

O istnieniu Boga można wypowiadać się tylko w kwestiach wiary, więc
      napisanie "tzw. bozi nie ma i tyle" oprócz tego, że jest obraźliwe, to nie ma
      większego sensu, bo kwestia zależy TYLKO od wiary...

To nie są księżowskie bzdury- to jest zawarte w Biblii. A to, że się jest
      ateistą nie usprawiedliwia obrażania ludzi wierzących... jakkolwiek z definicji
      jest się ich wrogiem...
      --
      Nie, nie chcę wpływać i należeć!
      I tak beze mnie - o mnie - gra.
      Jednego nikt mi nie odbierze:
      Ja jestem ja! ja! ja!
      • ja nie jestem niczyim wrogiem

po prostu nie wierze w bozie.. w misia uszatka tez nie wierze w pszczolke maje
        tez nie

i tyle

:-)

wiara w cos nie sprawia , ze to cos istnieje

jak w tej kwestii cos zmienisz, chetnie sie przylacze

serio!

:-)
        • monster1972 napisał:

> wiara w cos nie sprawia , ze to cos istnieje

Również wiara, że jakiś byt nie istnieje nie dowodzi nieistnienia tegoż bytu.

• maruda.r napisał:

> monster1972 napisał:
            >
            > > wiara w cos nie sprawia , ze to cos istnieje
            >
            > ********************************
            >
            > Również wiara, że jakiś byt nie istnieje nie dowodzi nieistnienia tegoż bytu.
            > jakieś dowody istnienia tego twojego,,bytu" proszę.tylko nie opowieści sprzed
            kilku tysiecy lat wymyślane przy ognisku przez ludzi pasących bydło.
      • pogromca_smokow napisał:

> Więc wiesz, że Bóg- wg Biblii- dał człowiekowi wolną wolę...
        >
        > O istnieniu Boga można wypowiadać się tylko w kwestiach wiary, więc
        > napisanie "tzw. bozi nie ma i tyle" oprócz tego, że jest obraźliwe, to nie
        ma
        > większego sensu, bo kwestia zależy TYLKO od wiary...
        >
        >
        >
        > To nie są księżowskie bzdury- to jest zawarte w Biblii. A to, że się jest
        > ateistą nie usprawiedliwia obrażania ludzi wierzących... jakkolwiek z
        definicji
        >
        > jest się ich wrogiem...
        To twój bóg,światopogląd i książka.Dla ciebie święta,dla ateist-jedna z
        wielu.Tak jak ty czujesz sie obrażony twierdzeniem że Boga nie ma,ateista czuje
        się obrażany twierdzeniem,że jest.Nie zauważyłes ze to TY obrażasz
        niewierzących ciągłym gadaniem o swoim bogu,i narzucaniem innym swoich
        poglądów????
    • zed123 napisał:

> Pokolenie JP2 w akcji!

Błyskotliwością tej sentencji można by zdumieć nawet najtępszego muła. Równie
      dobrze można stwierdzić, że w Powstaniu Warszawskim brały udział osoby z
      pokolenia Hitlera lub Stalina.
    • >> Pokolenie JP2 w akcji! <<

Uświadom sobie wreszcie, że to my - katolicy mamy prawo do arbitralnego
      ustalania która młodzież przynależy do Pokolenia JP2, a która nie. Jeśli widzisz
      więc jakieś dobre uczynki w wykonaniu młodych ludzi, to jest to właśnie
      Pokolenie JP2. Jeśli zaś widzisz zdeprawowaną młodzież i chuliganów, to
      odpowiada za to Leszek Miller. Tak jak i za gradobicie i koklusz. Proste ?
      • joemama napisał:

> >> Pokolenie JP2 w akcji! <<
        >
        > Uświadom sobie wreszcie, że to my - katolicy mamy prawo do arbitralnego
        > ustalania która młodzież przynależy do Pokolenia JP2, a która nie. Jeśli
        widzis
        > z
        > więc jakieś dobre uczynki w wykonaniu młodych ludzi, to jest to właśnie
        > Pokolenie JP2. Jeśli zaś widzisz zdeprawowaną młodzież i chuliganów, to
        > odpowiada za to Leszek Miller. Tak jak i za gradobicie i koklusz. Proste ?
        zapomniałeś dodać ebolę
    • Szkoda, że Kaczyńskiemu nie udało sie przywrócić kary śmierci. Takich przypadków
      byłoby coraz mniej.
      ---------
      Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego...
      • dla katolikow winno byc jasne,ze kara smierci jest sprzeczna z wola Boga
        zapisana w Biblii - nie ma tu co dyskutowac.
        mozna natomiast za takie uczynki wprowadzic dozywocie,bez prawa wyjscia
        kiedykolwiek z wiezienia.tyle.
      • jak zwykle agresywne wypowiedzi na katolików; a może ci kolesie nie chodzili do
        kościoła, nie czytali Pisma; nawet nie może a na pewno;
        nie rozumiem co tak wszystkich denerwuje, wzbudza wrecz agresje, że ktoś wierzy
        w Boga? ze chodzi do kościoła - ja moich znajomych co są ateistami, czy
        buddystami nie obrazam; nieznajomych tez, wiec nie zycze sobie obrazania mnie i
        moich wspolwyznawcow, skoro ja tego nie robie wobec innych; ja nie moge
        odpowiadac za wszystkich katolikow jak i za nich nie mam zamiaru sie wstydzic -
        za siebie moge sie wstydzic;
        kazdy ma swoja wole a co do millerow i buzkow - to jest ich wina co sie dzieje w
        polsce bo maja gdzies ludzi;
        a co do kary smierci to ona nic by nie zmienila - kara smierci jest wybawieniem
        dla czlowieka - zastrzyk i koniec i luzik - mordercow i innych dewiantow do
        obozów pracy - niech buduja drogi, przytulki niech oddadza nam w jakims stopniu
        to co zabrali
        • miro79 napisał:

> jak zwykle agresywne wypowiedzi na katolików; a może ci kolesie nie chodzili
          do
          > kościoła, nie czytali Pisma; nawet nie może a na pewno;
          > nie rozumiem co tak wszystkich denerwuje, wzbudza wrecz agresje, że ktoś
          wierzy
          > w Boga? ze chodzi do kościoła - ja moich znajomych co są ateistami, czy
          > buddystami nie obrazam; nieznajomych tez, wiec nie zycze sobie obrazania mnie
          i
          > moich wspolwyznawcow, skoro ja tego nie robie wobec innych; ja nie moge
          > odpowiadac za wszystkich katolikow jak i za nich nie mam zamiaru sie
          wstydzic -
          > za siebie moge sie wstydzic;
          > kazdy ma swoja wole a co do millerow i buzkow - to jest ich wina co sie
          dzieje
          > w
          > polsce bo maja gdzies ludzi;
          > a co do kary smierci to ona nic by nie zmienila - kara smierci jest
          wybawieniem
          > dla czlowieka - zastrzyk i koniec i luzik - mordercow i innych dewiantow do
          > obozów pracy - niech buduja drogi, przytulki niech oddadza nam w jakims
          stopniu
          > to co zabrali
          trudno odpisć na zbitke prawdy i demagogii.I masz rację i nie.Jesteś
          niespójny.Jeśli ktoś ci mówi,że nie masz racji,albo nawet że jesteś według
          niego idiotą to nie jest wcale obrażanie cię tylko wyrażenie własnej opinii i
          oceny twojego poziomu umysłowego.
          Ciekawe,jakich to dewiantów miałeś na...myśli????
          • dewianci - pedofile, gwałciciele
          • oczywiscie ze jesli ktos powie ze nie mam racji to nie jest obrazanie mnie -
            tylko niech to udowodni :)
            jednak z tym ze ktos mnie nazywa idiota i nie jest to obrazanie sie nie zgodze -
            obrazaniem jest uzywanie wugarnych słow bez poparcia argumetami - jesli jestem
            idiota to chce wiedziec dlaczego i wtedy byc moze to zaakceptuje; nazwanie kogos
            idiota bez konkretnych argumentow jest tylko i wylaczniem argumentowaniem ad
            personam czyli tylko i wylacznie proba pozbawienia podstaw odpowiedzi
            przeciwnika, bo wtedy mozna sie tylko wkurzyc i zaczac bluzgac bo co mozna
            odpowiedziec na ataki personalne? udowodnij ze jestem idiota
            dewianci = gwałciciele, pedofile, wszelkiej maści mordercy, którym sprawia
            przyjemnosc sam fakt zadawania cierpienia
      • callafior napisał:

> Szkoda, że Kaczyńskiemu nie udało sie przywrócić kary śmierci. Takich
        przypadkó
        > w
        > byłoby coraz mniej.
        > ---------
        > Co masz zrobić dziś, zrób pojutrze, będziesz mieć dwa dni wolnego...
        jak na razie Kaczyńskiemu nie udało się nic po za psuciem.Nawet jak kradli z
        bratem księżyc,to im się nie udało
    • Takich powinno się likwidować.
    • zbrodnię tę popełniła wspaniała katolicka młodzież wychowana na encyklikach
      największego z wielkich, boga wojtyły.

--
      'Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co mu się
      podoba'
      Lech Wałęsa
    • ODERWANE GRANATEM OD PŁUGA PÓŁMÓZGIE MIĘŚNIAKI IDĄ NA DUPY DO DYSKOTEKI W
      REMIZIE. PRACA W POLU JEST CIĘŻKA, WIĘC W SOBOTĘ GDY KUR PORAZ OSTATNI ZAPIEJE
      PRZYCHODZI CZAS, ŻEBY SIĘ NAPIĆ I ROZERWAĆ. ZWIERZĘCE INSTYNKTY W NIBYUMYŚLE
      ĆWIERĆINTELIGENTA BIORĄ GÓRĘ NAD ZDROWYM ROZSĄDKIEM. POTEGOWANE SĄ CHĘCIĄ
      POKAZANIA SIĘ PRZED PANIENKAMI I KOLEGAMI - HONORU TRZEBA PRZECIEŻ STRZEC ZA
      WSZELKĄ CENĘ - W STADZIE MUSI BYĆ PRZYWÓDCA, TO ON RZĄDZI I MA PIERWSZY DOSTĘP
      DO DUP. NIE MOŻNA OKAZAĆ SŁABOŚCI, BO POWIEDZĄ, ŻE JESTEŚ FRAJER, NIEUDACZNIK,
      NIKT.
      • Analiza zachowania elektoratu po denaturacie potwierdza tezy warsiawiaka, az
        dziw bierze. Tylko stosowanie nazwy "polaczek" na ewidentne posowieckie
        nasienie, rozmnozone w krzakach pod ruskimi koszarami, nie ma uzasadnienia. No
        i praca w polu (jakakolwiek praca, zreszta) to nie jest ulubiona forma rozrywki
        popegieerowskich podludzi. Bekarty demokracji ludowej zajmuja sie tylko
        chlaniem piwa, szczaniem po murach i mordobiciem. Pora na deratyzacje polskiej
        prowincji, od wsi warsiawa zaczynajac. Proletariat zawsze wariat!
        • bezportek napisał:

> Analiza zachowania elektoratu po denaturacie potwierdza tezy warsiawiaka, az
          > dziw bierze. Tylko stosowanie nazwy "polaczek" na ewidentne posowieckie
          > nasienie, rozmnozone w krzakach pod ruskimi koszarami, nie ma uzasadnienia.
          No
          > i praca w polu (jakakolwiek praca, zreszta) to nie jest ulubiona forma
          rozrywki
          >
          > popegieerowskich podludzi. Bekarty demokracji ludowej zajmuja sie tylko
          > chlaniem piwa, szczaniem po murach i mordobiciem. Pora na deratyzacje
          polskiej
          > prowincji, od wsi warsiawa zaczynajac. Proletariat zawsze wariat!
          w tej ,,wsi" jest najwięcej twoich kolegów ze wsi i rodziny.Chcesz zostac
          sam????
    • ...sami się wybiją bez ingerencji osób trzecich.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.