Dodaj do ulubionych

P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.01, 11:08
bardzo nietaktowna i niegrzeczna w stosunku do P.Leppera./Linia specjalna/
Obserwuj wątek
    • bykk Re: do A.W 11.10.01, 12:03
      Gość portalu: A.W. napisał(a):

> bardzo nietaktowna i niegrzeczna w stosunku do P.Leppera./Linia specjalna/

Mam nadzieję,że jesteś młody(a)i mózg Ci się dopiero rozwija,bo inaczej
      nie mogę sobie wytłumaczyć tak durne stwierdzenie!
      pozdrawiam

• Gość: zxc Re: do bykk IP: *.siemens.pl 11.10.01, 15:00
        Wlos mi sie jezy na dupie jak czytam takie pierdoly. Lepper zostal z gruntu
        potraktowany jak ostatni debil i niemota. Zadawane pytania traktowaly o jakis
        pierdolach a nie o bierzacej sytuacji w kraju a chyba mozna ich zadac sporo do
        faceta ktorego partia osiagnela 3 wynik w wyborach?
        • Gość: ortograf Re: do bykk IP: 10.128.129.* / *.acn.pl 11.10.01, 15:50
          Gość portalu: zxc napisał(a):

> Wlos mi sie jezy na dupie jak czytam takie pierdoly. Lepper zostal z gruntu
          > potraktowany jak ostatni debil i niemota. Zadawane pytania traktowaly o jakis
          > pierdolach a nie o bierzacej sytuacji w kraju a chyba mozna ich zadac sporo do
          > faceta ktorego partia osiagnela 3 wynik w wyborach?

Z wszystkim się mogę zgodzić ale nie z pisaniem "bierzący"
          Wstyd, internet niczego nie usprawiedliwia.

• Gość: bykk Re: do zxc IP: *.chello.pl 11.10.01, 17:35
          Gość portalu: zxc napisał(a):

> Wlos mi sie jezy na dupie jak czytam takie pierdoly. Lepper zostal z gruntu
          > potraktowany jak ostatni debil i niemota. Zadawane pytania traktowaly o jakis
          > pierdolach a nie o bierzacej sytuacji w kraju a chyba mozna ich zadac sporo do
          > faceta ktorego partia osiagnela 3 wynik w wyborach?

Zxc,Lepper z gruntu,owszem zgadzam się z tobą.
          On nie musi być traktowany,on jest debilem politycznym i niemotą!
          Co do Twojego uwłosienia z tyłu,to jeśli masz ten jeden włos na tej swojej dupie
          i on Ci się jeży,to jedna rada: wyrwij go po prostu i po bólu(jeśli nie masz
          lustra,to służę adresem firmy sprzedającej lustra,nawet kryształowe)!!!
          pozdrawiam Cię ja bykk,któremu włosy z tyłu się nie jeżą mimo,że czytam Twoje
          posty!!!
          Czytając będziesz miał spokój!
    • Gość: modaR Re: P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica IP: *.radom.sdi.tpnet.pl 12.10.01, 11:20
      Gneralnie cieszę się , że jest pan Leper bo w poprzednim parlamencie było
      ogromnie nudno.Linia specjalna pokazała , że może być wesoło i
      kabaretowo.Jeszcze jakby ten chłop kogoś huknął jak Żyrynowski ?! Ale ubaw !!!
      A swoją drogą nie dziwię się tej ciemnocie wiejskiej , że idą za takim
      oszołomem.Dziwię się natomiast Wam drodzy internauci.Czyż nie zauważacie , że
      on jak nie potrafi odpowiedzieć na kłopotliwe pytania to albo rozmówcę próbuje
      zakrzyczeć , albo go obraża , albo odpowiada jak sławny Stan Tymiński ( wie że
      gdzieś dzwoni... )Zauważcie , że on odpowiada to co Wy chcecie usłyszęć.Jest to
      nic innego jak w perfidny sposób wykorzystanie socjotechniki do celów
      politycznych.Na ten temat pisała Wyborcza cytując osoby od public relacion
      zatrudnione przez Lepera.Zauważcie w jaki sposób próbuje zmieniać Polskę?Stojąc
      z boku i krzycząc.A póżniej jak się nie uda to powie , że go nie dopuścili do
      rządzenia.Istny cynik i demagog bez skrupułów.Drugi Wałęsa, który potrafi tylko
      burzyć.Ale w dobie wypalenia się naszej śmietanki kabaretowej ( Pietrzek ,
      Dłużewski , Kryszak , Daniec , że nie wspomnę o proeseldowskim Rewińskim )
      Leper może być.Zawsze dobrze jest pośmiać się.
      • Gość: fall czy wy jestescie rabnieci czy tylko chorzy? IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 13.10.01, 01:20
        czajkowska odnosi sie tak do kazdego polityka i to nie jets nic zlego bo na tym
        wlasnie polega parca dziennikarza a ze jest wyniosla no to trudno - choc ja
        mysle ze jest w sam raz - monika olejnik jest normalnie chamska i nikt jej nie
        wyrzuca tego tylko wszyscy mowia o jaka dobra dzinnikarka....
        a czajkowska jest moim zdaniem o niebo lepsza od niej bo ma duza kulture i
        potrafi wrobic w cos polityk a tak zeby on nieswiadomie sie wkopal...
        • Gość: A.W. Re: P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.01, 11:42
          Gość portalu: gia napisał(a):

> 1. Stara jeszcze chyba aż tak nie jest, choć to może kwestia preferencji.
          > 2. Niegrzeczna? nie bardziej od A.W. formułującego takie tezy...
          > 3. Ale pudernica? To znaczy, że ma zawsze perfekcyjny makijaż czy jak bo nie
          > rozumiem?
          > Wniosek jeden się nazywa: mój drogi jesteś chyba na poziomie swego idola
          > Leppera!
          Ty czlowieku myslisz kategoriami "świnki niewydymki ",dlaczego próbujesz poniżyc
          polityka majacego dosc dużą reprezentacje w Sejmie,wielu w historii bylo
          genialnych polityków bez wiekszego wyksztalcenia/Walęsa,Witos.../a co do
          P.Czajkowskiej dodam- żle uczesana i zle ubrana -intelektualne "O-"pytania czyta
          ze sterty papierów,żadnego nie zadaje wprost/niech nauczy sie od p,Kinga/-Pa
          Kochanie!
          • Gość: gia Re: P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica IP: *.tychy.sdi.tpnet.pl 14.10.01, 22:04
            Gość portalu: A.W. napisał(a):

> Gość portalu: gia napisał(a):
            >
            > > 1. Stara jeszcze chyba aż tak nie jest, choć to może kwestia preferencji.
            > > 2. Niegrzeczna? nie bardziej od A.W. formułującego takie tezy...
            > > 3. Ale pudernica? To znaczy, że ma zawsze perfekcyjny makijaż czy jak bo n
            > ie
            > > rozumiem?
            > > Wniosek jeden się nazywa: mój drogi jesteś chyba na poziomie swego idola
            > > Leppera!
            > Ty czlowieku myslisz kategoriami "świnki niewydymki ",dlaczego próbujesz poniży
            > c
            > polityka majacego dosc dużą reprezentacje w Sejmie,wielu w historii bylo
            > genialnych polityków bez wiekszego wyksztalcenia/Walęsa,Witos.../a co do
            > P.Czajkowskiej dodam- żle uczesana i zle ubrana -intelektualne "O-"pytania czyt
            > a
            > ze sterty papierów,żadnego nie zadaje wprost/niech nauczy sie od p,Kinga/-Pa
            > Kochanie!
            Ojejej, już nie wynoś Leppera pod niebiosa porównując go z Witosem, czy Wałęsą,
            bo oni czegoś dokonali, Lepper na razie niczego oprócz blokad paru dróg. I tu nie
            chodzi o wykształcenie tylko dotychczasowe dokonania, które w przypadku twego
            idola kończą się w sądach. A biednemu społeczeństwu należy tylko współczuć, bo
            jest tragicznie jeśli wybiera ono takich kryminalistów (np. Danuta Chojarska) na
            posłów! A Czajkowska to bardzo dobra dziennikarka, większość polityków ją szanuje
            i telewidzów też skoro jej programy osiągają taką oglądalność!!! pozdrawiam

• Gość: Sławek Re: P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 13.10.01, 15:15
      Jeśli jest tu jakaś inteligentna osoba to musi przyznać, że Czajkowska
      zachowała się na poziomie. Ja na jej miejscu po hamskim zachowaniu Leppera od
      razu bym go wyprosił ze studia. Ale nie jestem dziennikarzem no i wg Leppera
      jest on jej pracodawcą, bo płaci abonament telewizyjny.W to ostatnie raczej
      wątpię, mając na względzie,że niepłacenie umieścił na sztandarze swej , pożal
      się Boże, Partii.
      Zaszokował mnie natomiast wynik głosowania. Prymitywy górą. Chociaż
      podejrzewam, że Lepper zlecił swoim wielbicielom wydzwanianie non stop.
    • Gość: menel Re: P.CZAJKOWSKA-stara niegrzeczna pudernica IP: 192.168.0.* / *.szpital.olkusz.pl 14.10.01, 03:19
      Panna Czjkowska jest ewenementem w naszej zaprzedanej telewizorni, nie dość że
      jest bardziej kostyczna niż 15 R-Modlińskich - słowem zero kobiety ( juz to
      budzi me współczucie) to jako dziennikarka jest to zero pod kreską.
      Jej "obiektywizm" znamy -smiechu warte !!!!!! zarzuty że Lepper był chamski są
      smieszne, bo to właśnie "nasze drewno ekranowe" było w tym programie żenująco
      chamskie iwprost głupie. Na oko widac że "kobieta" nie ma tego co każda inna ma
      choć raz w tygodniu po sobotnim filmie...To że przeciętny widz odbiera Leppera
      jako chama - jest dowodem urobienia przez nieobiektwne media- szkoda mi was
      patafiany. Polityk nie musi mieć profesorskiej urody, która vide choćby na
      przykładzie Św.pamięci Geremka nie jest gwarantem braku wrodzonego
      chamstwa.Polska jest juz sprzedana i skończona- od kilku lat zaczął sie nasz
      lot koszący w dół i nikt nas przed katastrofą nie uchroni nawet Miller ze swita
      swoich przydupasów.Pozdrawiam wszystkich którzy wierzą w Leppera. Czajkowskiej
      życzę większego biustu i mniejszych pleców....
      frugo3@hoga.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka