Dodaj do ulubionych

Dlaczego przyszlo mi zyc w kraju fanatykow ?

28.05.06, 21:52
Mam 25 lat jestem dobrym czlowiekiem. Nie chodze do kosciola bo wszystkie te chodzenia po
wodzie, dziewice rodzace dzieci i inne umierania i wstawania sa dla mnie malo realne. Zamiast
wierzyc zajmuje sie praca nad soba i pomaganiem innych. Nie wierze w Boga, nie uznaje kleru ten
temat nie istnieje. Wszyscy duchowni, ktorych spotykalem w zyciu to kretyni, ktorzy nie potrafili
odpowiedziec mi na pytanie dlaczego skoro nikt nie widzial Boga niektorzy sa tak przekonani o jego
obecnosci. Fali radiowej nie widac ale wlaczasz radio i slyszysz, tutaj nie ma nic. Nie moge pojac
totalnego braku szacunku dla takich osob jak ja, dlaczego jestesmy zewszad atakowani transmisjami
z papieskiej pielgdzymki, dlaczego musze ogladac belkoczaca gloe panstwa, ktora mowi o B16 jak o
najwiekszym skarbie Polski ( on ma reprezentowac wszystkich polakow ). Dlaczego musze ogladac
rozmodlony narod, dlaczego w piatek nie moglem zalatwic kilku spraw, poniewaz z kompletnie
niezrozumialego dla mnie powodu wiele instytucji bylo zamknietych ( tak wiem, prywatne moga robic
co chca, ale dopoki takie sytuacje beda mialy miejsca nie zycze sobie slyszec ze w kraju jest kiepska
sytuacja ). Dlaczego widze na ulicach zolte flagi a nie widze flag USA kiedy w Polsce przebywa G.Bush
? Dlaczego samolot z Benedyktem jest obserowany jeszcze 3 minuty po starcie a nie moge ogladac
startujacego samolotu z ukochanym U2 na pokladzie po pobycie w Polsce ? Czy ktos moze mi
napisac odpowiedz na te pytania ? Bez jadu, zlosliwosci i zgryzoty. Nie chce zyc w takim miejscu, ale
tutaj sie urodzilem i mam prawo wyrazac opinie nt tego miejsca ( to dla tych, ktorzy powiedza zebym
sie wyprowadzil jak mi sie nie podoba - tak nie podoba mi sie ale zanim sie wyprowadze chce
wiedziec dlaczego zeby czuc sie lepiej musze zmieniac miejsce ).
Jak to mowicie "Z Panem Bogiem" czy jakos tak...
Edytor zaawansowany
  • adam81w 28.05.06, 21:54
    lolek nie jestes sam . Jest nas wielu . Mysle ze za pare lat ten fanatyzm
    padnie . i jeszcze kaczynski w tv . wstyd zeby tak poddanczo wypowiadal sie o
    jakiejs innej glowie panstwa .
  • w11mil 28.05.06, 22:00
    niezły zawodnik ale, moim zdaniem, do emerytki jeszcze mu troche brakuje
    (chyba ze sobie ktos robi okrutne jaja z Młodego, Wykształconego Mieszkańca
    Wielkiego miasta)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka