Dodaj do ulubionych

Wszystkim atakującym Grzegorza Brauna

20.04.07, 14:32
jako "nieznanego publicystę" (sic!), który coś tam sobie wymyślił:

Grzegorz Braun jako pierwszy ujawnił prawdę o podłej, niszczącej życie i wsadzającej do paki
przeszłości agenturalnej "hrabiego" Dzieduszyckiego. Reportażu na ten temat nie puścił, bo
schorowany Dzieduszycki błagał go o to i przysiągł, że sam się przyzna.

Grzegorz Braun jako pierwszy opublikował stenogramy z tajnych negocjacji Lecha Wałęsy z dwoma
peerellowskimi pułkownikami, gdzie Wałęsa mówi m.in., że "już od dziesięciu lat nic wam nie
podpisuję".

A kim jest Miodek? Kolejnym zakłamanym członkiem zakłamanej grupki mieniącej się elitą.
Obserwuj wątek
    • mysz_polna5 Re: Wszystkim atakującym Grzegorza Brauna 20.04.07, 23:30
      tw.miodek napisał:

> jako "nieznanego publicystę" (sic!), który coś tam sobie wymyślił:
      >
      > Grzegorz Braun jako pierwszy ujawnił prawdę o podłej, niszczącej życie i
      wsadza
      > jącej do paki
      > przeszłości agenturalnej "hrabiego" Dzieduszyckiego. Reportażu na ten temat
      nie
      > puścił, bo
      > schorowany Dzieduszycki błagał go o to i przysiągł, że sam się przyzna.
      >
      > Grzegorz Braun jako pierwszy opublikował stenogramy z tajnych negocjacji
      Lecha
      > Wałęsy z dwoma
      > peerellowskimi pułkownikami, gdzie Wałęsa mówi m.in., że "już od dziesięciu
      lat
      > nic wam nie
      > podpisuję".
      >
      > A kim jest Miodek? Kolejnym zakłamanym członkiem zakłamanej grupki mieniącej
      si
      > ę elitą.

55555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

Miodek sam sie przyznal do pieciokrotnych kontaktow z eSBe. I na tym moznaby
      skonczyc.
      Natomiast, jesli juz idziemy na calosc, i oskarzamy sie publicznie, to warto
      tez poznac tresc tych 'kontaktow'.
      Bo samo spotkanie i zlozenia sprawozdania z pobytu zagranicznego, nie bylo i
      nie moze byz czynem hanibnym.
      Miodek ma cos za uszami. I pewnie dlatego tak wrzeszczy / tak z logiki wynika/.
      Od profesora tej marki, nalezy wymagac bardziej godnego zachowanie. Czy zadam
      zbyt wiele?
        • mysz_polna5 Re: Od M.Giertycha zażądaj potępienia stanu wojen 20.04.07, 23:44
          zablokowany1 napisał:

> to wyjdziesz na jeszcze większego durnia jak ta banda Giertychów gdzie jeden
          z
          > nich bral szmal od Jaruzelskiego za doradzanie...w staniej wojennym.

55555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555555

Czy wy towarzyszu, upss /sorry/ nie popadliscie w przesade?
          Chyba starszy ~ czyli senior G., byl doradca WRON, czy jak ja tam zwal. Ale to
          chyba juz bylo po zakonczeniu stanu wojennego?
          Wiec jesli to ja mam racje, choc w tej chwili odpowiadam bez zagladniecia do
          zrodel pisanych, bo z autopsji zbyt wiele nie pamietam, to wydaje mnie sie, ze
          to jednak wy bezczelnie klamiecie. Giertychowie moimi faworytami nie sa, i nie
          ich w tym przypadku bronie. Moia faworytka jest zwykla ludzka uczciwosc, czym
          tez jest i wypowiedz na fk. Ot co!
        • 3promile Re: Miodek nie wrzeszczy 20.04.07, 23:54
          Nieprawda, przedstawił. Każdy, nawet średno uzdolniony psychoterapauta,
          zauważyłby podczas tej krótkiej telewizyjnej zajawki charakterystyczne cechy
          pewnego rozwarstwienia osobowości niespełnionego twórcy Brauna. Akademicki
          przypadek.
          --
          3‰
          • mysz_polna5 Sami wroze i wrozbitki:)))? 21.04.07, 00:12
            3promile napisał:

> Nieprawda, przedstawił. Każdy, nawet średno uzdolniony psychoterapauta,
            > zauważyłby podczas tej krótkiej telewizyjnej zajawki charakterystyczne cechy
            > pewnego rozwarstwienia osobowości niespełnionego twórcy Brauna. Akademicki
            > przypadek.

I po raz kolejny pytam. Skad i dlaczego ta miododajna zadyma?
            Miodek wiedzial, ze 5-c razy zgrzeszl:))) Powinien byc przygotowany, ze sprawa
            sie 'rypnie' i przygotowac sie na przyjecie tego z godnoscia. A tu jakies
            malpie piski i wrzaski przez caly dzien sie odbywaja.

I wszystko wskazuje na to, ze z wiekszym umiarem zachowuje sie dziennikarz!
            Czy rzeczywistosc mozna zakrzyczyc?

Piec [5]x , jak powiedzial sam pan Miodek, mial rozmowy z eSBe. Rozmowy, czy
            tez kontakty nie sa hanba. Kazdy dorosly Polak, zyjacy w tamtych czsach, to
            rozumie i nie potepi. HANBA, moze byc tylko tresc tych rozmow.

Qrwa, obroncy Miodka, zagluszaja sens tego wydarzenia ~ niczym komuchy
            WE:)))))))))))))))))

• rlogin Chodzi o tego reżysera od "plusów minusów"? 20.04.07, 23:43
      Rzeczywiście, jako publicysta jest raczej nieznany. Ja go nie znam, moja rodzina
      go nie zna, moi znajomi go nie znają i nawet Google go nie zna (od tej strony).
      Dla mnie zatem jest nieznany. Dla Ciebie jest zapewne znany, bo wygląda na to,
      że to jakiś Twój znajomy. A prof. Miodka znamy wszyscy: ja go znam, moja rodzina
      go zna (choć nie osobiście), moi znajomi go znają (niektórzy osobiście), Google
      go zna i nawet Ty go znasz - więc jest znany.
      Z historii znamy chyba (domniemanie, że Ty też) wiele takich przypadków, kiedy
      ktoś nieznany chce być znany. Taki ktoś może chcieć na przykład spalić coś
      wielkiego i znanego, żeby mówili, że to on to spalił, albo zabić jakiegoś
      prezydenta, albo oczernić kogoś ważnego.
      A z tą grupką to chodziło Ci o profesorów mianowanych? Mnie też to trochę
      irytuje, kiedy o Lechu Kaczyńskim mówią "profesor" chociaż on takiego tytułu
      nigdy nie otrzymał, więc nie może należeć do tej samej grupki, co profesor Miodek.

Pozdrawiam...

tw.miodek napisał:

> jako "nieznanego publicystę" (sic!), który coś tam sobie wymyślił:
      >
      > Grzegorz Braun jako pierwszy ujawnił prawdę o podłej, niszczącej życie i wsadza
      > jącej do paki
      > przeszłości agenturalnej "hrabiego" Dzieduszyckiego. Reportażu na ten temat nie
      > puścił, bo
      > schorowany Dzieduszycki błagał go o to i przysiągł, że sam się przyzna.
      >
      > Grzegorz Braun jako pierwszy opublikował stenogramy z tajnych negocjacji Lecha
      > Wałęsy z dwoma
      > peerellowskimi pułkownikami, gdzie Wałęsa mówi m.in., że "już od dziesięciu lat
      > nic wam nie
      > podpisuję".
      >
      > A kim jest Miodek? Kolejnym zakłamanym członkiem zakłamanej grupki mieniącej si
      > ę elitą.
      • gryziec Re: Chodzi o tego reżysera od "plusów minusów"? 21.04.07, 00:09
        Tak, o tego właśnie - tu film:
        video.google.pl/videoplay?docid=216725698588181980
        Mi to wygląda na sprawę rodzinną. Grzegorz, syn znanego reżysera teatralnego
        Kazimierza Brauna, pochodzi z ultrakatolickiego domu. Mieszkają we Wrocławiu.
        Ale ... w 1985 roku, rodzice z najmłodszą córką wyjeżdżają na stałe do Stanów.
        We Wrocławiu zostaje 18-letni Grzegorz i jego siostra. Druga połowa lat 80. to
        pasmo sukcesów telewizyjnych wrocławskich gwiazd - m.in. Dzieduszyckiego i
        Miodka. świeżo upieczony reżyser Grzegorz Braun, syn znanego ojca, nie ma szans
        na zaistnienie w mediach. Wiadomo - układ.
        Ale nadszedł czas na zemstę za stracone lata (i brak talentu).
        Nie zdziwiłoby mnie, gdyby wybitny lustrator Grzegorz Braun był też zamieszany
        w akcję uwalniania wrocławskiego ZOO od p. Gucwińskich.
    • mmikki a ojca już Grzegorza Brauna zlustrował? 21.04.07, 12:14
      Grzegorz Braun, beztalencie, które aby zaistnieć musi kogoś skrzywdzić (syndrom
      seryjnego mordercy powiadamiającego o swych ofiarach media)

ojciec nie wart zlustrowania?
      www.filmpolski.pl/fp/index.php/111512
      --
      "SBecy... pokazali mi zeznania podpisane nazwiskiem Antoniego Macierewicza.
      Pisałam o tym w „Życiu Warszawy” po ogłoszeniu w Sejmie tzw. listy Macierewicza.
      Nie doczekałam się wówczas żadnej odpowiedzi ze strony Macierewicza." Prof.
      Hanna Świda dla Dziennika

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka