Dodaj do ulubionych

podobno zmarł Humer

IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:09
z Gazety Polskiej
Obserwuj wątek
    • Gość: Woland Re: podobno zmarł Humer IP: *.tpi.pl 29.11.01, 20:13
      Jeśli to prawda, to szkoda tylko, że zabrał swoje tajemnice do grobu. Podobno
      wiedział, zbrodniarz jeden, niejedno...Powinienem być chrześcijaninem, ale
      jakoś nie mogę w stosunku do tej bestii...mam nadzieję, że kociołek z gorącą
      smołą diabli już w piekle nastawili mu na kąpiel
      • Gość: Ogorek Re: podobno zmarł Humer IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.01, 20:32
        Gość portalu: Woland napisał(a):

> Jeśli to prawda, to szkoda tylko, że zabrał swoje tajemnice do grobu. Podobno
        > wiedział, zbrodniarz jeden, niejedno...Powinienem być chrześcijaninem, ale
        > jakoś nie mogę w stosunku do tej bestii...mam nadzieję, że kociołek z gorącą
        > smołą diabli już w piekle nastawili mu na kąpiel

Ja jestem Ogorek - czy calkiem zielony - i w dodatku do mojego koloru nawet nie
        mam pojecia kto to byl Humer.
        Domyslam sie, ze osoba to ogolnie nielubiana - jego nazwisko przewijalo sie co
        jakis czas tez na tym forum. Dlaczego go nie lubicie?

Ogorek Ciekawik
        • Gość: waldi Re: podobno zmarł Humer IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 20:48
          były dyrektor departamentu śledczego bezpieki, (7,5 lat za znęcanie się nad
          więźniami). Jeśli taka nie opowiadał ci jak znajdywał kolegów co niby sami się
          powiesili, albo z przestrzeloną głową albo nie powiedzieli mu nie mogąc go
          jakoś ukatrupić: "i tak cię chuju zajebiemy". Jeśli nie wiesz o wsparciu mafii
          przez SB, rocznych odsiadkach bez wyroku i sądu, zwłokach odkopywanych na
          tyłach placówek SB to bezpieka nie jest dla Ciebie niczym szczególnym
            • Gość: Ogorek Re: podobno zmarł Humer IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.01, 20:57

> Nie irytuj się waldi. To Ogorek-prowokator dla zgrywy. Ale Ogorku z Humerem
              > nieco żeś przegiął. Kazdy naród ma miejsca ciemne, każdy swoje demony. I w
              > Polsce jednym z takich demonów był (chyba już w czasie przeszłym) Humer.

Serdecznie dziekuje za uprzema ocene nmoich mozliwosci. Domyslam sie, ze zrobilem
              polityczny blad...
              Ale cholera nie znam Humera (znowu sie rymlo).
              Moze dlatego,ze gdy szereg ciekawostek wychodzilo w kraju na swiatlo dzienne,
              mnie tam akurat nie bylo...

Ogolek Wedrowniczek
          • Gość: Ogorek Re: podobno zmarł Humer IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.01, 20:53
            Gość portalu: waldi napisał(a):

> były dyrektor departamentu śledczego bezpieki, (7,5 lat za znęcanie się nad
            > więźniami). Jeśli taka nie opowiadał ci jak znajdywał kolegów co niby sami się
            > powiesili, albo z przestrzeloną głową albo nie powiedzieli mu nie mogąc go
            > jakoś ukatrupić: "i tak cię chuju zajebiemy". Jeśli nie wiesz o wsparciu mafii
            > przez SB, rocznych odsiadkach bez wyroku i sądu, zwłokach odkopywanych na
            > tyłach placówek SB to bezpieka nie jest dla Ciebie niczym szczególnym
            >

Jak wspomnialem - nazwisko Humer slyszalem - ale kontekstu nie znalem (znowu sie
            rymlo...).

Z drugiej strony nie jestem jakby znawca UB - ale mam pytanie, czy Humer byl
            przedstawicielem mniejszosci (n.p. ukrainskiej, zydowskiej, niemieckiej) czy tzw.
            czystym Polakiem (jak n.p. Dzierzynskij).

Ogorek Analityk
              • Gość: Ogorek Re: podobno zmarł Humer IP: *.dip.t-dialin.net 29.11.01, 21:12

> Ogorek-prowokatorku!!! Skurwysyństwo i zbrodnia nie mają narodowości! Ważne, że
                > mordował, nieważne, skąd był (nb.pochodzenie chłopskie "klasowo swojski" jak mu
                > napisano kiedyś ponoć w opinii służbowej)

Jestem tego samego zdania - ale nie da sie ukryc, ze mnie to interesuje.
                Hobbysta jestem - czyli jestem za, a nawet i po walesowemu.
                Jaki ten pan ma zyciorys?

Ogorek Prowokator Homerski

• Gość: waldi do Woland IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 21:04
              Znam prawie osobiście człowieka, który tak znajdywał kolegów itd. Ma chyba ok
              70 lat i nawet własnemu synowi nie chce opowiadać bo się boi. Można wierzyć lub
              nie, zresztą czy ja mówię coś nowego?
              Ogórek: wiem do czego pijesz. Nie wiem, ale jeśli o to chodzi to kolejna śmierć
              na którą anse czekają jest Urban. Nie dziwię się.
              • Gość: Janusz2 Re: do Woland IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.11.01, 23:25
                Gość portalu: waldi napisał(a):

> Znam prawie osobiście człowieka, który tak znajdywał kolegów itd. Ma chyba ok
                > 70 lat i nawet własnemu synowi nie chce opowiadać bo się boi. Można wierzyć lub
                >
                > nie, zresztą czy ja mówię coś nowego?
                > Ogórek: wiem do czego pijesz. Nie wiem, ale jeśli o to chodzi to kolejna śmierć
                >
                > na którą anse czekają jest Urban. Nie dziwię się.

Po 1989 r. ukazały się wspomnienia z okresu powojennego gen. Stanisława
                Skalskiego.
                Gen. Skalski to as polskiego lotnictwa, walczył w Wielkiej Brytanii.
                Spośród polskich pilotów miał największą liczbę zestrzeleń samolotów niemieckich.

Po wojnie wrócił do Polski. W krótkim czasie został oskarżony w jednym z licznych
                procesów o szpiegostwo.

Humer był jednym z katów z Rakowieckiej, których gen. Skalski w swoich
                wspomnieniach wymienił z nazwiska.
        • Gość: waldi Re: Małgoś IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 30.11.01, 20:18
          Pamięta Gazeta Polska, którą czytam od niedawna. I chyba się przerzucę. Nie
          trawię OK dla Kiszczaka i NIE dla Maleszki, OK dla Jaruzelskiego i NIE dla
          Kaucza. Jak Wyborcza pomoże ukatrupić Rzepę to o UB usłyszymy jeszcze mniej.
          Do Karola - boję się, że mnie namierzą. Co ja tam taki mały miś :-)
        • Gość: GMR Re: podobno zmarł Humer, niech zyje Humer... IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 30.11.01, 21:28
          Zarzuca mu się bicie torturowanie trwałe okaleczanie przesłuchiwanych w czasie
          śledztw, wielu w ten sposób przesłuchiwanych nie przeżyło tych tortur.
          Dokładnie nie pamiętam ale o tym mówiła ostatnio TV PULS... Kulig słynął
          podobnie jak Humer z wyjątkowego okrucieństwa. Kulig też się stawia wszystkim
          naokoło i jak moze ubliza każdemu a nade wszystko robi wszystko by storpedować
          swój własny proces. Robi to w sposób godny nawet samego Leppera!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka