Dodaj do ulubionych

Olejnk przeniosla Palikota do PIS

16.07.09, 22:09
Dzisiaj w Kropce nad i... Olejnik postanowila przebic wpadki Jarkacza i przedstawila widzom Palikota jako czlonka Prawa i ...
A tak sie smiala z JarKcza a dzis sama dala d... i to na antenie swojego programu.
Olejnik = Porazka.

Gościem Kropki nad i jest dzisiaj Janusz Palikot, poseł Prawa i...
--
HITY LATA
Edytor zaawansowany
  • rickky 16.07.09, 22:13
    xenocide napisał:

> A tak sie smiala z JarKcza a dzis sama dala d... i to na antenie swojego progr
    > amu.

No to powinno PiSowi poparcie raptownie wzrosnąć, co najmniej tak, jak spadło po
    owej wpadce Jarkacza
    --
    Dziękuję za uwagę
  • xenocide 16.07.09, 22:18
    rickky napisał:

> xenocide napisał:
    >
    > > A tak sie smiala z JarKcza a dzis sama dala d... i to na antenie swojego
    > progr
    > > amu.
    >
    >
    > No to powinno PiSowi poparcie raptownie wzrosnąć, co najmniej tak, jak spadło p
    > o
    > owej wpadce Jarkacza

PO czym ma wzrosnac po sztucznym penisie ktorym sie Palikot reklamowal z braku
    wlasnego ;-)

--
    HITY LATA
  • rickky 16.07.09, 22:22
    xenocide napisał:

> PO czym ma wzrosnac po sztucznym penisie ktorym sie Palikot reklamowal z braku
    > wlasnego ;-)

W polityce liczy się skuteczność, zapamiętaj to sobie.

--
    Dziękuję za uwagę
  • hrabia.mileyski 16.07.09, 23:09
    Przypadkiem oglądałem - obejrzałem do końca, bo sytuacja rozwijała się dość nieoczekiwanie, ale i ciekawie.
    Tego, co was tak zaabsorbowało własciwie nie zauważyłem, za to coraz szerzej otwierałem oczy widząc, jak Olejnik z nadzwyczajną skutecznością wgniata Palikota w ziemię.
    Całkiem biedak był wytrącony z pantałyku i tłumaczył się jak zaskoczony przed tablicą gimnazjalista.
    Bańka pękła, Palikot obnażył swoje prawdziwe możliwości i (niestety, niezbyt wysokich lotów) intelekt.
    Poza wszystkim okazuje się, że w zakresie realnej polityki orientuje się nadzwyczaj słabo.
    No cóż, jeśli się wybrało rolę showmena to i na nic innego widać nie ma czasu.
    Tyle, że zdaje się, że nie po to wybiera się posłów.
    Dzisiejsza audycja pokazała, jaką pomyłką był wybór co poniektórych (w tym rzecz jasna Palikota) do parlamentu.
    Zwalczanie opozycji i medialny show to jednak zupełnie coś innego, niż poważna praca nad sprawami państwa.
    Może gawiedzi to pasuje, ale można, posiłkując się hasłem pewnego znanego dziennikarza, spytać "a co z tą Polską?" panowie "posłowie".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka