Dodaj do ulubionych

Sokolnicki-Woźnicka

17.10.14, 12:04
wynik tego meczu poznamy za miesiąc.
Listy kandydatów na radnych pokazują, że tzw "opozycja" się nie dogadała, kandydaci będą rywalizować w okręgach między sobą. Szkoda.
Edytor zaawansowany
 • psychomaszyna 17.10.14, 14:56
  Opozycja nie przemyślała kto w jakim okręgu jednomandatowym startuje, przez co sama pozbawiła się części.
  Dobrze, że burmistrz Sokolnicki ma jedną (chyba?) kontrkandydatkę. Będzie się musiał sporo powysilać - czytaj - pójdzie kasa na kiełbasę wyborczą, imprezy dla poszczególnych grup wyborców, może pojawią się nawet jakieś ambitniejsze obietnice wyborcze z jego strony.
  W aspekcie wyścigu na stanowisko burmistrza może być ciekawie.
 • jestemzserocka 17.10.14, 20:03
  Zaczną się również zakupy w sklepach lokalnych, jak przed ostatnimi wyborami.
 • psychomaszyna 19.10.14, 08:51
  Z całym szacunkiem dla obecnej kontrkandydatki i dla Pani Justyny, ale najlepszym kontrkandydatem dla burmistrza Sokolnickiego byłby Pan Mirosław Pakuła. Wszystko przemawia za nim - poziom człowieka, doświadczenie. Szkoda, że nie kandydował, bo burmistrzowi byłoby bardzo trudno.
 • tuitam200 19.10.14, 11:00
  Tak bardzo szkoda, zaraz się popłaczę
 • mariannajeden 18.10.14, 08:45
  Również uważam, że opozycja powinna się dogadać i wystawić jednego kandydata. Rozbijanie głosów pomoże wygrać obecnym włodarzom. Mieszkańcy będą mieli kolejne stracone 4 lata.
 • jestemzserocka 18.10.14, 16:36
  Do wyścigu o fotel burmistrza dołączyła również p. Justyna Matuszewska. Wg mnie jest to strzał w stopę opozycji, bo sama p. Woźnicka miałaby może jeszcze spore szanse, ale teraz głosy rozłożą się na obie panie. Możemy się spodziewać kolejnej kadencji obecnego włodarza...
 • verso.5 18.10.14, 17:19
  Przy takim układzie to jest pewne! Nie ma się co łudzić!
 • gumowy-mlotek 18.10.14, 18:23
  nie do końca się zgodzę. Uważam, że obie mają większe szanse "wyszarpać" więcej głosów "przeciw" burmistrzowi. Kluczową kwestią jest doprowadzenie do drugiej tury. Później wszystko jest możliwe. Dlatego ważne żeby ludzie, którzy uważają że w naszej gminie dzieje się źle i nie chcę kontynuacji polityki obecnych władz - zmobilizowali się i poszli do wyborów. Zwolennicy burmistrza pójdą do wyborów na pewno.
 • mellaverde 18.10.14, 20:27
  to nie jest strzał w stopę, a celowa robota Sokolnickiego, który dogadał się z matuszewską i jej komitetem. proste i oczywiste.
 • serocknatak 18.10.14, 21:01
  > to nie jest strzał w stopę, a celowa robota Sokolnickiego, który dogadał się z
  > matuszewską i jej komitetem. proste i oczywiste.

  Pani Moniko B., niech się Pani zajmie swoją kampanią w Zegrzu. Reszty nie skomentuję...
 • mellaverde 18.10.14, 21:44
  żal.... żal jak dorośli nie potrafią zachować się z klasą. wywoływania imiennie nie skomentuję.
 • 40mamcia 24.10.14, 15:19
  Dobre smile
 • gumowy-mlotek 18.10.14, 21:14
  no właśnie i takie wypowiedzi szkodzą zarówno jednej jak i drugiej stronie, a bardzo pomagają burmistrzowi. Weźcie się zastanówcie co robicie, bo kolejne 4 lata będziecie dalej działać ( a raczej próbować działać - jak do tej pory) w opozycji, a co najgorsze zawiedziecie swoich wyborców i ludzi, którzy liczą, że W KOŃCU coś się w tej gminie zmieni!
 • sonim1 18.10.14, 21:20
  zgadzam się z mellaverde, matuszewska , która była w opozycji sprzedała się sokolnickiemu i to tanio, liczy że sokolnicki wywiąże się z danych jej obietnic, nigdy, to kłóci się z jego naturą. Matuszewska zostanie na lodzie, nie będzie ani radną, a tym bardziej burmistrzem. Teraz mieszkańcy całej gminy, nie tylko mieszkańcy Serocka czas się ruszyć 16 listopada i oderwać urzędującego pana od ZŁOTEGO KORYTA,
 • psychomaszyna 19.10.14, 08:48
  Gdzie się sprzedała? Informacje na stronach PKW mówią co innego, jak dotychczas. Dopóki nie ma faktów, to jest czcza dyskusja i bicie piany.
 • serocknatak 18.10.14, 20:57
  A ja się nie zgodzę. To, że ktoś jest przeciwnikiem Sokolnickiego wcale nie oznacza, że zaraz zagłosuje na Woźnicką. Uważam, że trzech kandydatów to większe szanse na drugą turę, a wtedy może zdarzyć się wszystko. Marzenia o tym, aby Woźnicka wygrała w pierwszej turze są tak samo realne, jak reelekcja pani wójt Muniak w Jabłonnie.
 • mellaverde 18.10.14, 21:47
  ojj i znowu brak klasy. brudny PR.. sieganie do miejsca pracy kontrkandydata.
 • sonim1 18.10.14, 22:18
  mellaverde, przecież tylko na to ich stać, na brak klasy, honor to termin im nie znany, bez brudów, układania się przegraliby 20 lat temu. Woźnicka to pierwszy mocny kontrkandydat i to należy wykorzystać. Jest szansa by odsunąć pana, Matuszewska odpada, bo co to za kontrkandydat - strata głosu jedynie, więc pozostaje Woźnicka tylko ona ma szanse wygrać z Sokolnickim
 • mellaverde 18.10.14, 22:32
  i ja jestem tego zdania. śmieszy mnie trochę wpis na jednym z profilów FB sugerujący, że pomysł zgłoszenia Pani Justyny narodził się wczoraj... podczas gdy wczoraj pojawił się już artykuł na ten temat w gazeciesmile)))) urocze trochę. czy nie lepiej grać w otwarte karty? zaczynać od mydlenia oczu to słaby początek.
 • separatystazbombasu 18.10.14, 23:07
  Skoro p. Matuszewska zgłosiła swoją kandydaturę to może również poproszę swojego szwagra aby wystartował? On ma własną firmę wywożącą nieczystości płynne (szamba) a więc zna dużo ludzi... Z tego punktu widzenia ma równie duże szanse co ona.
 • 40mamcia 24.10.14, 15:23
  i tu się zgodzę ''To, że ktoś jest przeciwnikiem Sokolnickiego wcale nie oznacza, że zaraz zagłosuje na Woźnicką''
  tu tez zenia o tym, aby Woźnicka wygrała w pierwszej turze są tak samo realne, jak reelekcja pani wójt Muniak w Jabłonnie.
 • autobusdowarszawy 24.10.14, 17:34
  A mi się wydaje, że skoro obecna władza, która przeznacza moje podatki na inwestycje w sposób nie zgodny z oczekiwaniem moim i sporego grona mieszkańców , to opozycja powinna obrać sobie ,,wodza,, , i to osobę najbardziej kompetentną , w celu zmiany obecnego położenia niezadowolonych.
  Wodzem zazwyczaj zostaje osoba najbardziej doświadczona lub protegowana przez ,, inną osobę,, .

  John Fitzgerald Kennedy (1917-1963), prezydent USA
  Nieprzyjemne prawdy są zawsze lepsze od przyjemnych złudzeń.
 • rodos321 25.10.14, 20:45
  Słuszna racja, ja się cieszę, że staruje Pani Matuszewska będzie na kogo zagłosować. Wcześniej zastawiałam się na kogo głosować no cóż Sokolnicki źle a Woźnicka jeszcze gorzej.
 • autobusdowarszawy 25.10.14, 21:00
  Wychodzi na to, rozumiem po Twej wypowiedzi Matuszewska = Sokolnicki? a ta trzecia be?Interesujące, ale tylko dla skąpca życia publicznego.

  Walt Whitman
  ,,Wierzę, że źdźbło trawy nie mniej znaczy niż droga, którą pokonują gwiazdy,,
 • blade-runer 18.10.14, 21:41
  a ja uwazam ze sokolnicki juz sie wypalil nie jest w stanie nic wiecej wniesc w nasze zycie oprócz absurdu niby taki putin serocka ,panie sokolnicki dosc już tej dynastii
 • ble-blo 25.10.14, 22:22
  Czekałam na kogoś konkretnego w ofensywie do burmistrza Sokolnickiego. Pani Grażyno - wierzę , że władza Pani nie zepsuje wink będę na Panią głosować . Mam dość nadętego, traktującego z góry ludzi Pana Sokolnickiego. Miałam raz sprawę do załatwienia u samego Władcy - potraktował mnie jak gorszy gatunek. Truskawek co prawda nie zbierałam ale bogatych rodziców też nie mam, wszystko co mamy zawdzięczamy sobie a Władca "olał" mnie i wyśmiał, potraktował jak kogoś gorszego od niego. Pani nie wstydzi się rozmawiać z "szarym"człowiekiem - wierze w Panią. Pozdrawiam.
 • autobusdowarszawy 25.10.14, 22:53
  Nie znałem, ale poznałem, dobry człowiek, przede wszystkim z sercem, naturalna i nie udająca kogoś innego!

  SENEKA
  ,,Wszyscy są zgodni, iż cnota wystarczy do szczęścia,,
 • mariannajeden 26.10.14, 10:29
  Nowa krew, nowe mylenie, nowe priorytety, nowa władza to jest to czego nam najbardziej potrzeba. Pani Woźnicka powiesiła plakaty, ma do tego prawo. A Pan Burmistrz prowadzi inna kampanię na wsi: budowa chodnika we wsi Święcennica - jaki jest sens tej inwestycji i wydania również moich pieniędzy? Droga nie jest niebezpieczna, nie jest też dojazdem do innych miejscowości, zmarnowane pieniądze. Wymiana latarni we wsi Wola Smolana. Latarnie były powieszone na słupach energetycznych i było widno. Zdjęto te latarnie, postawiono słupy i zawieszono nowe latarnie, oczywiście dostawiając np. w lesie dla sarenek i dzików. Obiecano również chodnik, dla bezpieczeństwa dzieci bawiących się na ulicy, tylko kto te dzieci zgoni z tej ulicy i przywiąże do chodnika. Ktoś może napisać, że nie ma placu zabaw dla dzieci. Takowe są w innych miejscowościach, tylko żeby kto z nich korzystał. Dzieci bawią się tam gdzie chcą a nie tam gdzie się im każe. W swoim czasie wyasfaltowano pewną drogę, 5 domów i kilka pól. Nie mam nic do tej drogi asfaltowej, rzeczywiście droga tam była fatalna, tylko niech mi kto wytłumaczy w jakim celu każdy wjazd na pole rolne został wyłożony kostką brukową? Tymczasem w Serocku w tym samym okresie wybudowano chodnik wzdłuż ul Warszawskiej od cmentarza do parku, dlaczego nie zostały wykostkowane wjazdy do posesji? To tylko kilka przykładów dziwnych działań. Może kto zauważył co ciekawego jeszcze.
 • 1prokurator 27.10.14, 20:50
  Mało kto wie,że pani Woźnicka ma w prokuraturze prowadzone w prokuraturze postępowanie o fałszowanie dokumentów jako Sekretarz gminy Jabłonna.
 • monikabanaszek 28.10.14, 11:38
  mało kto wie ile spraw z mieszkańcami o odszkodowania przegrał Sokolnicki... i za jakie kwoty. a z czyjej kieszeni szła kasa?? no bo nie z prywatnej sakwy wielce szanownego burmistrzunia.
 • 40mamcia 28.10.14, 16:58
  Poproszę o uświadomienie ile tych spraw maja kandydaci i jakie
 • tuitam200 28.10.14, 11:44
  uderz w stół, a nożyce się odezwą
 • monikabanaszek 28.10.14, 11:46
  no tak... smile))) a coś konstruktywnego? poza frazesami..
 • nielot_dodo 01.11.14, 13:11
  Pracowałem 1,5 roku w UG Jabłonna z Grażyną i w jednej sprawie (prokuratura odmówiła wszczęcia) maiłem zaszczyt być "doniesionym" razem z nią.

  To jest typowy chwyt szumowin od wyłudzania publicznych pieniędzy.
  Na rozprawie o zapłatę adwokacina żąda zaprzysiężenia świadków i albo zeznający urzędnik dostaje kompletnej amnezji albo za każde słowo ma profilaktyczny "donos" do prokuratury. Najlepiej przed wyborami, żeby następna szumowina mogła ogłosić sensację.
  W gminie Jabłonna to się nie udało!!! i pajace po kolei ogłaszali upadłość, bo urzędnicy mieli odwagę zeznawać.

  A ten u góry, może by podał sygnaturę??? a jak nie to paszoł na szczaw.
 • zabullidor 02.11.14, 21:16
  jak się już na śmieciach nie da zarobić to może na budowaniu dróg . Pani Grażyno , jak przyjdą wygrać przetarg na budowanie drogi to od razu proszę wygonić bo gnida przegra i znowu donos złoży.
 • blade-runer 28.10.14, 15:19
  sokolnicki tez ma sprawy w prokuraturze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.