Dodaj do ulubionych

pan świetliczanka

09.11.14, 22:45
Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała informacja, jakoby w jednej ze szkół na świetlicy w charakterze opiekuna został zatrudniony pan - prywatnie emeryt i mąż pani dyrektor z Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli.
artykuł
Ciekawe jak ten pan sobie radzi?
Ciekawe co na fakt zatrudnienia tego pana mogą powiedzieć absolwenci pedagogiki, którzy bezskutecznie szukali zatrudnienia na terenie naszej gminy? wink
Edytor zaawansowany
  • penny.wise 10.11.14, 00:01
    Fajnie jest bić pianię nie znając faktów prawda?

Ten pan emeryt przypadkiem jest absolwentem AWF oraz posiada uprawnienia trenerskie, prowadzi szkółkę koszykarską i zajęcia odbywają się właśnie przypadkiem w szkole.
  • mellaverde 10.11.14, 00:33
    litości.... porozmawiajmy może o tym czy poza tym Panem posada była proponowana innym chętnym??? czy tez wystarczył fakt "bycia mężem" ?
  • sonim1 10.11.14, 00:34
    ludzie młodzi, absolwenci po studiach chcieliby móc podjąć pracę, wkroczyli w dorosłe życie, chcą się realizować zawodowo, a tym czasem muszą pozostać bezrobotni, proszę penny.wise, jeżeli Dyrektor Nadzoru zatrudnia bądź rekomenduje, poleca swojego małżonka na stanowisko w placówce jej podległej, to jest nepotyzm. Jeżeli Szanowny Pan dysponuje odpowiednimi kompetencjami, pomimo emerytury dalej chce pracować- absolutnie ma takie prawo, niech szuka zatrudnienia w miejscu, w którym nikt nie będzie mógł wnosić żadnych zastrzeżeń.
    Poza tym przypadkiem, przykładów nepotyzmu jest na pęczki, na szczęście za tydzień wybory jest okazja to zmienić, wystarczy głosować
  • 40mamcia 10.11.14, 09:49
    Halo ,
    Proszę Państwa , żałośni jesteście!
    Super ze to już ostatnia prosta tej kampanii ,,, bo tego już nawet czytać już nie można , Państwo ,,przyszli i niedoszli mam nadzieje radni '' zanim coś wyślecie sprawdźcie do diabla zamiast piane bić inaczej to pomawiać można , tyle ze nie każdego bo są tacy co sadem straszą w trybie wyborczym ...
    Ja wiem ze to trudne ze w trakcie kampanii na zewnątrz trzeba się uśmiechać i siedzieć cicho do momentu poproszenia o głos itp
    .... wiec pewnie choć w necie sobie chcecie ulżyć , ale litości dla wyborców proszę .

i tak na marginesie jaki to artykuł ???!!!!! - to list od życzliwego / życzliwej
  • mellaverde 10.11.14, 10:01
    list czy artykuł, ale mówiący prawdę.
  • zza_buga 10.11.14, 10:08
    na nerwy dobra jest meliska wink
    pytanie brzmi - czy na stanowisko był przeprowadzony konkurs? Czy gdzieś można było znaleźć ogłoszenie, że było wolne takie stanowisko w szkole? Czy ten pan był jedynym kandydatem na to stanowisko? Tylko to mnie interesuje i proszę mnie tu nie straszyć pomówieniami i trybem wyborczym bo to żałosne ;D
    Jak już pytać się nie wolno, to gdzie się podziała demokracja? Przecież tego pana opłacamy z naszych ( w tym moich) podatków.
  • mieszkaniecserocka 15.11.14, 00:54
    .
  • oliwkawawa 16.11.14, 19:42
    Mogę odpowiedzieć na pytanie-jak ten Pan sobie radzi?

Radzi sobie świetnie. Ma podejście do dzieci, nie wchodzą mu na głowę (pewnie niejednej młodej pani zaraz po studiach, już by dawno weszły), dzieciaki bardzo go lubią i chyba z wzajemnością.

Reszty nie skomentuję nawet. To jest po prostu żałosne, co się tutaj dzieje na tym forum...
  • gumowy-mlotek 16.11.14, 21:10
    co jest żałosne? Demokracja? Wolność słowa?
    Nikt nikomu na forum nie każe zaglądać.
    Super, że pan się sprawdza, ale mnie interesuje jedno - czy na to stanowisko został zorganizowany konkurs. Być może po konkursie pracę znalazłby jeszcze lepszy kandydat.
  • oliwkawawa 16.11.14, 21:17
    Może pójdź do szkoły, albo lepiej Urzędu i zapytaj, skoro nie daje to spać po nocach? Zamiast rozpisywać się na forum. To widzę potraficie doskonale-bić pianę na forum, oczywiście anonimowo, a jakże. Trochę odwagi drodzy Państwo.

Co jest żałosne?? Dalej mam wymieniać?

• 40mamcia 16.11.14, 21:24
    @ oliwkawawa w pełni się zgadzam smile
  • gumowy-mlotek 16.11.14, 21:26
    Ciekawe skąd u Ciebie taka pewność, że robię to anonimowo i tylko na forum? Może jesteś dobrze poinformowana wink ja mam czyste sumienie i sypiam dobrze, czego i tobie życzę. Wymieniaj, wymieniaj...i tak nikt nie bierze tego na poważnie.
  • 40mamcia 16.11.14, 21:38
    ano są tacy co biorą i przykładem jestem ja ,
  • gumowy-mlotek 16.11.14, 21:40
    to że rozmawiasz sama ze sobą już ustaliliśmy wink
  • 40mamcia 16.11.14, 21:49
    Raczej nie , myślę ze kolega moderator , choć mało obiektywny na tym forum jest w stanie to ustalić .
    Co prawda nie reagował w trakcie kampanii jak zwolennicy jednej kandydatki występowali pod kilkoma nickami z tego samego adresu IP .
    Pozdrawiam !
  • grzeczny_m 16.11.14, 21:57
    big_grin
    Masz na myśli miłośnika cytatów "Buk Chonor Ojczysna" co teraz jest "autobusem do warszawy"?
    big_grin
  • 40mamcia 16.11.14, 22:01
    ja bym dodała jeszcze inne wink , ale kurcze poczekam ze wskazaniem bo jak to będzie ,, władza '' to się trzeba będzie wyprowadzić , hm może Pomiechówek będzie dobra lokalizacja wink
  • kaloryfer4 16.11.14, 22:12
    Jeszcze zapomnieliscie o "zajc20"
  • oliwkawawa 16.11.14, 22:17
    40mamcia-wyprowadź się do Pułtuska. Tam mają najlepszą podstawówkę w województwie wink
  • 40mamcia 16.11.14, 22:27
    kurcze chyba trzeba będzie smile
  • grzeczny_m 16.11.14, 22:17
    Kurcze... zgadłem wink
    I niestety wykrakałem wyniki, znów będziemy mieli piłkę kopaną, darmową grochówkę, garść pomysłów i słomiany ognień.
    Kubeł zimnej wody na głowę Pana Na Włościach w postaci drugiej tury też wykrakałem.
    Ale nie martw się mamciu! Zejdziemy do podziemia, wymyślimy hasła, będziemy konspirować...
    HAHAHA big_grin
  • kaloryfer4 16.11.14, 22:29
    To juz podliczyli glosy, ze wiadomo o pilce kopanej?
  • 40mamcia 16.11.14, 22:38
    grzeczny_m to masz jakieś przecieki z komisji ??
  • grzeczny_m 16.11.14, 22:45
    przeceniasz mnie mamciu... Nie mam...
  • grzeczny_m 16.11.14, 22:41
    W kościach mnie łamie od tygodnia, a to znak że na jadwisińskim boisku szoł będzie trwał.
    To 'łamanie" wzmocniło się w piątek ok. 19 bo jak pisałem byłem na spotkaniu wyborczym organizowanym przez Grażynę Woźnicką i jej komitet.
  • grzeczny_m 16.11.14, 23:04
    D.upa nie wyniki!
    Nie wybrali Rafała!
  • 40mamcia 16.11.14, 23:09
    no jak ?
    gdzie takie informacje ??
    to co szol nie będzie ??
  • kaloryfer4 16.11.14, 23:11
    No nie bedzie szolu smile

Uff
  • 40mamcia 16.11.14, 23:17
    to u was są już wyniki ?? kurde będę na Serocku zaraz chyba sprawdzać