05.02.15, 10:32
Przepisujecie się? My już całą rodziną migrowaliśmy, mieliśmy dość upokarzającego stania w kolejce od 5:30 rano.
W Golden Medzie przyjmuje 5 internistów, 2 z nich ma świetne opinie w serwisach internetowych, pozostali opinii jeszcze się nie dorobili wink Na wizytę można się umówić telefonicznie, także z wyprzedzeniem. Pobrania krwi są robione codziennie a nawet w soboty, bez żadnych zapisów i numerków. Specjaliści - bardzo szeroki zakres - na razie wizyty tylko prywatne, ale ceny konkurencyjne.
Edytor zaawansowany
  • forumowicz44 05.02.15, 12:24
    Tak, mam zamiar się przepisać.
  • bacha2015 17.02.15, 14:57
    Przepisaliśmy się całą rodziną. Narazie skorzystaliśmy z pomocy pediatry, niestety nazwiska nie pamiętam , ale imię to Elżbieta. Polecam. Ma podejście do dzieci, można z nią porozmawiać, nie spieszy się, dokładnie bada, ogląda od stóp do głow niemalze. Polecam. Mam nadzieję, że tak zostanie.
  • mieszkanka-serocka 01.12.15, 10:31
    Witam serdecznie,

Polecam osobiście dr Baduchowskiej-Jewiec miałam przyjemność kontaktu i stwierdzam, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Bardzo wnikliwa dociekliwa szczegółów przy diagnozowaniu klienta. Jesteśmy zadowoleni i póki co napewno nie zamierzamy zmieniać lekarza ani przychodni.
  • weronika-serock 01.12.15, 11:01
    Ja również zapisana jestem z rodziną do Pani doktor Baduchowskiej-Jewiec i tak samo mogę się wyraźić w samych superlatywach na temat tego lekarza. Bardzo miła, fachowa obsługa człowiek podczas wizyty nie czuje się problemem. Jak najbardziej polecam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka