Dodaj do ulubionych

Most Siekierkowski

IP: *.acn.pl / 10.132.130.* 31.07.02, 17:58
Czy są chętni do sforsowania tej przeprawy? Proponuję nocą, bo za dnia ciecie-
ochroniarze bardzo bojowi są. No i kupa robotników się jeszcze kręci.
Zapraszam...
Obserwuj wątek
        • jolajola1 Re: Most Siekierkowski 31.07.02, 23:52
          mnie ostatnio pogonili z tego pięknego, wielkiego wiaduktu
          a w zeszły piatek dojechałam do pierwszej pomaranczowej liny, jesu, awantura!
          że myślała, że gliny wezwą

a i tak na razie mam grypę, przez rower zresztą, poczekam jeszcze kilka dni
          ale interesuje mnie efekt waszej wyprawy
          • tuhanka Re: Most Siekierkowski 01.08.02, 22:39
            No chyba ze tak...Coz, tylko ze jazda nocna stwarza pewien maly problem -
            trzeba miec swiatla. Jak kupie, to sie zglaszam. Jak nie, to pojade w nocy pod
            warunkiem, ze ktos bedzie pozniej wracal z brzegu praskiego w strone
            srodmiescia. Przyznam, ze taki pomysl chodzil mi juz po glowie, zeby zaatakowac
            most siekierkowski. Jeszcze nie mowie na 100% tak, ale tak na 90% mozecie na
            mnie liczyc.
              • iwo_ Re: Most Siekierkowski 02.08.02, 00:13
                Ale za to ja mam światła - przednie, tylnie i odblaskowe. Oooo... Jak nie ma
                się świateł to:
                - latareczka w rączkę i świecimy! ;-)
                albo
                - przywiązujemy latareczkę do roweru i "gitara gra"! ;-)
                  • iwo_ Re: Most Siekierkowski 02.08.02, 13:20
                    tuhanka napisała:

> No, widzę, że pomysłowość to Twoja cecha, Iwo :) Dobra, jeśli termin mi
                    będzie
                    > odpowiadał, to zgłaszam się na wyprawę :)

No właśnie... trzeba wymyśleć odpowiedni termin. Do dyspozycji jestem do końca
                    tygodnia. Potem (poniedziałek > środa) wyjeżdżam w okolice Wrocławia na dwa
                    tygodnie :-( Mogę jednak wrócić już piętnastego. Ja proponuję noc z
                    sobota/niedziela, lub niedziela/poniedziałek :-)

--
                    Moje motto: Nie mam motta!!! hahahaha... ale Was oszukałem!
                    • tuhanka Re: Most Siekierkowski 03.08.02, 10:30
                      Mnie nie ma od 16 do 18 sierpnia. W inne weekendy mogę się dostosować. Cóż, na
                      flaszki trzeba będzie się zrzucić...Swoją drogą - mogliby otworzyć przejazd dla
                      rowerów wcześniej, nie czekać do inauguracji.
                      • Gość: GeoS Re: Most Siekierkowski IP: *.chello.pl 05.08.02, 20:07
                        tuhanka napisała:
                        > W inne weekendy mogę się dostosować. Cóż, na
                        > flaszki trzeba będzie się zrzucić...

Bez przesady - wystarczy sie tylko tam zjawic o odpowiedniej porze (im
                        pozniejszej, tym lepiej) :) Moj znajomy przejechal okolo 1-szej w nocy:)

Ja tez sie pisze na przejazd (do 10.08 jestem w Wawie) :)
      • jolajola1 Re: Most Siekierkowski 02.08.02, 21:16
        własnie wróciłam z nieudanej próby sforsowania mostu od strony praskiej

nie dośc,że mnie zmoczyło (brrrrr, właśnie z rozgrzewającej wanny wyszłam), to
        sie jeszcze okazało że od wtorku nastawiali jakiśch zasieków, siatke
        porozciągali ( np, nie można wjechac na ten piękny, najwyższy wiadukt),
        wszędzie tabliczki zabraniające i ogłaszające,że to teren budowy. Przedtem TYLE
        tego nie było!!!
        I więcej jest ciecio/strażników!!!
        • iwo_ Re: Most Siekierkowski 02.08.02, 23:54
          jolajola1 napisała:

> własnie wróciłam z nieudanej próby sforsowania mostu od strony praskiej
          >
          > nie dośc,że mnie zmoczyło (brrrrr, właśnie z rozgrzewającej wanny wyszłam),
          to
          > sie jeszcze okazało że od wtorku nastawiali jakiśch zasieków, siatke
          > porozciągali ( np, nie można wjechac na ten piękny, najwyższy wiadukt),
          > wszędzie tabliczki zabraniające i ogłaszające,że to teren budowy. Przedtem
          TYLE
          >
          > tego nie było!!!
          > I więcej jest ciecio/strażników!!!

To będzie kilka(naście?) krat browara ;-) Każdemu cieciowi po flaczce i droga
          wolna! :-) A wogóle to tak dużo tych siatek itp.? Nie można jakoś przejechać?
          --
          Moje motto: Nie mam motta!!! hahahaha... ale Was oszukałem!
    • Gość: L'V Re: Most Siekierkowski IP: *.acn.waw.pl 24.08.02, 01:06
      > Gość portalu: Paweł napisał(a):
      > Czy są chętni do sforsowania tej przeprawy? Proponuję nocą, bo za dnia ciecie-
      > ochroniarze bardzo bojowi są. No i kupa robotników się jeszcze kręci.
      > Zapraszam...

Nie wiem jak wasze plany, ale ja sie tam wybralem wczorajszej nocki 22/23
      VIII. Niby swiatla przednie leza na polce wiec pare razy wpadlem na porzucone
      bloki cementu tudziez jedna metalowa tykę :), ale poza tym _pelnia_ wiec i
      jakos sobie poradzilem. Pusto, cicho, psy na Siekierkach szczekaja, gdzies tam
      jeszcze niedaleko Czerniakowskiej przeparadowal mi przed nosem lisek - biedak
      cos go szybko zmaskaruje juz za miesiac. :/ Spod wiaduktu dwa moze trzy razy
      dochodza dzwieki robot a poza tym wrazenia dosc egozotyczne - wokol uspiona
      wioska, ja jade po martwym hajłeju w kierunku mostowych masztow (ee..
      dzwigary?) a wiezowce lyskaja za moimi plecami pod horyzontem ;)

No tak, w sumie to tyle. Pierwsza barierke na wysokosci kosciola dosc beztrosko
      olalem, na drugiej - jakies..ee.. 70-80 metrow od mostu - poleglem. Gosc byl
      grzeczny ale nieprzejednany. Boja sie dziennikarzy i.... graficiarzy..
      pzdr.

P.S. Sciezek rowerowych na tym moscie nie budzie?? Ktos to moze potwierdzic?

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka