Dodaj do ulubionych

trasa masy listopadowej - [waw]

24.11.03, 13:50
Pl. ZAMKOWY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
NOWY ŚWIAT
RONDO DE GAULLE’A (KÓŁKO POD PRĄD)
AL. JEROZOLIMSKIE
RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)
MARSZALKOWSKA
PL. BANKOWY
AL. SOLIDARNOSCI
AL. JANA PAWLA II
RONDO RADOSŁAW (KÓŁKO POD PRĄD)
SŁOMIŃSKIEGO
ANDERSA
PL. BANKOWY
MARSZAŁKOWSKA
GRZYBOWSKA
AL. JANA PAWŁA II
CHAŁBIŃSKIEGO
AL. NIEPODLEGŁOŚCI
BATOREGO
BOYA ŻEREŃSKIEGO
PL. UNII LUBELSKIEJ
MARSZAŁKOWSKA
PL. ZBAWICIELA
MARSZAŁKOWSKA
PL. KONSTYTUCJI
MARSZAŁKOWSKA
RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)
AL. JEROZOLIMSKIE
RONDO DE GAULLE’A
NOWY ŚWIAT
PL. TRZECH KRZYŻY
NOWY ŚWIAT
RONDO DE GAULLE’A
NOWY ŚWIAT
ŚWIĘTOKRYSKA
MARSZAŁKOWSKA
KRÓLEWSKA
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
MIODOWA
PODWALE
PIWNA
RYNEK STAREGO MIASTA
ŚWIĘTOJAŃSKA
KONIEC - PLAC ZAMKOWY

PLAC ZAMKOWY
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Re: trasa masy listopadowej - [waw] IP: *.acn.waw.pl 24.11.03, 21:32
      czajnik74 napisał:

> Pl. ZAMKOWY
      > KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
      > NOWY ŚWIAT
      > RONDO DE GAULLE’A (KÓŁKO POD PRĄD) -tu należy zwiększyć ilość policjantów i
      walić mandaty
      > AL. JEROZOLIMSKIE
      > RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i
      walić mandaty
      > MARSZALKOWSKA
      > PL. BANKOWY
      > AL. SOLIDARNOSCI
      > AL. JANA PAWLA II
      > RONDO RADOSŁAW (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i walić
      mandaty
      > SŁOMIŃSKIEGO
      > ANDERSA
      > PL. BANKOWY
      > MARSZAŁKOWSKA
      > GRZYBOWSKA
      > AL. JANA PAWŁA II
      > CHAŁBIŃSKIEGO
      > AL. NIEPODLEGŁOŚCI
      > BATOREGO
      > BOYA ŻEREŃSKIEGO
      > PL. UNII LUBELSKIEJ
      > MARSZAŁKOWSKA
      > PL. ZBAWICIELA
      > MARSZAŁKOWSKA
      > PL. KONSTYTUCJI
      > MARSZAŁKOWSKA
      > RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i
      walić mandaty
      > AL. JEROZOLIMSKIE
      > RONDO DE GAULLE’A
      > NOWY ŚWIAT
      > PL. TRZECH KRZYŻY
      > NOWY ŚWIAT
      > RONDO DE GAULLE’A
      > NOWY ŚWIAT
      > ŚWIĘTOKRYSKA
      > MARSZAŁKOWSKA
      > KRÓLEWSKA
      > KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
      > MIODOWA
      > PODWALE
      > PIWNA
      > RYNEK STAREGO MIASTA
      > ŚWIĘTOJAŃSKA
      > KONIEC - PLAC ZAMKOWY
      >
      > PLAC ZAMKOWY

Takich kretynów jak ty należałoby profilaktycznie zamykać na 48 godzin przed
      masą
      • Gość: czajnik Re: trasa masy listopadowej - [waw] IP: *.tele2.pl 25.11.03, 11:54
        Gość portalu: kixx napisał(a):

> czajnik74 napisał:
        >
        > > Pl. ZAMKOWY
        > > KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
        > > NOWY ŚWIAT
        > > RONDO DE GAULLE’A (KÓŁKO POD PRĄD) -tu należy zwiększyć ilość policj
        > antów i
        > walić mandaty
        > > AL. JEROZOLIMSKIE
        > > RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i
        > walić mandaty
        > > MARSZALKOWSKA
        > > PL. BANKOWY
        > > AL. SOLIDARNOSCI
        > > AL. JANA PAWLA II
        > > RONDO RADOSŁAW (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i wa
        > lić
        > mandaty
        > > SŁOMIŃSKIEGO
        > > ANDERSA
        > > PL. BANKOWY
        > > MARSZAŁKOWSKA
        > > GRZYBOWSKA
        > > AL. JANA PAWŁA II
        > > CHAŁBIŃSKIEGO
        > > AL. NIEPODLEGŁOŚCI
        > > BATOREGO
        > > BOYA ŻEREŃSKIEGO
        > > PL. UNII LUBELSKIEJ
        > > MARSZAŁKOWSKA
        > > PL. ZBAWICIELA
        > > MARSZAŁKOWSKA
        > > PL. KONSTYTUCJI
        > > MARSZAŁKOWSKA
        > > RONDO DMOWSKIEGO (KÓŁKO POD PRĄD)-tu należy zwiększyć ilość policjantów i
        > walić mandaty
        > > AL. JEROZOLIMSKIE
        > > RONDO DE GAULLE’A
        > > NOWY ŚWIAT
        > > PL. TRZECH KRZYŻY
        > > NOWY ŚWIAT
        > > RONDO DE GAULLE’A
        > > NOWY ŚWIAT
        > > ŚWIĘTOKRYSKA
        > > MARSZAŁKOWSKA
        > > KRÓLEWSKA
        > > KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE
        > > MIODOWA
        > > PODWALE
        > > PIWNA
        > > RYNEK STAREGO MIASTA
        > > ŚWIĘTOJAŃSKA
        > > KONIEC - PLAC ZAMKOWY
        > >
        > > PLAC ZAMKOWY
        >
        >
        > Takich kretynów jak ty należałoby profilaktycznie zamykać na 48 godzin przed
        > masą
        Takich kretynów jak ty należałoby profilaktycznie zamykać na 48 godzin przed
        > masą

natomiast takich kretynów jak ty zamykać. język twój trąci PRL-elem. legalny
        przejazd ci nie pasuje. wolisz jak ci ktos szybe wybije, skopie samochód
        zapewne?
        to wyjazd z tego fora, jak ci nie pasi to emigruj do stanów. ale tam tez jest
        masa. jak nie znasz naszych celów to idź sie lecz i nie rzucaj inwektyw.
        na wiosne będzie kilka tysięcy ludzi i co wolisz jak pojadą bez legalu? to kij
        ci w oko.

• kixx Re: trasa masy listopadowej - [waw] 25.11.03, 12:59
          Gość portalu: czajnik napisał(a):

> >
          > > Takich kretynów jak ty należałoby profilaktycznie zamykać na 48 godzin prz
          > ed
          > > masą
          > Takich kretynów jak ty należałoby profilaktycznie zamykać na 48 godzin przed
          > > masą
          >
          > natomiast takich kretynów jak ty zamykać. język twój trąci PRL-elem. legalny
          > przejazd ci nie pasuje. wolisz jak ci ktos szybe wybije, skopie samochód
          > zapewne?
          > to wyjazd z tego fora, jak ci nie pasi to emigruj do stanów. ale tam tez jest
          > masa. jak nie znasz naszych celów to idź sie lecz i nie rzucaj inwektyw.
          > na wiosne będzie kilka tysięcy ludzi i co wolisz jak pojadą bez legalu? to
          kij
          > ci w oko.

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
          To w koncu PRL czy Stany?
          Zdecyduj się matole.
          Mylisz słuszne w koncu cele z zadyma,ale tacy jak ty zawsze byli i zawsze będą,
          a okazja zawsze się znajdzie.

Ps.Pracujesz zapewne jako taksówkarz,ten sam sposób walki o słuszny(jednak) cel.
          Tylko ta metoda...........

Ps.Pozdrowienia dla NORMALNYCH rowerzystów
          >

--
          ▐▌
          • Gość: KA do kixxa IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 25.11.03, 14:26
            Kolego, jeszcze raz obraziłeś czajnika tylko dlatego ze wydało ci się ze jazda
            pod prąd to jakiś wybryk, tymczasem jest to zaplanowany oraz kierowany przez
            Policje kierunek jazdy. Taka trasa została uzgodniona i nie jest to samowolka.
            Natomiast ty sugerujesz mandaty a człowieka wyzywasz.
            Zastanów się, pomyśl potem smaruj posty.
            Pozdrawiam KA
            • chaladia Dlaczego?!!? 25.11.03, 16:11
              Niech mi ktoś wyjaśni, dlaczego uzgodniono z Policją podobny nonsens jak jazdę
              po rondzie "w lewo". Przecież to służy tylko promocji konfliktu kierowcy vs.
              rowerzyści.

--
              Salaamu Wa-alleikum

Chaladia Bolandi
                • kixx Re: Dlaczego?!!? 25.11.03, 20:57
                  Gość portalu: KA napisał(a):

> Sam jestem ciekaw dlaczego ustalono taki wariant, a może wariat, ale to nie
                  > powód by gość pluł na czajnika.
                  > Pozdrawiam KA

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€
                  No tak bo czajnik syczy jak sie pluje na niego
                  Zwłaszcza jak jest gorący
                  --
                  ▐▌
          • Gość: czajnik do kixxa IP: *.tele2.pl 25.11.03, 17:02
            jezyk twój jest z prl-elu czyli głupoty jakie piszesz. w stanach jest wolność,
            podobno. ale nie otym. poco te wyzwyska? kim ty jesteś by mnie oceniać?
            zrobiłeś coś dla kogoś? poświęciłeś czas? czy tylko idiotyzmy piszesz.
            podstawowy cel masy to by ratusz zechciał zauwarzyć nas rowerzystów, by
            poprawił infrastrukturę już istniejącą, ścieżki i drogi, by kierowcy nie mijali
            nas na grubość lakieru. ŻADNA ZADYMA, powtarzam ci człowieku, fiesta, zabawa,
            radość z jazdy rowerem.
            ale ty jesteś zbyt głupi by to zrozumieć czy przczytać na stronie masy mas.w.pl.
            więc spadaj leszczu chyba że jezyk zmienisz.
            spłyń do wisły bo śmierdzi...
            • kixx Re: do kixxa 25.11.03, 20:49
              A teraz powiedz mi :
              Czym wasz protest różni sie od protestu taksówkarzy?
              Dla mnie ,"codziennego" kierowcy i "niedzielnego " rowerzysty NICZYM.
              Dla pokazania swoich wydumanych ,czy niewydumanych racji kolejna grupa nacisku
              próbuje sparaliżować ruch uliczny w Warszawie.Nieważne jest ,że dzieje sie to w
              porozumieniu z policja.
              Ważne jest to ,że utrudniacie powrót do domu dziesiątkom tysięcy warszawiaków
              A skoro już zdecydowałeś się rozmawiać na poziomie rynsztoka,to pojdę w twoje
              ślady i napiszę ,że takich popierdolonych aktywistów jak ty ma każda epoka .

Ps.Jeszcze raz napisze,że nie mam nic p-ko rowerom,mój sprzeciw budzą metody
              osiągnięcia celów do których dązycie tzn wszystkich mamy gdzies liczy się nasza
              MASA

Pps.Pozwolę sobie wyrazić nieśmiałe przypuszczenie ,że twoja nauczycielka
              języka polskiego przegrała z tobą przez k.o.

--
              ▐▌
              • Gość: rowerzysta Masa a protesty cierpów IP: *.acn.waw.pl 25.11.03, 21:11
                Kolego kixx.
                Nie dostrzegasz pewnych różnic pomiędzy formą Masy Krytycznej a protestami
                cierpów?Masowiczom(poza wyjątakami,kolesiami szukającymi pretekstu do zadymy)
                nie chodzi o to,żeby utrudnić życie warszawiakom.Trasa Masy ustalana jest
                tak,żeby jak najkrócej jechać jedną ulicą,na 2-3pasmówkach oddaje się
                przynajmniej 1 pas pozostałym użytkownikom drogi.
                Kilka razy uczestniczyłem w Masie poruszając się rowerem,raz obserwowałem
                Masę zza szyby katamarana.Jednak nie stałem wtedy przez Masę w korku,nie
                odczułem nawet,żeby jakoś gorzej się jechało przez Masę.
                A nawet jeśli Masa przyblokuje jakąś wąską ulicę na parę minut,to wydaje mi
                się,że jest to "trochę" mniej uciążliwe niż blokowanie centrum całymi godzinami
                przez taksówkarzy.
                  • Gość: SHP Re: Masa a protesty cierpów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.03, 04:45
                    > Naprawdę uważasz ,że nie mam racji?

I mnie się wydaje, że racji nie masz. Niestety, ale żeby obecnie cokolwiek w
                    tym kraju osiągnąć trzeba wyjechać na ulicę. Miasto budując autostrady w
                    mieście, które i tak się korkują, nie przykłada się do wydzielania
                    alternatywnych dróg dla rowerów... Stawia ślepo na jeden środek transportu,
                    którego zalety w mieście są praktycznie żadne (no, może nie pada na głowę w
                    czasie deszczu, ale to samo mam siedząc w domu przed telewizorem).
                    Jakby nie patrzeć masa powoli zaczyna odnosić skutek...

Tomek
                    rowerzysta i kierowca nieniedzielny...

PS. Radzę zrezygnować z jazdy na rowerze, bo jeszcze zostaniesz źle
                    skojarzony ;>

• Gość: czajnik Re: do kixxa IP: *.tele2.pl 26.11.03, 08:56
                      człowieku, sam zacząłeś wyzywac mnie, więc czego oczekujesz w zamian. to że
                      sieć jest anonimowa niezanczy że wszystko można. masa trwa od 5 lat z różną
                      częstotliwością. niedziałamy w ciemni. są efekty. odpuść sobie to albo
                      zapraszam pod kolumne zygmusia. czekam w piatek.
                      pamiętaj jezyk był twój tzn. kretyn itd. nie obrażaj a potem nie chowaj głowy w
                      piasek że nic sie nie stało.
              • Gość: KA Re: do kixxa IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 26.11.03, 10:55
                OKI, zgadzam się z tobą kolejna MASA kolejny korek, ale powiedz mi znasz inny
                realny i skuteczny sposób wywalczenia czegokolwiek w naszym kraju, w którym
                liczy się jedynie siła czyli MASA. Rozmowami i argumentami, znaczy się po
                dobroci i rozumnie nic się u nas nie osiągneło. Sam przyznasz żer jazda
                rowerem po Warszawie to horror, ale czy tylko dlatego mamy z niej
                rezygnować????
                Po co się opluwać, moim zdaniem bez powodu napadasz na czajnika, czegoś nie
                zroumiałeś, coś ci nie pasi, poproś o wyjaśnienia a nie walisz odrazu na odlew.
                Pozdrawiam KA
              • olecky Re: do kixxa 26.11.03, 11:25
                kixx napisał:

> takich popierdolonych aktywistów jak ty ma każda epoka

i bardzo dobrze, inaczej do dzisiaj odrabialibysmy panszczyzne socha i radlem,
                wierzac przy tym swiecie ze ziemia jest plaska, a mycie rak to bluznierstwo.

niestety w kraju nadwislanskim, po 50 latach komunizmu i rownania do
                najgorszego, "takich popierdolonych aktywistów" jest bardzo nieduzo i dlatego
                kolega czajnik jest na wage zlota (no, moze nieco mniej, biorac pod uwage
                gabaryty ;-)
                --
                pozdr,

olek
                • Gość: kixx Re: do kixxa IP: *.acn.waw.pl 26.11.03, 11:42
                  Dobre.
                  Komisarze ludowi to także aktywisci,jakbys nie wiedział.
                  Gadanie w tym kontekscie o aktywistach i komunistach jako przeciwstawnych
                  biegunach społeczeństwa jest śmieszne.Natomiast jeśli chodzi o wyzwanie
                  kretynem człowieka piszącego o jeździe na rondzie pod prąd jako czymś nie tylko
                  normalnym,ale chyba także czymś chwalebnym,jednym z głownych "gwoździ" programu
                  masy jest dosyć łagodnym określeniem.Zresztą zostałem potraktowany w odpowiedzi
                  mniej łagodnie.Natomiast jeśli chodzi o skuteczność protestu to blokowanie
                  ruchu faktycznie jest skuteczne.Wiedzą o tym rowerzyści,Samoobrona,taksówkarze
                  itp.Tylko czy o to Wam chodzi,żeby utrudniać życie innym?
                  Są inne środki walki o swoje cele.Nie do mnie należy podpowiadanie ich Wam,ale
                  mamy (podobno)demokrację.I tyle.
                  Pozdrawiam
                  • olecky Re: do kixxa 26.11.03, 12:03
                    Kretyn kixx napisał(a):

> Gadanie w tym kontekscie o aktywistach i komunistach jako przeciwstawnych
                    > biegunach społeczeństwa jest śmieszne

znaczy w kontekscie przyklejanych przez Ciebie etykietek? no faktycznie, dziwne...

gdyby goscie w stylu czajnika nie obalili komunizmu, to bys nie narzekal na
                    korki spowodowane demonstracjami, bo caly czas czekalbys na talon na malego
                    fiata. Smieszne to jest to, ze tacy "porzadni obywatele", podobnie jak teraz,
                    za stanu wojennego wyrazali glebokie oburzenie strajkami, protestami,
                    "warcholstwem", "paralizowaniem zycia kraju" itp. Podejrzewam, ze tak samo
                    bylo np. w 68 - drobnomieszczanstwo sie nie zmienia.

> Natomiast jeśli chodzi o wyzwanie
                    > kretynem człowieka piszącego o jeździe na rondzie pod prąd

już Ci ktos wyjasnil ze to pomysl policji. Zreszta bardzo dobry, sam bylem
                    bardzo sceptycznie nastawiony dopoki nie zobaczylem na wlasne oczy.

a jesli chodzi o wyzywanie od kretynow, to, no coz, dostales to, o co prosiles.

> mamy (podobno)demokrację

wlasnie, podobno. Ale sfrustrowanym palantom w stylu kixxa wolnosc zgromadzen
                    sie najwyrazniej nie podoba.

z mojej strony EOT, mimo wszystko pozdrawiam,

olek
              • michaues Re: do kixxa 26.11.03, 11:59
                kixx napisał:
                > Czym wasz protest różni sie od protestu taksówkarzy?
                > Dla mnie ,"codziennego" kierowcy i "niedzielnego " rowerzysty NICZYM.
                > Dla pokazania swoich wydumanych ,czy niewydumanych racji kolejna grupa
                nacisku
                > próbuje sparaliżować ruch uliczny w Warszawie.

Różni się i to zasadniczo. Chodzi o cel. Taksiarze walczą dla siebie o
                możliwość dalszych przekrętów (znasz inny powód walki z kasami fiskalnymi?),
                cykliści zabiegają o warunki do normalnego poruszania się po mieście dla
                WSZYSTKICH jego mieszkańców. Jeśli powstaje system dróg rowerowych, to korzyść
                odnoszą nie tylko rowerzyści. Ale to temat na dłuższą dyskusję.

pzdr
                MS
                • Gość: czajnik Re: do kixxa IP: *.tele2.pl 26.11.03, 14:42
                  myślisz że ja przez cały miesiąc siedzę i myślę jak sparalizówać miasto? to sie
                  mylisz od lipca odbyło sie blisko 20 spotkań z ZDM, Biurem Drogownictwa, ZTP w
                  sprawach sojnego systemy ścieżek, tras rowerowych. Wszystko to wymaga ogromnej
                  liczby telefonow/na nasz koszt/, faxowania, xerowania itd.itp. O tym szersze
                  grono nie wie. nie musi. nie oczekuję ja i cała reszta `przodowników`/śmiej się
                  z tej nazwy/uwielbienia ani zapłaty. może tylko satysfakcji. ale ty myślisz o
                  jednym. tak uwięńczeniem miesiąca jest przejazd. mamy z tego absolutną radochę.
                  bo jak codzienie mijam na chodnikach żle zaparkowane samochody, majacyh
                  wszystko w zadku kierowców - szlag mnie trafia. nikt ich nie goni, nie ściga. a
                  ty śmiesz pisać takie androny i banialuki obrażając tych wszytkich będących w
                  cieniu. ja demokracji nie wybierałem, a polacy powinni mieć zamordyzm to by
                  marszałek zadość uczynienie miał. bo tylk taki sytem sie w polsce sprawdza. a
                  co do innych rzekomo instrumentów do pokazania, uwypuklenia naszych spraw -
                  wykorzystaliśmy wszytko. tylko władza woli mieć wszystko w zadku, jest głucha i
                  ślepa/ cała polska sie już śmije ze ścieżki ze schodami na RZS/. jeszcze ci nie
                  pasuje?
                  `to skończ waść, wstydu oszczędź`
                  koniec

pozdrawiam wszystkich powyzej ciepło, tak trzymać

dziękuję

czajnik
                • Gość: pascalek Re: do kixxa IP: 217.153.47.* 27.11.03, 13:34
                  Jestem mieszkańcem Warszawy, uważam że mam tu zapewnione warunki do normalnego
                  poruszania się i nie życzę sobie, żeby ktoś tutaj "zabiegał" w moim imieniu -
                  zwłaszcza utrudniając innym życie.

PS. Czy chłopaczek na rowerze (o dziwo oświetlonym), który wjechał na czerwonym
                  świetle na przejście dla pieszych wczoraj ok. 21 pod wiaduktem nad Żwirki i
                  Wigury (zdaje się że ul. Sasanki) i znalazł się prawie pod maską ruszającego
                  dopiero z zielonego samochodu, poruszał się normalnie? Sądząc po obrażonej
                  minie i machaniu rękami pod adresem kierowcy (jak widziałem, raczej
                  przestraszonego, bo w razie czego odpowiadałby jak za człowieka), zapewne tak
                  mu się wydawało.

> cykliści zabiegają o warunki do normalnego poruszania się po mieście dla
                  > WSZYSTKICH jego mieszkańców. Jeśli powstaje system dróg rowerowych, to
                  korzyść
                  > odnoszą nie tylko rowerzyści. Ale to temat na dłuższą dyskusję.
                  • Gość: behemot Re: do kixx i pascalek IP: *.int.warszawa.sint.pl 27.11.03, 18:22
                    Macie obaj racje.

Rowerzysci i taksowkarze niczym sie nie roznia w swoim protescie, i mam szczera
                    nadzieje, ze spolecznosc miejska, widzac ten festyniarski korowod, utrudniajacy
                    zycie, bedzie mialo taki sam stosunek jak do taksowkarzy. Trzeba zorganizowac
                    bojowki z jajkami. Wszystkim jest ciezko, ale nikt z powodu swojego
                    nieszczescia nie unieszczesliwa innych (poza pielegniarkami, gornikami,
                    taksowkarzami i najsmieszniejsza grupa "rowerzystami" - o ile pierwsze dwie
                    grupy sa napedzane przez zwiazki zawodowe, trzecia jest sterowana przez
                    cwanicki interes, to rowerzysci sa glupio mamieni przez alternatywna grupe
                    zielonych liczaca na dotacje z UE oraz prawdopodobienstwo wplywu na dyspozycje
                    wydatkow z funduszu "ekologicznego" na rozwoj miasta. Fajnie jest byc
                    manipulowanym i wierzyc w zacne intencje)

A odnosnie sytuacji na skrzyzowaniu to oczywiscie ze bojowki rowerowe uznaja
                    wine "wozidupka" w "blachosmrodzie" i taki smiec nigdy nie ma prawa
                    pierwszenstwa. Nie ma co na ten temat dyskutowac, bo bojowkarz rowerowy jest
                    najslabszym uczestnikiem ruchu i zawsze ma pierwszenstwo (nawet jak przejedzie
                    babcie na chodniku).

Teraz juz wiem, czemu dawne haslo, ze za wszystko winni sa "masoni", "zydzi"
                    i "cyklisci" zawieralo rowerzystow. O ile obecnosc "zydow" potrafie zrozumiec w
                    ksenofobicznym spoleczenstwie, teraz juz raczej sie zastanawiam,
                    czemu "masonow" winili ;)
                    • Gość: KA Re: do kixx i pascalek IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 28.11.03, 10:34
                      Witaj już zaczynało mi brakować twoich złotych mysli i spaczonego rozumku. Na
                      szczęście twój nowy pozt o Żydach i cyklistch przywrucił mi wiarę w niemoc
                      leczenia psychiatrycznego. (sanitariusz zaspał i ponownie behemot dorwał się
                      to netu)
                      Pozostaje mi jak zwylkle życzyć ci szczęścia i dawcy mózgu bo ten pawiana
                      nadal się nie sprawdza należycie KA
                        • Gość: KA Re: do KA i SHP IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 28.11.03, 14:03
                          Drogi behemocie nic mnie nie ubodło, poprostu ton jak i sens a raczej jego
                          brak w twoich wypowiedziach, ciągłe krytykanctwo i brak jakich kolwiek
                          pomysłów stawiają cię w moich oczach jako zwykłego netowego pieniacza który
                          swoje niepowodzenie w życiu sexualnym stara sobie zrekompensować na tym forum.
                          KA
                          • Gość: behemot Re: do KA i SHP IP: *.int.warszawa.sint.pl 28.11.03, 14:20
                            Krytykanctwo utrudniania mi powrotu ze szpitala w piatek (dzis) o godzinie
                            18.30 z zabiegu z ciezko chorym dzieckiem, przez rondo po ktorym bedziecie
                            jechac w radosnym korowodzie, nazywasz niepowodzeniem seksualnym? Byc moze.
                            Jedno jest pewne, karetki na sygnale nie wysla (bo sa powazniejsze rzeczy), a
                            ja akurat dzisiaj, bede stal i meczyl swoje dziecko z powodu waszych
                            festyniarskich korowodow.
                            I pisze to jak najbardziej powaznie.
                            • Gość: KA Re: do KA i SHP IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 28.11.03, 15:08
                              Jest mi bardzo przykro z powodu twoich dzieci. Przepraszam. Ale gdybyś patrzył
                              po za czubek swojego nosa to może byś dostrzegł i inne dzieci które z powodu
                              braku infrastruktury siedza na klatkach schodowych pijąc piwo i palac skrety
                              itp. itd. Ten cały festyn jak go nazywasz jest po to by nasze dzieci miały
                              więcej możliwości na bezpieczne i zdrowe spędzenie czasu. Czemu w imie swoich
                              interesów ustawicznie odbierasz mi prawo do bezpiecznego spedzenia czasu z mym
                              dzieckiem w sposób jaki lubie???? Wole by dzieci rozbijały kolana i nosy na
                              ścieżkach i trasach rowerowych a nie ćpały, wąchały i chlały w blokowiskach.
                              KA
                              • Gość: behemot Re: do KA i SHP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.03, 12:19
                                Gość portalu: SHP napisał(a):

> Wiesz, jaki jest Twój problem? Nie umiesz żyć wśród ludzi. Liczy się tylko
                                > Twoje ego i nic poza tym.

I vice versa IMHO. Liczy sie tylko ego taksowkarzy, tylko rowerzystow, tylko...
                                ja nikomu z powodu mojego ego nie przeszkadzam w normalnym funkcjonowniu.
                                Protest (czy tez festyn) nie jest wymierzony w kierunku "dysydentow" tylko w
                                innych uzytkownikow drog. A idea przyswiecajaca niestety wiekszosci "bikerow"
                                jest pokazac wyzszosc hierarchiczna na drodze wobec "spaliniarzy". Jako
                                predentenci do ministerstwa dezinformacji najlepiej o tym wiecie.

O narkotykach versus sciezki rowerowe, brak mi calkowitej opinii. Infantylizm
                                wychodzacy z populistycznej tezy godnej Leppera raczej nie zasluguje na zadna
                                reakcje.
                                "Jak nie potrafie wychowac dziecka, dam mu rower, zeby pojezdzil sobie na
                                sciezkach, nie bedzie sie zajmowal wachaniem kleju i paleniem hashu". Zapraszam
                                na wycieczke do Holandii, krotka obserwacja doswiadczy, ze jedno nie wyklucza
                                drugiego.
                                • Gość: SHP Re: do KA i SHP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.03, 18:42
                                  >ja nikomu z powodu mojego ego nie przeszkadzam w normalnym funkcjonowniu

Jesteś o tym na 100 procent przekonany?

> Protest (czy tez festyn) nie jest wymierzony w kierunku "dysydentow" tylko w
                                  > innych uzytkownikow drog.

"Festyn" odbywa się tu, gdzie jest miejsce rowerzystów, czyli na drogach.
                                  Myślisz, że jest wymierzony tylko w decydentów? Otóż nie. Ja to traktuję jako
                                  podsumowanie miesiąca, który spędziłem na przesyconych niesamowitą uprzejmością
                                  drogach. Tak, tak, uważam to za swojego rodzaju odwet. Tylko tyle mogę i aż
                                  tyle...

• Gość: KA Re: do KA i SHP IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 01.12.03, 10:40
                                  Wiesz co myslałem że jesteś tylko małospstrzegawczym dronbnym egoistą, ale ty
                                  jesteś poprostu idiotą. Szkoda mojego czasu na jakie kolwiek dyskursy z Tobą.
                                  Moje pokolenie mogło grać w nogę na podwórku, teraz na każdym jest zakaz i tak
                                  ze wszystkim, dzieciaki mają coraz mniejsze (ograniczone ruchliwymi ulicami,
                                  po których mkną w swych smrodowozidupkach podobni tobie egoistyczni idioci)
                                  tereny zabaw, z musu przesiadują po klatkach, bo rodzice zapieprzają by
                                  utrzymać dom i samochód zapominając o czasie dla dzieci. Brak jest możliwości
                                  uprawiania sportów i niemal co trzeci dzieciak tak ocieka tłuszczem że głowa
                                  boli o ich wydolności nawet nie wspominam.
                                  To były ostatnie słowa jakie kieruje do ciebie.
                                  KA
                  • Gość: SHP Re: do kixxa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.11.03, 18:57
                    > PS. Czy chłopaczek na rowerze (o dziwo oświetlonym), który wjechał na
                    > czerwonym
                    > świetle na przejście dla pieszych wczoraj ok. 21 pod wiaduktem nad Żwirki i
                    > Wigury (zdaje się że ul. Sasanki) i znalazł się prawie pod maską ruszającego
                    > dopiero z zielonego samochodu...

A chłopaczek wjechał na czerwonym, czy na migającym zielonym? Bo skoro samochód
                    zaczął dopiero ruszać, znaczy się, że wcześniej chłopaczek miał zielone,
                    kwestia tylko, kiedy wjechał na skrzyżowanie. A kierowca ruszył na zielonym,
                    czy może już na pomarańczowym?
                    Nie bronię chłopaka, ale jesteś kolejną osobą, która lubi wrzucać wszystkich
                    rowerzystów do jednego wora...

• Gość: KA Re: do kixxa IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 28.11.03, 10:31
                    Drogi mieszkańcu masz prawo do protestu i napewno nie ciebie reprezentuje
                    czajnik, to raz. Co do opisanego przez ciebie przypadku to niestety ale debile
                    jeżdż też na rowerach, al udzie nie dzielą się na pieszych, rowerzystów czy
                    kierowców a poprostu na mądrych i głupich wraz z wszelkimi odmianami mądrości
                    i głupoty. Zabawa w przykłady debilizmu na drodze była już tu tak wiele razy
                    uskuteczniana ze bez sensu jest się w nią bawić ponownie (kierowców jest
                    więcej więc i przykładów debili za kółkiem jest więcej, a że i masa samochodu
                    jest też większa to i straty jak i zagrożenie też)
                    Więc jeszcze raz Debil jest zawsze debilem i nie ważne czy to pieszy
                    rowerzysta czy kierowca, ważne jest to że wraz z większą masą i mocą pojazdu
                    jaki prowadzi wzrasta niebezpieczeństwo dla innych.
                    Pozdrawiam KA
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka