Dodaj do ulubionych

Opinie o sklepie butypremium.pl

19.11.18, 17:46
Chciałabym zamówić buty w sklepie butypremium.pl bo znalazłam tam taki model butów, który mi się podoba smile Kupowaliście już w tym sklepie? Jak jakość butów i ogólne wrażenia?
Edytor zaawansowany
  • karmelka22 20.11.18, 13:18
    Ja też polecam smile zamawiałam już dwa razy, teraz idzie do mnie kolejna przesylka. jakosc itd wszystko spoko, nie masz sie czego obawiac
  • ryszard_w100 23.11.18, 08:38
    UWAGA, na stronę butypremium.pl. Zamówiłem i opłaciłem a towar nie dotarł. Brak mozliwości skontaktowania się z nimi. Już to powinno się wydawac mi podejrzane że nie można zamówić z płatnością przy odbiorze, jedyna możliwośc płacenia jako przedpłata. Brak telefonu na stronie a telefon który jest podany przy potwierdzeniu zamówienia nie odpowiada. Jak sprawdziłe po fakcie firma LUXGO Sp. z o.o. z Gdańska została zarejestrowana miesiąc temu. PRZESTRZEGAM!!!
  • molichwir 01.12.18, 11:45
    Proszę o kontakt w tej sprawie
  • molichwir 01.12.18, 11:47
    proszę o kontakt

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.