Dodaj do ulubionych

Płyny do mycia naczyń

02.09.06, 14:22
Kupiłem beznazwowca z serii Lel w Lidlu, pięknie pachnie i świetnie myje. W
czym myjecie kuchenne statki?
--
arszenik i stare koronki
---------------
Sen o Warszawie...
Edytor zaawansowany
  • mannalisa1 02.09.06, 17:28
    Od lat "Pur", ale się zepsuł.Muszę poszukać czegoś innego.
    --
    żeby mi się tak chciało,jak mi się nie chce;-o
  • speer 02.09.06, 19:13
    Oczywiscie zielony Lidl, caly litr za 89 groszy. Lidl jest na prawde swietny!
  • sloggi 03.09.06, 12:45
    speer napisał:

> Oczywiscie zielony Lidl, caly litr za 89 groszy. Lidl jest na prawde swietny!

Mowa o tym samym smile
    --
    arszenik i stare koronki
    ---------------
    Sen o Warszawie...
  • zoraz 20.09.06, 14:01
    No nie wiem, kupiłam z ciekawości i niestety wart swojej ceny sad. Może dla tych co myja jedną, góra dwie szklanki jest łatwy w użyciu, bo trudno przedawkować, dla mnie za mało wydajny, nie kalkulje mi się kupować dużej butli do szybkiego zużycia.
  • skiela1 02.09.06, 20:22
    A ja ostatnio kupilam Ludwika mietowegosmile))))
  • sered 02.09.06, 21:00
    od "niemieckich polaków" na bazarku skoncentrowany AKTUA się nazywa - produkowany dla aldi, fajny gęsty i już kropelka starcza na umycie całej góry naczyń smile
  • zoraz 02.09.06, 21:29
    mnie on nie leży, teraz mam z lidla jakiś morski, z początku mi się z łazienką ten zapach kojarzył, ale jak się przyzwyczaiłam jest ok.
  • xyz741 28.09.06, 13:40
    zgadza się, Akuta przywieziona z niemiec kosztuje okolo 3,50 zł. Na osiedlowym
    rynku widziałam po 4,50 zł. Jest baaaaaaaardzo wydajny i świetnie myje.
  • aluniaaa 03.09.06, 14:30

--
    Pozdrawiam
    Ala
  • skorpionica11 05.09.06, 19:51
    p.s jedyny który nie uczula rąk mojej mamy

--
    forum gazeta.pl Nie dla Idiotów !!!
  • bbastek13 21.09.06, 09:38
    a czy ktoś z Was uzywal lidlowego proszku do zmywarki ? 3kg za 17pln to sporo
    taniej niz calgonit, ludwik czy robot, ale nie wiem czy warto kupowac.
  • izelka 22.09.06, 18:18
    A ja kupuję w Plusie taki biały balsam do mycia naczyń za około 3 zł i jest super
  • lisia_86 23.09.06, 21:08

--
    klasa maturalna.....4 maja decydujace starcie:0)
  • lisia_86 23.09.06, 21:09
    ...łatwo się pieni, starcza na długosmile dla mnie number one..
    --
    klasa maturalna.....4 maja decydujace starcie:0)
  • mrouh 29.10.06, 11:14
    Też pur- ale tylko biały, balsam. Myje nim wszystko- od naczyń, po kuchenkę,
    kafelki przy kuchence i podłogę, zmywa tłuszcz naprawde dobrze, jest wydajny,
    ładnie pachnie, nie niszczy rąk. "Zakazałam" kupowania ludwika mojemu chłopusmile
    Cena bardzo często ta sama (wciąz trafiam na promocje pura), a innych płynów już
    nie toloruję. Przekonałam się, jak przyszło mi umyć okap w wynajętym mieszkaniu,
    który tak na oko nie był myty z rok- gruba warstwa tłuszczu na nim była pokryta
    kurzem. Wszystkie inne środki tylko rozmazywały a pur umyłsmile
    --
    Ozdóbkowo Wielkie
    Zapachniało
  • gajowy771 02.10.06, 21:24
    Carrefour z jedynką- baniak 5l za 4pln. Można rozrobić do 40% wodą, jest na
    dłużej.
  • mmagi 09.10.06, 14:27
    órej niecierpię,ale pare rzeczy tam kupujesmile))
    a płyn jest dobry,wydajny i dobrze myjesmile)
    --
    "...związek z mężczyzną ma być wzbogaceniem życia,a nie jedynym jego sensem"
  • seth11 31.10.06, 15:57
    Ludwik, Ludwik i jeszcze raz Ludwik.
    Jakieś pół roku temu miałem Pur który dodawali jako gratis do proszku, ale
    szybko został wykończony bo obciach straszny jak coś takiego stoi przy zlewie.
    --
    Bezmyślnym dyskutantom dziękuję.
  • 27kasiek 05.11.06, 21:08
    A ja kupowalam zawsze ludwika albo pur, ostatnio z braku kasy polakomilam sie
    na plyn z kauflanda zielony cos tam maximo, i powiem szczerze ze stwierdzilam
    ze jakos przeboleje do wyplaty i kupie porzadny. Ale przy nim zostalam a 2 zety
    tanszy, wydajny i naprawde ok, nie widze wieszej roznicy w porownaniu z
    ludwikiem i ostatnio coraz bardziej wodnistym purem. Polecam costam maximo z
    kauflanda smile
  • yuliah 02.12.06, 22:55
    a ja lubie Mornig Freshsmile
  • sibeliuss 03.12.06, 12:35
    yuliah napisała:

> a ja lubie Mornig Freshsmile

Jest Twoim zdaniem dobry i tani?
    --
    madamy i żętelmeny
    ---------------
    "Wszyscy i wszystko inne srodze mnie zawiodło" Johan Julius Sibeliuss.
  • yuliah 04.12.06, 16:20
    sibeliuss napisał:

> yuliah napisała:
    >
    > > a ja lubie Mornig Freshsmile
    >
    > Jest Twoim zdaniem dobry i tani?

jest bardzo dobry, a czy tani..hmm bardzo wydajny, wiec wydaje mi sie ze tanszy
    niz jakies "lurki" jak zielony z lidlasmile
  • grzanka23 04.12.06, 21:13
    Ludwik.
  • gosiapasula 21.11.14, 19:16
    Ja do mycia naczyń stosuje płyn Morning Fresh.Jest on bardzo skoncentrowany,dzięki czemu jest rewelacyjny jeśli chodzi o skuteczność.Dobrze usuwa tłuszcz oraz resztki jedzenia.Doskonale radzi sobie też z zaschniętymi resztkami jedzenia.Nie pozostawia smug na szklankach czy innych naczyniach wykonanych ze szkła.Ma bardzo przyjemny zapach.Występuje w wielu wariantach jeśli chodzi o zapachy.Ma wygodny dozownik,który pozwala wycisnąć taką ilość płynu jaką chcemy.Nie wysusza skóry rąk.Polecam!
  • a.lato 23.11.14, 00:29
    Tylko Fairy Sensitive (herbata i mięta) albo Morning Fresh.
  • a.lato 23.11.14, 16:35
    A niedawno skusiłam się na Ludwika (była promocja) z olejkiem jojoba i myślałam że dostanę "joba" podczas zmywania, w ogóle się nie pienił i żeby domyć jakieś tłuste gary musiałam kilka razy dolewać płyn na gąbkę. Ludwik jest przereklamowany
  • sibeliuss 24.11.14, 08:25
    A ja używam tylko Ludwika smile
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • smutas13 24.11.14, 08:35
    Ja też używam tylko Ludwika. Po wielu próbach innych rewelacji...smile
    --
    ...bo gdy się trzyma fason, to się nawet spada z klasą...
    Piotr Bukartyk
  • skiela1 24.11.14, 17:02
    Czasami kupuje 'Ludwika ' (mietowego) ale tylko z sentymentu.
    --
    [O!]
  • sibeliuss 24.11.14, 20:37
    Być może masz dostęp do środków naprawdę myjących i za rozsądną cenę plus masz zmywarkę (no jak mogłabyś nie mieć) tongue_out
    --
  • skiela1 24.11.14, 22:13
    alez Ludwik jest bardzo dobry, a mietowy zapach w kuchni to uczta dla nosa smile
    Za butelke Ludwika place prawie 5$ a za taka sama Palmolive 2$ tak wiec jest to jakby nie bylo szalenstwo z Ludwikiemsuspicious

--
    [O!]
  • justyna16j 12.12.14, 10:24
    Miałam przyjemność poznać te płyny. Jak dla rewelacja. Skuteczne, wydajne. Dobrze usuwają wszelki zabrudzenia, przy czym nie podrażniają skóry rąk. Ładne zapachy to kolejny plus.
  • sibeliuss 28.11.14, 12:16
    Czyli już wiemy jakiego płynu nie kupować smile
    Same ambasadorki z jednorazowymi loginami - co za zbieg okoliczności smile
    --
  • aga_twardochleb 28.12.14, 17:20
    To, że dziewczyny są ambasadorkami to nic złego. Piszą o tym szczerze, nic nie ukrywają. Dostały płyny, przetestowały i dzielą się swoją opinią. Też ostatnio używałam płynów Morning Fresh. Ładnie pachną, są wydajne i dobrze się pienią. Jednak nie przywiązuję się do marek. Używam różnie Fairy, Pur, Ludwik. Każdy płyn przelewam do pojemnika z dozownikiem. Zajmuje mniej miejsca, dobrze wyglądą i odmierza odpowiednią ilość płynu.
  • aga_twardochleb 28.12.14, 17:34
    Bycie ambasadorką to nic złego. Dziewczyny szczerze piszą, że dostały produkt do testowania. Czy to, że mają go "gratis" mocno wpływa na ich opinię? Sprawdziły jego działanie i polecają bądź nie. Mi odpowiadają płyny Morning Fresh, ale używam też Fairy i Pur. Często kupowałam też Ludwika w 3l baniaczkach. Przelewam płyny do do dozownika z pompką. Zajmują mniej miejsca i zawsze wyciskam taką ilość jakiej potrzebuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka