Dodaj do ulubionych

Catering dietetyczny w Warszawie - opinie

IP: *.47.14.247.ipv4.supernova.orange.pl 24.05.17, 20:29
Szukam dobrego cateringu dietetycznego, z dostawą do biura, rano, na cały dzień. Polecicie jakąś dobrą firmę? Zależy mi na dobrym jedzeniu przede wszystkim, sama niestety nie mam czasu przygotować pożywnych posiłków na cały dzień.
Edytor zaawansowany
  • 25.05.17, 15:33
    Też jestem z Warszawy i korzystałam z diety pudełkowej od lightdiet.pl z dostawą do biura. Przywozili mi codziennie rano 5 posiłków. Porcje całkiem spore, jedzenie urozmaicone i smaczne. Jak się zamawia dietę na cały miesiąc to dają rabat, skorzystałam z niego i cenowo wyszło przyzwoicie. Są różne diety do wyboru, ja byłam na wegetariańskiej 1500 kalorii.
  • Gość: anteksztylka IP: *.dynamic.chello.pl 24.09.17, 21:53
    Tak :) korzystam z http:/foody24.pl, codziennie z rana dostaje cztery posiłki, którymi się najadam przez cały dzień i nie muszę podjadać czy szukać jedzenia miedzy posiłkami. Spoko sprawa, bo za gotowanie zabrac mi sie trudno, zwlaszcza ze 90% swojego dnia spedzam poza domem, praca, treningi... wiec w przeliczeniu wychodze lepiej niz jakbym mial jesc na miescie, zwlaszcza ze byly to zwykle jakies szybkie kebaby itd
  • 29.05.17, 23:26
    Tylko Diet4u! :) Sprawdzone nie tylko przeze mnie, mają przepyszne i różnorodne posiłki. To mój trzeci catering i już przy nich zostanę.
  • Gość: pola490 IP: *.play-internet.pl 31.05.17, 22:10
    o tak, mają świetne jedzenie
  • Gość: Marianna IP: *.centertel.pl 13.09.17, 11:46
    Korzystam z HappyFood. Duże porcje, różnorodne diety, świeże produkty. Jedzenie smaczne i różnorodne, więc się nie nudzi i bardzo smakuje.
  • Gość: Natalia IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 06.10.17, 14:04
    A ja od dwóch tygodni korzystam z cateringu dietetycznego na-lekko www.na-lekko.com i zgubiłam już 4 kg !! Jedzenie jest zróżnicowane dostawy wieczorne na czas. Polecam bo jest to mój już chyba 5 catering i jestem po przejściach z odchudzaniem u dietetyka . .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.