Dodaj do ulubionych

Podpalacz grasuje w Śródmieściu Warszawy. W noc...

IP: 178.73.48.* 19.02.12, 09:39
czy wlasciciele pojazdow jeszcze nie zrozumieli ze ktos sobei nie zyczy parkowania na ul.Olenadrow?
Edytor zaawansowany
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 09:40
    Trzeci raz...i oczywiście nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, nikt nic nie wie..typowe
  • Gość: torro IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 10:26
    a moze maja trudnosci bo ten piroman-psychopata jest z ich szeregow?
  • Gość: marko o IP: 176.102.179.* 19.02.12, 10:34
    pare blach w stolicy mniej. gdyby się znalazł taki społecznik który by podpalał auta zaparkowane na trawnikach, na chodnikach. Może w ten sposób co niektórych udałoby się nauczyć kultury. Cel uswięca środki.
  • Gość: nakręcany_czołg IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 10:44
    albo twoje mieszkanie gdyby spalił. byłoby zajebiście.
  • Gość: hegemon® IP: *.acn.waw.pl 19.02.12, 16:48
    tacy zawsze uważają że im wszystko wolno i wiedza lepiej
  • Gość: lucky IP: *.jmdi.pl 20.02.12, 16:03
    Niestety, to 23 letni gó...arz. Takim z resztą też się wydaje, że im wszystko wolno.
  • Gość: Czlowiek IP: *.aster.pl 19.02.12, 12:40
    Łeb se podpal..to bedzie dobra robota!
  • Gość: los maria nos IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.12, 17:03
    gdyby faktycznie podpalał źle zaparkowane to bym nawet poparł. Mnie się chyba nie zdarzyło od wielu lat, a też mieszkam w stolycy. A tak to zwykła dewastacja. Pewnie jakiś kierowca- psychopata chce mieć miejsce do parkowania auta. Swoją drogą ciekawe ile takich akcji trzeba żeby faktycznie ludzie przestali tam parkować. :) Fama się niesie...
  • renifer_lopez 19.02.12, 14:44
    ....tak, Macierewicz (to jego pełne nienawiści spojrzenie), obrońcy krzyża, sekta smoleńska, przeciwnicy konopi i "Gazety Wyborczej", działacze PiS ewentualnie ksiądz Rydzyk. Innej możliwości nie ma.
  • Gość: belf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 23:01
    O monitoringu w Wawie nie słyszano? A jedyny klucz, to parkowanie na zakazie.
  • Gość: irek IP: *.aster.pl 19.02.12, 09:41
    Jak bym dorwał...
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 09:42
    > czy wlasciciele pojazdow jeszcze nie zrozumieli ze ktos sobei nie zyczy parkowa
    > nia na ul.Olenadrow?
    A czy ulica Oleandrów stanowi PRYWATNĄ posesję tego "kogoś"? Czy w tym miejscu jest zakaz parkowania??
  • rlnd 19.02.12, 09:47
    A co, postanowiles ich "nauczyc" podpalajac im samochody ?
    Czy tylko bys w ten sam sposob postapil ?
  • Gość: żalpeel IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.12, 09:47
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 09:49
    że ludzie tam parkują. Oczywiście to może nie jest prywatna posesja (ktoś o tym wspomniał w komentarzach), ale na pewno działanie tej osoby jest skuteczne, w końcu inni przestaną tam parkować. Pozostaje też inna kwestia czy ktoś nie obrał sobie tego miejsca, choć może mieszka trochę dalej lub może komuś spalili kiedyś auto i się rewanżuje, a może się nudzi, może jest chory i trzeba mu pomóc... no nie wiem nie wiem, to zagadka dla p. Rutkowskiego.
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 09:53
    i te pozostałe samochody przyznają się, że niechcący opluły paliwem i podpaliły stojące obok lepsze auta z zazdrości :))
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 10:29
    :)
  • Gość: życzliwy IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 09:57
    Oddać mu licencję na zabijanie ...
  • Gość: j. IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.12, 09:58
    To pokazuje skutecznosci policji i tych darmozjadow ze Strazy Miejskiej...

Przeciez zeby podpalic 10 aut to potrzeba conajmniej 15 minut jak nie wiecej.

Jedyne co potrafia to Bogu ducha winnych kierowcow kasowac za predkosc na drodze ch...e.
  • Gość: dyzio IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 10:04
    To też pokazuje jak bardzo maja w dupie swoją robotę. Środek miasta i nie potrafią zainstalować kamery. Kiedyś do mnie przyszli tajniacy, wybadali i wprost się zapytali czy mogliby zamontować przy oknie w mieszkaniu niewielką kamerę na 2 mc, bo ktoś kradnie samochody, a moje okno idealnie pasuje. Może tu wychodzą z założenia że to sprawa między ubezpieczycielem a właścicielem, tylko nikt nie liczy jakie są straty tych drugich. Ja bym zgłosił co najmniej skargę na pracę policji. Tak żeby podpimpować ich wspaniałe statystyki...
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 10:15
    Jeśli to chodziło o parkowanie, to drastyczny sposób przedstawienia racji. Ale ja mam co dzień takie mordercze myśli. Odnośnie beztroskich kierowców, hałaśliwych sąsiadów, paskudzących psów i bezczelnych przechodniów. Zwykłe uwagi i logiczne racje nie wystarczają 90% społeczeństwa. Trzeba młotkiem, wrzaskiem i groźbami skarg do władz dochodzić najprostszych spraw, bo każda prośba o ludzkie zachowanie jest traktowana jako obraza majestatu i zamach na godność osobistą i wolność. Nie dziwię się, że niektórzy chwytają się takich sposobów i mam gdzieś, że reszta egoistycznej ludności nazwie to wandalizmem.
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 10:31
    zapomniałeś już tylko o irytujących chodnikach i przeszkadzających, wystających balkonach :P
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 10:54
    Wkoorwiające chodniki to również wina beztroskich wykonawców, a wystające balkony architektów bez wyobraźni. Ja wiem, że najprościej zwalić na paragrafy, ale to ludzie tworzą nieporozumienia i bałagan. Zacznijmy od trzymania się prawej strony w przejściach podziemnych i na schodach do przystanków, od zrobienia miejsca wysiadającym z komunikacji i kierowania się zasadą, że najpierw się wychodzi, a później wchodzi. Bo jak widać tylko jednostki to pojmują.
  • Gość: fan IP: *.globalconnect.pl 19.02.12, 12:03
    Omeno, musisz nauczyć się z tym żyć, oszczedzaj zdrowie psychiczne. To wszystko o czym piszesz w postach jest charakterystyczne dla społeczeństwa w stanie rozkładu więzi ludzkich i zapaści cywilizacyjnej. Będzie jeszcze gorzej. Wszystko zaczyna się od chodzenia na ukos po przejściu dla pieszych, bo mi tędy najbliżej, a kończy, jak w Moskwie, strzelaniem do przechodniów na chodniku, bo blokują przejazd humerowi mafioza. Reakcje uczestniczących w tym procesie ludzi bywają różne, czsto niewspółmierne. Wszystko może zakończyć się ogólnym chaosem, albo ruchem naprawczym.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 14:43
    jedyne co muszę, to olać twoje rady. nie ja jestem odmieńcem klnąc na chamstwo i głupotę, tylko ci, których chamstwo i głupota utrudnia innym życie. i zmień dealera, bo porównywanie zamieszek politycznych do psów obsrywających chodniki to zdecydowanie przesada
  • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.jmdi.pl 19.02.12, 15:22
    Poprzedni post był z kulturą, a ty zachowałaś się, jakby nastąpiła "obraza majestatu" twojej osoby. Jesteś takim samym chamem jak ci, których nienawidzisz.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 18:22
    Chamskie jest dawanie rad obcy, ludziom, których komentarza się nie rozumie i nie akceptuje. Polecam wikipedię: tolerancja. I zdaje się to miejsce na opinie, a nie szkółka niedzielna czy kurs myślenia wg. schematów. Więc wypowiadajcie się na temat wątku, a darujcie sobie nawracanie piszących
  • Gość: lekarz IP: *.zone8.bethere.co.uk 20.02.12, 03:37
    omendo ! jestes psychicznie chora
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 16:55
    Doktorku, naucz się pisać
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 12:15
    nie zapominaj o sprawie drzwi obrotowych, przecież po tym jak się w nich umieścimy należy iść zgodnie z kierunkiem ich obrotu, a nie pchać się w 10 osób i popychać samemu, notabene w autobusach i tramwajach też nie jest najlepiej oprócz wysiadania, o którym jak zauważasz mało kto ma pojęcie, to sama trasa też bywa extremalna, np. jesień, jeden ze zwykłych dni - ja siedzę, facet stoi i trzyma nad swoją głową parasol, z którego kapie woda na mnie :/, inny dzień w zimie - kobieta tak się przepycha przez ludzi, żeby wysiąść, że w końcu po otworzeniu przez kierowcę drzwi wypada twarzą na chodnik (na szczęście było dużo śniegu), lato - ktoś nie ustępuje miejsca, bo jego siatki siedzą itd. itp. reasumując, gdyby ktoś podpalał autobusy i tramwaje to ja rozumiem, bo może się podroż nie podoba... idąc jednak tym tropem należałoby podpalać: środki komunikacji miejskiej, samochody, mieszkania i wszystko, co zawadza... tak tylko sobie myślę...
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 14:52
    Broń Boże nie idź żadnym tropem, zostań i czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałam, że należy podpalać każdego, kto się narazi, tylko, że miewam mordercze myśli i zupełnie serio źle życzę tym, co innym zatruwają życie. Począwszy od sąsiadki, której rozwydrzone psy stawiają na nogi całą okolicę co 3 godz od 6 do 22 (bo założenie namordnika jest niehumanitarne!), a skończywszy na klientach Carrefoura, którzy mimo WEJŚCIA i WYJŚCIA tratują moje siatki z zakupami pchając się na chama pod prąd. mam nadzieję, ze widzisz różnicę między pobożnymi życzeniami, a realnym samosądem.
  • Gość: pat IP: *.unknown.vectranet.pl 19.02.12, 15:13
    Szczerze gratuluje braku poważniejszych problemów niż to, że ktoś Ci trąci siatki z zakupami w Carrefourze. Zgłoś się do Koterskiego, może razem nakręcicie kolejny film? :).
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 18:18
    hahahahhaaa, jak widzę, odpowiadacie na to, co czytacie, a nie na to, co napisane. To również nasza narodowa cecha, jak się nie ma nic do powiedzenia, to się paple 3po3. I prostsza wersja dla was: ja o zupie, wy o doopie.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 18:58
    Tratowanie, to nie trącanie, nawet dla najbardziej ociężałych umysłów. Polecam optyka na Kondratowicza albo kurs czytania ze zrozumieniem. Albo chociaż wyobraźnię ;)
  • Gość: pat IP: *.unknown.vectranet.pl 19.02.12, 19:04
    Przykro mi, nie mogę sobie wyprowadzić jak można "stratować" siatkę z zakupami.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 19:31
    To tak samo, jak sobie nie wyobrażasz, że ktoś ma inne zdanie niż ty. Ale z tego się wyrasta na szczęście
  • Gość: pat IP: *.unknown.vectranet.pl 19.02.12, 20:43
    Z nastoletniego buntu wyrośniesz wcześniej.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 16:48
    Nastoletni bunt pożegnałam ćwierć wieku temu, teraz mam własne zdanie i nie kraczę jak inne wrony
  • Gość: xxxxxxxxxxxxxxxxxx IP: *.jmdi.pl 19.02.12, 15:24
    Twoje wypowiedzi mnie irytują. Chcę, żebyś umarła!
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 18:23
    Wolny kraj
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 16:02
    ja to rozumiem i to doskonale, co więcej przez 1,5 roku mieszkałam przez ścianę z sąsiadką, która rozpoczynała imprezę z głośną muzyką od ok. 23.00 do samego rana, noc w noc przez 1,5 roku! wyprowadziłam się i teraz mam sąsiada, który śpiewa raz na miesiąc w jeden weekend, wygląda na to, że pobiera wówczas (chyba) rentę. hmm.... w każdym razie a propos carrefoura, to jest jeszcze jedna sprawa - kolejki przy kasie, mianowicie o ile da się znieść sterczenie przy taśmie kilka- lub kilkanaście minut, to wjeżdżający w Twój tyłek wózek następnej osoby jest nie do zniesienia, bo przecież jemu(jej) się śpieszy i nie poczeka chwili, żeby móc podejść i wyłożyć produkty na taśmie tylko się pcha... a niby w jaki sposób ma to pchanie przyspieszyć kolejkę, skoro przede mną jest jeszcze sporo osób
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 18:31
    O nierozważna, zaniechaj dalszych komentarzy, bo na mnie już klątwa rzucona za własne zdanie! Jeden życzliwy nawet mi śmierci życzy, hahahhaa! Napiszmy, że kochamy kierowców, którzy chlapią nas kałużami, że marzymy o walkach na wózki, że będziemy społecznie zbierać koopy cudzych psów i pragniemy tłoku, bo to jednoczy ludzi. Może wtedy zostaniemy zaakceptowane przez idealne społeczeństwo
  • Gość: oFCa IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 19:49
    I tak nam dopomóż sąsiad! :)
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 16:53
    Howgh!
  • Gość: fan IP: *.globalconnect.pl 19.02.12, 21:40
    Omeno, nic Ci nie pomoże, kiedyś krew Cię zaleje.
  • Gość: omena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 16:54
    Ciesz się, że nie ciebie!
  • Gość: Timi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 10:23
    W Berlinie lewicowo-anarchistyczne bojówki też podpalają regularnie samochody. Może to i u nas się powtarza.
  • Gość: sierżant pierdoła IP: *.centertel.pl 19.02.12, 10:40
    Za komuny przyjechała by milicja, zrobiła by przesłuchanie wśród sąsiadów i zaraz by się ktoś przyznał a potem mu pałą po grzbiecie i już gościowi by wybili z główki niszczenie samochodów...ale dzisiejsza policja tak nie może...bo im tak nie wolno...
    muszą działać zgodnie z prawem...;-)
  • Gość: nakręcany_czołg IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 10:47
    mogliby ciebie złapać i wpie...ć tak, że przyznałbyś się nie tylko do tego
  • Gość: sierżant pierdoła IP: *.centertel.pl 19.02.12, 10:58
    nie zrozumiałeś....myślę że to ktoś z sąsiadów się mści więc trzeba ich przesłuchać i nie trudno dociec kto....przesłuchać wywierając presję ale bez przesady , zadając pytania a pałą to po przesłuchaniu na do widzenia żeby się taki baran nauczył na przyszłość że tak się nie robi ! ;-)
    Bo grzecznie to można szukać bez końca ...
  • Gość: w3 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 14:29
    haha dokładnie. Dostałbyś propozycję nie do odrzucenia :) Niektórym dziadkom marzy się POnownie totalitarny ustrój.
  • ferrment 19.02.12, 10:52
    Za komuny to też ich g... obchodziło. Co innego gdyby ktoś ulotki rozrzucił, to wtedy byłoby tak jak piszesz.
  • Gość: bemberys IP: *.krawarkon.pl 19.02.12, 12:03
    ość portalu: sierżant pierdoła napisał(a):

> Za komuny przyjechała by milicja, zrobiła by przesłuchanie wśród sąsiadów i zar
    > az by się ktoś przyznał a potem mu pałą po grzbiecie i już gościowi by wybili z
    > główki niszczenie samochodów

To nie tak.
    Pałowali na chybił trafił każdego kto miał krzywą gębę. Zawsze niewinnych.
    Bo winny w danej sprawie gdzieś się zaszywał.
    Ale w dłuższej perspektywie każdy kto miał coś na sumieniu kilka pał oberwał.
  • Gość: k IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.12, 09:47
    Za komuny to było tak, że przyjeżdżali zwijali niewinnego Józka, a jak się nie chciał przyznać to go wrabiali w inne sprawy. Koledzy Józka, gdy ten już siedział dalej obrabiali niewinnych ludzi z dobytku. Przestępczość w PRL kwitła jak najbardziej, tylko były inaczej prowadzone statystyki.
  • balcerek_jozef 19.02.12, 10:42
    To wuj złamany. Dożywocie dla kutasa za niszczenie mienia obcego.
  • Gość: życzliwy IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 10:45
    Wandalizm dotyczy zupełnie innych zdarzeń.
    To po pierwsze.
    Po drugie:
    mienie prywatne o bardzo dużej wartości zostało zniszczone.
    UWAGA:
    Ubezpieczenie AC nie dotyczy akcji terrorystycznej, więc zwrotu kasy nie będzie.

Po trzecie:
    brak mojej zgody by na maleskich uliczkach, bezpiecznych instalować za środki budżetowe miasta systemy monitoringu.
    W takich przypadkach niech lokalna społeczność posiadaczy aut poniesie nakłady inwestycyjne i przekaże infrastrukturę we władanie POLICJI/Straży Miejskiej.
    Jak wiemy to się nie uda bo sąsiad bez samochodu cieszy się, że Kowalskiemu czy Nowakowi spalili ...
  • Gość: sierżant pierdoła IP: *.centertel.pl 19.02.12, 11:04
    To nie była akcja terrorystyczna tylko pospolite przestępstwo więc zwrot kasy z AC będzie !
    Terroryzm był by gdyby Al Kaida podłożyła bombę ! ;-) A jak go złapią to on powinien zapłacić gnojek !
  • juz-mam-dosc 19.02.12, 10:46
    Policja nic nie może zrobić bo wszystkie wolne środki rzuciła na ochronę matki Madzi.
  • Gość: życzliwy IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 10:51
    "Za komuny przyjechała by milicja, zrobiła by przesłuchanie wśród sąsiadów ... "
    Spałowali by kilku emetytów w stylu a'la RUTKOWSY i było by po zawodach.
  • Gość: amx IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 10:51
    a jakie znaczenie ma to czego jakiś wuj sobie życzy???

jego prywatna ulica???

powinien się modlić żeby policja dorwała go pierwsza, bo jak dorwą go właściciele...

(to tak jakby ktoś ci spalił mieszkanie, bo by nie życzył sobie żebyś mieszkał w jakimś bloku)
  • peppers01 19.02.12, 11:05
    Moim zdaniem mozliwe sa 3 wyjasnienia:
    1. Jest to dzielo niezrownowazonego psychicznie piromana
    2. Jest to dzielo zdesperowanego mieszkanca okolicznych kamienic, ktory nie moze zniesc tego, ze jego kiedys spokojna ulica jest dzien i noc zapachana samochodami. (Swoja dorga ciekawe czy parkowanie na tej ulicy jest legalne- bede musial sie tam przejsc i popatrzec na znaki)
    3. Jest to dzielo (pseudo)strazaka z pobliskiej remizy, ktor liczy na ekstrazarobek. Nie wiem jak jest teraz ale kiedys strazacy dostawali ekstardodatki do pensji za wyjazdy. Nie raz juz przeciez bylo glosno o przypadkach celowych podpalen wywolywanych przez (pseud)strazakow
  • Gość: amx IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 12:01
    oszczędzę Ci spaceru - jparkowane na Oleandrów jest cakowicie legalne (stoją parkometry), a na parterach domów są sklepy, punkty usługowe i restauracja więc i dojazd tam jest jak najbardziej uzasadniony

pewnie jakiś nawiedzony mieszkaniec chciałby mieć w centrum 2 milionowego miasta spokojną wiejską uliczkę tylko dla siebie i swojego auta...

przechodzę tamtędy codziennie ok 17 i zawsze jakieś 1, 2 wolne miejsca tam są, więc też nie ma takiej tragedii z parkowaniem (zawsze zresztą można stanąć na poprzecznej Polnej)
  • Gość: robbie IP: *.home.aster.pl 19.02.12, 12:14
    nawiedzony mieszkaniec ? człowieku w usa 20 lat ... terrorysta!
  • Gość: xXx IP: 94.42.87.* 20.02.12, 10:24
    X: albo idioty, którego nie stać na własny samochód
    Y: abo, albo ....

Albo'wać sobie można do bólu. Szkoda mi tylko tych ludzi, którzy kupili sobie samochód >10 lat bo oszczędzali i nie mieli AC, a teraz idiota im go spalił. Zero ubezpieczenia, a z kretyna nie ściągną ani grosza. Jestem za obozami przymusowej pracy dla takich debili.
  • Gość: mkas IP: *.acn.waw.pl 19.02.12, 11:12
    zemsta mściwego mściciela
  • Gość: życzliwy IP: *.play-internet.pl 19.02.12, 11:19
    Powiedzał:
    sprawa prosta !
    Spalone auta należą do gości klubu RIVIERA-REMONT.
    Czyli siedliska szatana.
    Zatem:
    PAŁOWAĆ SPAŁOWAĆ i jeszcze raz ZAPAŁOWAĆ słuchaczy Radia Maryja z ul. Oleanndrów.

Tak na serio !
    Moim zdaniem to może być także:
    [1] protest awangardy Wszech-Młodzieży, mocno związanej z ruchem obrony tradycji ...
    [2] kolejne fantazyjne ukoronowanie wieczoru w studenckim DISCO-CLUBIE REMONT-RIVIERA ...
    [3] niezwykle wartościowy protest społeczny na brak koksowników w tym rejonie !

życzliwy
  • Gość: w IP: *.acn.waw.pl 19.02.12, 11:38
    Podpalacz łamie prawo, a parkujący nie. Może prościej i bezpieczniej by było z kimś porozmawiać, napisać listy albo zorganizować ruch społeczny? Albo wykupić te wszystkie miejsca na stałe? Pachołki postawić? Wszystko to by dawało jaśniejszy przekaz niż podpalanie.
  • Gość: robbie IP: *.home.aster.pl 19.02.12, 12:16
    Jakby mi ktoś zjarał którykolwiek samochód to bym zainstalował na własny koszt 20 kamer a potem ...
  • Gość: sędzia Dred IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 12:44
    ...a potem złapał gnoja, połamał nogi, wytatuował na twarzy po kutasie na każdym poliku i puścił wolno...a nad pośladkami wytatuował TDM
  • Gość: Marek IP: 213.25.38.* 19.02.12, 11:56
    Pewnie sam miał problem z parkowaniem przed swoim domem więć wziął sprawy w swoje ręce,czok
  • Gość: Marian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.12, 12:01
    bez samochodów. Jest zima nie ma jak malować nowych bus pasów to palą samochody.
  • Gość: los_marianos IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.12, 16:57
    ...a jak palą auta to się robi cieplej, i już można malować nowe buspasy. :)
  • Gość: robbie IP: *.home.aster.pl 19.02.12, 12:08
    w jakim ja mieście żyje żeby 'jakiś' matoł mogł sobie pozwolić ... piepszony kapitalizm a policja co moze przejdzie sie i wystawi kilka mandatow... 3ci raz w tym samym miejscu debile niech kamery zamontuja ... sytuacja podobna do podpalen na pradze bo kilku matolow z czasow po-prl z przychylnoscia ms waw wykupuje kamienice tylko ze nikt nie pyta skad maja hajs,,, biedny kraj..
  • Gość: sędzia Dred IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.12, 12:42
    zje własny kał taki dostanie wpierd...
  • Gość: Que IP: *.home.aster.pl 19.02.12, 12:43
    Dziwne...ktoś podpalił 10, słownie dziesięć samochodów pod nosem mieszkańców i nikt nic nie widział??? Przecież nie zrobił tego bezszelestnie, musiał mieć na to czas, przecież chyba nie podpalił ich jednocześnie i nikt, nic? Nikogo nie zaniepokoiły dziwne odgłosy? Późny wieczór to nie 3 nad ranem, cała ulica spała jak zabita?
    Ja strzygę uszami na każdy dziwny odgłos z zewnątrz a ludzie z ulicy gdzie po raz 3 podpalono im samochody mają tak uśpioną czujność?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka