Dodaj do ulubionych

Miejsce do przechowania sprzętu sportowego

19.03.19, 18:34
Poszukuje miejsca w Warszawie to przechowywnia sprzętu sportowego - deski, narty i rowery.
Edytor zaawansowany
  • agasyropiatko 29.03.19, 15:03
    Od dłuższego czasu sama wynajmuje w Less Mess, mam dużo sprzętu sezonowego i całe mnóstwo piłek, hantli itd których aktualnie nie używam. Super jest to, że mają dostęp 24h i monitoring. Teraz śpię spokojnie że moje rzeczy są bezpieczniejsze niż w domu czy klasycznej piwnicy :)
  • monika271 31.03.19, 10:09
    Ja w zimię trzymam rowery w Less Mess na al Krakowskiej a w wakacje narty. To jest mały schowek, tani a dużo bezpieczniej niż pod blokiem.
  • kaska3555 03.04.19, 16:33
    My z mężem korzystamy również z less mess. przechowujemy sprzęt sportowy - deski i rowery. polecam z czystym sercem. Tanio i bezpiecznie.
  • milord13 05.04.19, 14:33
    Ja swoje rzeczy mam w Less Mess Storage i jestem zadowolony bo jest bezpiecznie i tanio.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.