Dodaj do ulubionych

Nowy Jork 2021

27.09.18, 12:20
Witajcie,
Moim wielkim marzeniem jest polecieć do Nowego Jorku i zwiedzić to najwspanialsze miasto na świecie. Cel to Jesień 2021 roku. Wycieczka jest niestety dość droga dla takiego przeciętnego zjadacza chleba jak ja więc proszę o dofinansowanie każdego, kto ma trochę centów na zbyciu smile Każda kwota mile widziana. Zbieram na PayPal.
Tutaj link: paypal.me/pools/c/88fjB321T8

Każdy, kto się dołoży otrzyma z tego wyjazdu bardzo obszerną relację. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc. Ja sam zacząłem zbierać już od ponad 1,5 roku do specjalnej puszki ( Wrzucam najczęściej monety, które mam w portfelu). Po roku puszka została otwarta i był tam troszkę ponad 1000zł. W grudniu otworzę w wigilię kolejną puszkę. Wiem wiem, nie za sprawnie mi to idzie...

Aha, bardzo bym prosił Was o informacje, sugestie, które miejsca muszę koniecznie odwiedzić, oprócz oczywiście standardów jak Central Park czy Empire State Building.

Trzymajcie za mnie kciuki smile
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.