Dodaj do ulubionych

fryzjer damski na stegnach - kogo polecacie

11.02.10, 10:44
szukam dobrego fryzjera w okolicach śródziemnomorskiej, do kogo
warto pójść?
Edytor zaawansowany
  • zaba-2 21.02.10, 15:58
    "Studio fryzur u Kasi" - hala targowa Bonifacego ul. św.Bonifacego
    4. Chodzę do p. Kasi od ok. 5 lat i jestem z niej bardzo zadowolona.
  • Gość: Madzix IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.10, 22:52
    Polecam Atelier Urody Nelle prz ul.Sikorskiego 9a, warto sprobowac,eleganckie wnetrza i do tego wykwalifikowana kadra z dlugoletnim doswiadczeniem... Jestem klientką od czasów pierwszego salonu, teraz na Stegnach powstal drugi, elegancki i z fachem w rękach... 100% zadowolenia! Polecam
  • Gość: Monika S IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.12, 10:56
    Również polecam bardzo !!!!
  • Gość: Paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 20:43
    Ja polecam Salon urody paula na Nicejskiej 2 fryzjerki są świetne mają wieloletnmi stażem w salonie gabriel szczególnie polecam panią Justynę :)
  • Gość: tomasz IP: *.146.96.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.09.15, 18:59
    U Kasi tak! Paula ODRADZAM!!!!
  • Gość: Martucha IP: *.centertel.pl 28.02.10, 01:06
    Hej, W tej fryzjerskiej dzungli latwo się zgubić..Nie są to moze
    Stegny, ale niedaleko, polecam Fado, efekty ok, profesjonalnie i
    przyjemnie. Salon z super atmosferą. Super komunikacyjnie,
    skrzyżowanie Wołoska i Woronicza, Wołoska 11. Nie wygląda a warto.
    Fryzjerka Ewa. Też usługi kosmetyczne, paznokcie - super dziewczyna.
    22 646 22 37.
  • mamma320 03.03.10, 11:34
    Na wysokości przystanku Nałęczowska w stronę centrum
    www.metamorfoza.waw.pl/osalonie.html
    Chodzę do Anny Pawelskiej lub Moniki Szymańskiej, zależy która ma dla mnie wolny termin :) córka 12lat była też u innych. Obie jesteśmy zadowolone z usług salonu :)
  • Gość: Aga IP: *.chello.pl 06.03.10, 18:52
    Jeżeli miała bym polecać fryzjera to tylko p.Kasie z Hali targowej
    na ul.Św.Bonifacego 4 paw.54.Chodze do p.Kasi już 4 rok i jestem
    bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm a nie wyciąganie kasy!!!
    Tel. do salonu: 22-245-30-32.
  • Gość: ku IP: *.acn.waw.pl 12.03.10, 13:59
    podjedz do Kliniki Urody na Kostki Potockiego 2/1 (nad Gold's Gym). Maja
    fryzjerke, ktora zajela 3 miejsce w Mistrzostwach Polski. Ceny mega konkurencyjne.
  • habitacion 18.07.10, 15:53
    Hmm... Idac za rada bylam w polecanej tu Klinice Urody w zeszly piatek, niestety
    nie moge sie zgodzic z zadnym podanym stwierdzeniem. Strzyzenie (3 kliknięcia
    nozyczkami)+farba wlosy - prawie do ramion - 350zl (ceny konkurencyjne, ale
    chyba nie na Wilanowie?), w salonie zywego ducha, brak klimatyzacji - siedzac w
    zaduchu mialam ochote wyjsc po 20 minutach kiedy 'pani mistrzyni' nadal
    deliberowala nad kolorem. Zero propozycji innej fryzury, wyszlam z tym, co
    mialam na glowie. W taki upal i bez klimy myslalam, ze zapach amoniaku (zeby nie
    uzyc dosadniejszego slowa) wypali mi oczy i nozdrza. Do tego nawet nie dostalam
    paragonu za usluge. Zapytalam, skad taka cena, niezgodna z cennikiem. Za
    pielegnacje. Chyba wtedy akurat zemdlalam z goraca bo etapu pielegnacji jak zyje
    nie pamietam. Full profeska nie ma co. Tak mnie przytkalo, ze wyszlam bez slowa.
    Ale postanowilam zdementowac opinie na forum, napisana chyba przez wlascicieli
    Kliniki. Nastepnym razem chyba pojde do hali na Bonifacego:-) Acha, przepraszam,
    w ramach uslugi dostalam szklanke wody - podaną na stoliku, gdzie czarne klaki
    tworzyly 'apetyczny' wzorek na blacie. Bleee.
  • Gość: milena IP: *.acn.waw.pl 14.12.10, 10:58
    Ja z kolei, z czystym sumieniem polecam Klinikę Urody. Nie wiem "habitacion" do kogo trafiłaś/trafiłeś ale ja mam zupełnie inne odczucia. Pani Dominika zaopiekowała się moimi włosami w sposób cudowny - mój mąż i znajomi nie mogą się wręcz napatrzeć!
    Nie wspominam nawet o kawie czy lampce wina, bo w salonie o takim stylu to chyba standard.
  • milaczki 18.03.10, 13:53
    Wielkie dzięki za namiary. Najbliżej mi chyba do metamorfozy.
    Ciekawe jak ceny, np. strzyżenie krótkich włosów?
  • Gość: noska IP: 178.73.63.* 01.09.10, 19:59
    Właśnie do nich dzwoniłam i cena za modelowanie 42 zł. zapisałam się na sobotę i
    zobaczymy co mi zrobią. Mam nietypową fryzurę i liczę na nietypowe uczesanie ;)
    zobaczymy; jak wrócę to wstawię komentarz.
    A! jeszcze jestem umówiona na malowanie paznokci w tym zakładzie - też ocenię
  • dora10a 04.09.10, 13:15
    Może to troszkę dalej, ale tam bez korków się leci - bardzo fajny gość Fabian, robiłam u niego ostatnio
    koloryzację Inoa - wyszło super. Za to mój mąż od 2 lat chodzi do Eweliny, mówi że takiego masażu
    głowy w życiu nikt mu nie zrobił, nawet ja...hehe, zaczynam być zazdrosna :) Ceny bardzo
    konkurencyjne a salon naprawdę przepiękny...
  • pannalola 21.09.10, 11:54
    dora10a napisała:
    (...)
    Ceny bardzo
    > konkurencyjne a salon naprawdę przepiękny...

tzn. jakie? np. podstawowa wersja: strzyżenie (+mycie) i ew. modelowanie oraz rozszerzona: strzyżenie+farbowanie

--
  • Gość: H IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.11, 12:30
    Szczerze polecam Gosię, jako jedna z niewielu potrafiła sobie poradzić z moimi kręconymi włosami i wyczarowała mi super fryzurkę:) ceny zabiegów nie są może najniższe ale na warunki warszawskie na pewno konkurencyjne.polecam i pozdrawiam
  • Gość: Klientka IP: *.play-internet.pl 02.04.14, 20:02
    Nie polecam kosmetyczki w salonie Impress Pani wykonuje zabiegi niedokladnie, leniwie, dodatkowo opowiada negatywnie , plotkuje o innych klientkach przy osobach , ktore czekaja na zabiegi , plus sama dolicza sobie napiwki mowiac ceny wyzsze niz w cenniku za usuge. Nie polecam!
  • Gość: Iza IP: *.dynamic.chello.pl 08.03.16, 18:44
    Polecam salon Impress, widocznie zmienili kosmetyczkę bo nie mogę złego słowa powiedzieć.
  • Gość: noska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.11.10, 13:35
    Byłam w "metamorfozie" i ... szczerze to nie polecam...
    Paznokcie to jeszcze a i owszem - łanie chociaż 50 zł za malowanie jednym kolorem bez zdobień.. zdecydowanie za dużo - tak mnie się wydaje; ale fryzjer .... ponoć Pani Ania jest ok ale mnie zapisali do nowoprzyjętej kobitki - chyba Kasia o ile dobrze pamiętam. Nie zrobiła mi nic specjalnego i za modelowanie krótkich włosów zapłaciłam 42 zł ale.... dodatkowo prostowanie 40 zł!! dla mnie to zdecydowanie za dużo! włosy myłam rano tuz przed wyjściem bo musiałam więc tak naprawdę dużo się nie narobiła a kasy dużo skosiła. Więcej na pewno nie pójdę - fryzura taka sobie i trzymała się do wieczora a nie przez całą noc jak chciałam. Może ta Ania faktycznie jest dobra ale ja tego nie wiem
  • Gość: Jagna IP: *.adsl.inetia.pl 05.01.11, 00:39
    Proponuje spróbować Atelier Urody Nelle, przy Sikorskiego 9A, fryzjerka Małgosia. Ja bedę jej wdzięczna do końca życia. Wyglądam cudnie i modnie, a do tego strzyżenie na sucho sprawilo, że nie muszę juz meczyć sie co rano z poł godzinnym modelowaniem, suszę przeczesując palcami, niekiedy uzywam prostownicy zeby efekt byl lepszy (imprezy, itp). Serdecznie polecam, ceny normalne, taką kadrę niełatwo spotkac w dzisiejszych czasach!
  • Gość: Laura IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.11, 23:15
    Hej wszystkim!Ja osobiście od kilku miesięcy chodzę do hali targowej na Św.Bonifacego do fryzjerki p.Sylwii(salon fryzjerski w środkowej alejce-chyba box nr.35 i 36 ale do końca nie jestem pewna numerów)Jestem mega zadowolona!!!Trafiłam do niej po nieudanej wizycie też w hali,ale u p.Kasi-tragedia!!!Wyszłam od niej z ''żółtkiem''na głowie i mega zniszczonymi włosami:-(((Ale sąsiadka poleciła mi p.Sylwię i chyba do końca życia będe jej za to wdzięczna!
    Zregenerowała mi fantastycznie włoski,a kolorem jestem zachwycona-wreszcie nie żółknie!!!!
    I co najważniejsze-profesjonalne i renomowane firmy kosmetyków a ceny są naprawdę ok!
    I przy okazji można też zrobić sobie świetny manicure-tu polecam p.Martę.Przemiła i bardzo profesjonalna osoba a co najważniejsze-SZALENIE DOKŁADNA!!!
    Żeby było łatwiej podaję nr.tel;22 499 93 37
    Naprawdę polecam:-))))
  • Gość: Małgosia IP: *.devs.futuro.pl 08.10.11, 16:47
    Witam. Jestem zdziwiona opinią p.Laury. Chodzę do p.Kasi wraz z całą swoją rodziną i znajomymi od dobrych 6 lat, od momentu jak p.Kasia pracowała właśnie w wyżej wymienionym zakładzie i nigdy nie słyszałam żeby ktoś wychodził nie zadowolony od niej. Wręcz przeciwnie poprawiała wielu ludziom włosy po inny fryzjerach. Dziwi mnie jeszcze fakt że wyszła Pani z salonu nie zadowolona i nie wróciła z reklamacją tylko wolała zapłacić gdzie indziej.
    Pozdrawiam.
  • Gość: Roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.12, 21:11
    fryzjerka ktora strzyze i czesze cala rodzine - mezczyzne, kobiete i dzieci - nie moze byc dobra fryzjerka
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.12, 21:22
    Polecam wszystkim Salon Fryzjersko kosmetyczny na Nicejskiej 2 Jestem zachwycona obsługa bardzo miła ceny są niskie a usługi profesjonalne . Solarium dobrze opala . a Wy jakie macie o nim zdanie ? tel do salonu 505 029 21
  • 1-buc 24.12.12, 08:57
    Wiemy Justyno, ze SPAMujesz, bo nie masz klientów. Nic dziwnego, skoro jesteś kiepska fryzjerka.
    Ja coś czuję, że zaraz pojawi się wątek założony przez klientów niezadowolonych z nieudolnej obsługi u fryzjera przy Nicejskiej.
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców.
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 09:23
    Miło mi na imię mam Paulina z fryzjerki jestem bardzo zadowolona chodzę do niej od 6 lat jeszcze jak pracowała w sadybie bestmool moje znajome też do niej chodzą i wszystkie są zadowolone pani pewnie jest z konkuręcj dla tego tak próbuje oczernić salon :)
  • Gość: v c IP: *.warszawa.vectranet.pl 24.12.12, 12:41
    a co to ejst sadyba best mool?
    w hameryce gdzies ?
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 16:55
    to jest centrum handlowie na mokotowie a dokładniej na sadybie :)
  • 1-buc 24.12.12, 10:43
    Podobno solarium jest niedomyte, bo rozcienczaja woda plyn do mycia/dezynfekcji. Zamiast wymieniac lampy podobno zrobili zwore i starymi zarowkami opalaja ludzi w pasy :)))
    Talatajstwo bez klienteli nie ma co robic wiec wzielo sie za SPAMowanie zamiast posprzatac brud z podlogi.
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców.
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 10:47
    na solarium byłam kilka razy ostatnio byłam w tym tyg i nie mam żadnych pasów solarium jest tam od wakacj więc jak mogą być stare lampy nie zgadzam sie z tą opinnią ja testem zadowolona z tego salonu :)
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 10:55
    właśnie ide tam na solarium ) zapraszam mogę sie pokazać ze nie mam pasów :)
  • Gość: P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.12, 15:25
    To kłamstwa. To świetne solarium! Najlepsze w Warszawie!! Byłam w wielu i TO JEST NAJLEPSZE!! Mają profesjonalną obsługę miłą i bardzo dobrą!! Mają bardzo dobry sprzęt i potrafią doradzić wszystko co najlepsze więc nie wiem dlaczego takie komentarze. Widocznie konkurencja kłamie!!
  • Gość: Paula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.12, 17:13
    Ja od dawna chodzę do tego studia. Jest najlepsze w Warszawie a wiem co mówię, bo nie zadowolę się byleczym.
  • Gość: Zadowolona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.12, 12:37
    Byłam w salonie na Nicejskiej 2 i jestem bardzo zadowolona. Moje włosy wymagają dużo pracy i doświadczenia i to wszystko znalazłam w salonie przy Nicejskiej. Wcześniej się umówiłam rzez telefon, o mają bardzo dużo chętnych ale można się umówić a godzinę na którą się chce. Podam wam numer: 505 029 721
    Wesołych Świąt
  • Gość: ja IP: *.dynamic.chello.pl 16.06.14, 21:59
    odradzam
  • Gość: Gość IP: *.devs.futuro.pl 01.07.14, 10:24
    Popieram !! Zakład Fryzjerski na Nicejskiej masakra przez duże M .... Moment rozczesywania włosów to był horror nie wspomnę że zostałam wypuszczona z wilgotnymi włosami :/ Może i tanio ale nigdy juz tam nie wrócę :/
  • Gość: Zadowolona klijent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.12, 11:49
    A ja byłam wczoraj na solarium i nie mam żadnych pasów. Doskonale wyglądam dzięki regularnemu chodzeniu na łóżko. A obsługa jest tam bardzo kąpetentna i to nieprawda że jest brudno bo sama widziałam jak dwa razy sprzątali.
  • Gość: Bizneswomen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.12, 12:45
    Mam duże wymagania i trudno mi było znaleść dobry salon. Z drugiego końca przyjeżdżam na Nicejską 2 bo naprawdę warto. Wszystkim polecam! Bardzo profesjonalne fryzjerki używają bardzo dobrych kosmetyków i wcale nie jakichś przereklamowanych frowych. Potrafią doskonale dobrać rodzaj kosmetyków do rodzaju wlosów i dbają o swoje klijentki. Naprawdę poleca. Wiem co mówie.
  • Gość: andra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.12, 22:45
    Prawdziwy Polak a w wypowiedzi pisze iż szkoły fryzjerskie nie przyjmują inteligentnych!!!!Ciekawi mnie co na to np. Jaga Hupało i wielu innych Polskich wspaniałych fryzjerów????Osobiście w Wigilię byłam w tym salonie i wychodząc o 14.30 byłam ostatnią klientką.Widać po wpisach jak ten Prawdziwy Polak chce oczernić to miejsce ,czyli Salon przy Nicejskiej 2.Moim zdaniem jest Ok.Obsługa miła i profesjonalna.W najbliższym czasie skorzystam z solarium,zaciekawiło mnie jak może opalać w poprzek i pasy...Śledzę nowości w kosmetyce i te pasy to jakaś nowość(hi,hi).
  • Gość: Iza IP: *.dynamic.chello.pl 06.01.13, 21:19
    Ale jeśli chodzi o kobiety to aktualnie tylko i wyłacznie Beata, a dla dzieci (kilkulatków) - najlepiej Pani Monika.
    Do Beaty chodziłam jeszcze jak pracowała w Wilanowie, teraz za farbowanie ze strzyżeniem i modelowaniem płacę nawet mniej niż wcześniej, bo 150 zł na długich włosach.
    Ważniejsza jest konkretna fryzjerka, a nie salon.
  • Gość: gaga IP: *.play-internet.pl 07.04.13, 12:12
    Po przeczytaniu bzdur o salonie PAULA na Nicejskiej 2, sama postanowiłam go sprawdzić.
    Od początku roku przetestowałam fryzjerki - świetna robota - doradzą także o pielęgnacji i samodzielnym układaniu włosów - co się rzadko zdarza. Atmosfera bardzo sympatyczna.
    Solarium na 100% nie opala w paski, a chciałam wyglądać jak pisanka na Wielkanoc :D :D :D Nowa kosmetyczka jest bardzo delikatna i efekty zostają na bardzo długo.
    Śledząc ich na facebook'u można dowiedzieć się o wielu promocjach i zawsze skorzystać z czegoś nowego. Polecam.
  • Gość: cersei IP: *.jmdi.pl 12.05.13, 18:56
    Ja polecam salon Fanaberia na Niepodległości,poleciła mi go koleżanka kiedy szukałam fryzjera.Moja fryzjerka wyjechała z kraju i tyle ją widzieli:)Chodzę do Pani Julii lub Sandry obie super,zwykle robię kolor i strzyżenie oraz pielęgnację,jestem zadowolona bo usługa zawsze jest in plus i cena nie jest zabójcza.Dodatkowo fryzjerki poleciły mi ich kosmetyczkę Panią Kasię do której zaczęłam chodzić na zabiegi i bardzo sobie chwalę-dobrej jakości kosmetyki,zabieg zawsze dobrany do tego czego potrzebuje skóra,cena też nie jakaś kosmiczna jak na Mokotów.No i jeszcze świetny manicure na opi,który trzyma się rewelacyjnie.
  • czikitata 09.06.13, 20:38
    Od 3ech lat nie chodze do fryzjerów. P. Aneta przyjeżdża do mnie i daje rade z moimi upartymi lokami. Włosy równo ufarbowane, strzyżenie takie, że włosy same się układają i nie są zniszczone jak przedtem. Minus - P. Aneta się czasem spóźnia. Znalazłam ją z gumtree.pl. A tu blog z radami : artplaneta.blog.pl
  • 1-buc 09.06.13, 23:29
    WSZĘDZIE ten sam SPAM
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • Gość: Małgosia IP: *.play-internet.pl 21.09.13, 17:59
    Polecam salon Bernadetta na Dolnej 2a (Mokotów Dolny, w sumie niedaleko od Stegien) . Bardzo profesjonalny zespół, salon czyściutki, atmosfera wręcz magiczna. Byłam u różnych Pań Fryzjerek w tym salonie, wszystkie zdecydowanie spełniły moje oczekiwania.
  • Gość: Magda IP: 93.154.170.* 10.01.14, 14:54
    W miasteczku Wilanów jest sporo zakładów. Ja obecnie chodzę do salonu Bellita. Poleciła mi go moja koleżanka, która wcześniej chodziła do salonu w śródmieściu, ale teraz tu przyjeżdża do swojej fryzjerki.
  • Gość: gosc IP: *.warszawa.vectranet.pl 17.01.14, 17:13
    forum.gazeta.pl/forum/w,289,149008015,149008015,Sloneczna_Dolinka_Wawa_Truskawiecka10.html
  • Gość: Michał od reklam IP: *.ip.netia.com.pl 14.03.14, 18:00
    serdecznie polecam salon fryzjerski U Kasi który mieści sie w halo bonifacego. Świetny kunszt, naprawdę bardzo atrakcyjne ceny. Korzystam już kilka lat mimo ze równiez próbowałem gdzie indziej to zawsze jedna u Pani Kasi jest najlepiej. POLECAM
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.chello.pl 05.05.14, 20:11
    Ja natomiast nie polecam nowego salonu nad sklepem Simply na ul.Św.Bonifacego 70.Mieszkam blisko wiec pomyslalam że może warto wejść...tragedia śmierdzący pan fryzjer odór papierosów i potu nie do zniesienia,włosy moje potraktował jakąś brzytwą w efekcie zamiast długich pocieniowanych włosów mam pióra które wstyd rozpuścić,i za to dzieło zaplacilam 80 zł .Przestrzegam przed M.G. Studio.
  • Gość: Gośc 1 IP: *.play-internet.pl 07.10.14, 17:26
    Ostatnio odwiedziłam salon Paula i byłam bardzo zadowlonaz zamowinonych zabiegów. Miła fachowa obsługa zarówno usług fryzjerskich i kosmetycznych, a efekty ZACHWYCAJĄCE i DŁUGOTRWAŁE... szczerze polecam!
  • Gość: przyssawka IP: *.devs.futuro.pl 18.07.14, 09:48
    Ja również mogę polecić salon "U Kasi" i fryzjerkę p. Dorotkę :)
  • Gość: gość IP: *.free.aero2.net.pl 27.05.14, 21:09
    Chodzę do Ikony na migdałowej. Zawsze jestem zadowolona z obcięcia, koloru.. czasem chodzę tam do kosmetyczki. mam baaaardzo niesforne włosy, ciężko sobie z nimi poradzić więc potrzebuję fachowca :D
  • Gość: rozczarowana IP: *.232.251.178.atman.pl 11.06.14, 05:57
    jakiś czas temu, po przeczytaniu pochlebnych opinii, wybrałam się do salonu Paula. Na początek pani umyła mi włosy, potem nałożyła odżywkę i zaczęła rozczesywać włosy, które są zniszczone. Niestety, miałam wrażenie, że za chwilę wyrwie mi wszystkie włosy. Po tym "zabiegu" usiadłam na fotel. Pani fryzjerka szybko wzięła się do pracy - cała wizyta w "salonie" trwała 20 minut Fryzura nawet udana, nic skomplikowanego, choć u pani Kasi na Bonifacego uzyskałabym taką samą usługę za mniejsze pieniądze. Przyjemność kosztowała mnie 65 zł. bez napiwku.
    Następnym razem pójdę do pani Kasi, bo wiem, że nie przepłacę.
  • joasia_koo 11.06.14, 07:13
    Ja też jestem rozczarowana salonem Paula, weszłam bo blisko, a chodziło mi tylko o podcięcie włosów, żadna zmiana uczesania. Niestety wyszłam z włosami obciętymi jak chciała fryzjerka, a nie ja, manicuru w tym miejscu też nie polecam.
  • zosia346 07.10.14, 16:31
    Po przeczytaniu opinni byłam tydzień temu w salonie urody Paula .Jestem zadowolona feryzjerka wykonała swoją prace bardzo dobrze, włosy świetnie sie układaja a i dostałam ulotke promocyjną .Manicure tez zrobiłam lakier mam do dziś bez odprysków jestem bardzo zadowolona i Polecam www.facebook.com/SalonUrodyPaula na Faceboooku mają czesto promocje
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 09.12.14, 23:57
    A ja mimo wszystko polecam salon Paula. Chodzę tam prawie od początku i zawsze wychodzę zadowolona. Ostatnio nawet robilam pazurki tez były ok . :-)
  • Gość: martelinda IP: *.dynamic.mm.pl 24.04.18, 15:07
    Na Wilanowie mój numer jeden to Magia Blondu, ja bym już do nikogo innego nie poszła.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka