Dodaj do ulubionych

fajna szkoła podstawowa na Mokotowie

15.09.15, 12:27
Witajcie, szukam przyjaznej dziecku szkoły podstawowej, możliwie jak najbliżej skrzyżowania Puławska/Madalińskiego. Córka chodzi teraz do 3 klasy i już twierdzi, że nie lubi szkoły i uczenia się.
W mojej opinii nasza podstawówka skutecznie zabija w niej radość poznawania, taką naturalną ciekawość świata i tego, co nowe.
Nie zależy mi na szkole promującej wyścig szczurów, stawiającej przede wszystkim na wyniki i pewne miejsce na najbardziej obleganych kierunkach studiów.
Chciałabym szkoły, w której podchodzi się do dziecka z szacunkiem, dostosowuje tłumaczenie do jego naturalnych predyspozycji (wzrokowiec,słuchowiec, kinestetyk itd), nie wbija w schemat rywalizacji, tylko w przyjazny sposób wyciąga to, co najlepsze w dziecku.
Może być społeczna, prywatna, publiczna. Ważna jest dla mnie atmosfera w szkole.

Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • Gość: Też Szukam IP: *.centertel.pl 11.12.18, 19:26
    Autorki posta czy udało Ci się znaleźć taką szkołę. Podziel się swoimi doświadczeniami proszę.
  • zofianebraska 16.08.19, 09:11
    Witam wszystkich odnośnie szkoły poszukiwałam ostatnio szkoły prywatnej dla dziecka została mi polecona szkoła na ul. Królewicza Jakuba 69 znajdująca się na warszawskim Wilanowie. Bardzo kompetentna kadra wspaniałe wnętrze powodują iż chętnie moja córka uczęszcza na zajęcia. Jeżeli ktoś szuka dobrej szkoły to jest strzał w 10. :)
  • 1-buc 17.08.19, 09:29
    zofianebraska nielogiczny bełkot ma zachęcić do zapisywania dzieci do prywatnej szkoły? A może spamowanie tego samego gdzie popadnie? Ktoś mający problemy z formułowaniem swojej wypowiedzi nie powinien się brać za reklamowanie szkoły

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka